Idézetek hozzászólásba ágyazásának minimalizálása

Szerző
Üzenet
bravium
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.09.28. 10:05    Hozzászólás témája: Idézetek hozzászólásba ágyazásának minimalizálása
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv!
Most frissítettem 2-esről hármasra. A régi fórumomban alkalmaztam egy MOD-ot, ami lehetővé tette, hogy hozzászólás idézésénél csak egyszeres beágyazás legyen, ne téglalapok végtelenje.
Most a 3-as adminjában beállítottam, hogy egyszeres beágyazás legyen lehetséges. Csakhogy, amikor egy olyan hozzászólást akarok idézni, amiben már szerepel egy idézet, akkor nem oldja meg önműködően a rendszer a dolgot, hanem hibaüzenettel figyelmeztet, miszerint "Legfeljebb 1 idézetet ágyazhatsz egymásba."
Kérdezném, hogy ez a phpBB3-nak "normális" működése, vagy én nem állítottam még be valamit megfelelően?
Mert ha előbbi, akkor viharsebesen visszapakolom a 2-est.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fuxjozsi
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.09.28. 10:35    Hozzászólás témája:
av pult bal oldala -hozászolások beállítása-

Idézet:

Maximum egymásba ágyazott idézet egy hozzászólásban:
Legfeljebb ennyi idézet lehet egymásba ágyazva egy hozzászólásban. Állítsd 0-ra, hogy ne legyen korlátozás.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bravium
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.09.28. 10:39    Hozzászólás témája:
Köszönöm szépen, de eszem ágában sincs. ;)

A 2-es sorozattal is hónapokig kínlódtam, mire találtam egy megfelelő MOD-ot, ami lehetővé tette, hogy az Idézet gomb használata ne okozzon téglalapburjánzást a fórumomon, hanem csak az utolsó hozzászólás legyen idézve. Eszem ágában sincs visszatérni az azelőtti időkhöz.

A kérdésem arra irányult, hogy normális működésnek nevezhető-e, amit fentebb leírtam, vagy még valamit be kell állítanom valahol, hogy a phpBB3-as is tudja azt, amit a phpBB2 módosított változata.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bravium
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.09.28. 10:50    Hozzászólás témája:
Ha minden igaz, megtaláltam a megfelelő MOD-ot:
http://www.phpbbhacks.com/download/8531

This hack automatically removes any quote blocks that exceed the specified quote depth so the poster isn't presented with an error message and forced to do it manually.

Ez a hack automatikusan eltávolít bármilyen idézetblokkokat, amik felülmúlják a részletezett idézetmélységet, úgyhogy a beküldőt nem ajándékozzák meg egy hibaüzenettel és nem kényszerítik, hogy kézzel tegye azt.

Hát éljen, ha ez így van.

Update:
Működik. Hála és köszönet a MOD készítőjének.

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.09.28. 11:54    Hozzászólás témája:
Ugyanez a MOD a phpBB.com-on: Quote Remover

A jövőben lehetőleg használjuk ezt, mivel a phpBB.com MOD adatbázisából származó MOD-ok mindig ellenőrizve vannak, és itt nagyobb arányban történnek frissítések.

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés