Nem tudok néha belépni csak a login oldalra

Szerző
Üzenet
kopasz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.14. 11:57    Hozzászólás témája: Nem tudok néha belépni csak a login oldalra
Hozzászólás az előzmény idézésével
Néha,csak a login oldalra tudok belépni,mégha már előtte bejelentkeztem akkor is.A bejelentkezésnél pedig kétszer vagy 3 szor kell loginolnom mire betudok jelentkezni.De legtöbször ezt a hiba üzit kapom The page cannot be displayed,vagy csak egy fehér oldalt látok és annyi, nemértem mi lehet a baj!Az oldal tökéletesen működik,senki nem panaszkodik,ezekszerint csak nekem van problémám(az adminnak)
Ha van valami ötlett milehet megköszönném.
Ja és ilyenkor nagyon lassú az oldal szóval bármit is csinálok,mármint ha sikerül belépnem,a legtöbször ez az üzenet vár The page cannot be displayed.És csak a fórumon tapasztalom ezt úgy értem minden más oldal tökéletesen működik.A cjb.hu-n vagyok.
Köszönöm

Ez egyre jobb:

Idézet:

phpBB : Critical Error
Could not connect to the database
Most az érdekesség kedviért már ez az üzenet várt! Nyilván be is halt az egyész!
Valaki tudna segíteni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.14. 16:38    Hozzászólás témája:

kopasz írta:

... A cjb.hu-n vagyok. ...
Sajnos ez a probléma, ezzel nincs mit tenned...

A CJB.hu adminja http://www.cjb.hu/forum/forum.php?username=cjbhu&oldal=messages&topic=1 #508 írta:

a mysql adatbázis a rohamos növekedéstől kicsit belassult.... dolgozunk a probléma megoldásán.

pifta
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.14. 18:45    Hozzászólás témája:
Ha már a CJ szóba került akkor ez nem egy új probléma! Mindig volt vele valami baj és nem is igyekeznek a megoldásán... Vonzó a korlátlan tárhely, de a feltöltött fileméret elég kicsi lehetne 20-30 mega mert így semmi érdekeset nem lehet feltenni.... Továbbá én is kaptam válasz az admintól valami olyat hogy azok a felhasználók nem láthatják az oldalt akiknek a tűfala blokkolja a referer oldalakat vagy valami hasonló megfogalmazás. Ilyen program például a norton internet security csomag ami azért elég kedvelt... aki ezt használja mit csináljon? Oké be lehet állítani a tűzfalat de az kicsit macerás és egy átlagos user nem igen foglalkozik vele... Egyszóval jó a CJb de mérföldekre le van maradva!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kopasz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.14. 20:18    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

kopasz írta:

... A cjb.hu-n vagyok. ...
Sajnos ez a probléma, ezzel nincs mit tenned...

A CJB.hu adminja http://www.cjb.hu/forum/forum.php?username=cjbhu&oldal=messages&topic=1 #508 írta:

a mysql adatbázis a rohamos növekedéstől kicsit belassult.... dolgozunk a probléma megoldásán.
Sejtettem!
Most az uw-t próbálom,de nem indítja el a telepítést, és ezt a hiba üzit kapom!Milehet a gond?
Sajna a freewebet ki kell lőnöm mert külföldröl nem elérhető,és most az uw tönik a legjobbnak a meglátásaim szerint.Persze lehet hogy tévedek.

Kód:

Warning: mysql_connect(): Unknown MySQL Server Host ' SQL5.ULTRAWEB.HU ' (22) in /mnt/ultraweb/f/fr/freesitefanklub/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /mnt/ultraweb/f/fr/freesitefanklub/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /mnt/ultraweb/f/fr/freesitefanklub/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.15. 17:58    Hozzászólás témája:
Úgy látom sikerült megoldani a problémát.

kopasz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.15. 20:08    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

Úgy látom sikerült megoldani a problémát.
igen minden megoldódott,megy a fórum rendesen,sikerült az adatbázist helyre álítanom,csak az ékezetek nem jók,mert ?-ek vannak a hosszú ő ű betűk helyt.És még egy kettő dolog hiányzik a boldogságomhoz és nem találok sehol olyan módott.

Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.17. 09:16    Hozzászólás témája:
Az ő, ű betűk hibáját az okozhatja, hogy a meglévő fórumod adatbázisát nem a megfelelő formátumba importáltad a másik szerveren. (Például lementetted utf8-ba és latin2-ként töltötted fel) Az új szerver által használt kódolást álltísd be amikor phpMyAdminban importálod az adatbázist (A fájl karakterkészlete).

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés