Új hozzászólás az előző elé kerül

Szerző
Üzenet
V-ADi
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.10.13. 17:51    Hozzászólás témája: Új hozzászólás az előző elé kerül
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Én magam sem értem, hogy történhet ilyen.
Az van, hogy pl ha írok egy hozzászólást, és mondjuk akár utánam 1-2 perccel vki más, akkor annak a hsz-ét az enyém elé rakja, pedig még akár idézett is engem a másik felhasználó. Nem mindegyik hsz-nél van ilyen, csak ritkaság, de azért idegesítő :S Témát kezdő hozzászólás elé is kerülhet utána lévő hsz ^^' Ami azért érdekesen fest. Tudtok segíteni, hogyan oldhatnám meg a problémát, vagy hogyan jöhetnék rá mivel lehet a gond?

//Ui: Bocsi, ha már volt ilyen topik, próbáltam rákeresni, de nem találtam ehhez hasonló problémát, remélem nem kerestem rosszul :?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.10.16. 21:14    Hozzászólás témája:
Elég érdekes hiba, gondolom nem végeztél semmilyen egyedi módosítást (például hozzászólások sorrendjének módosítása). Ilyenkor csak két hozzászólás sorrendjét cseréli fel, nem az összes hozzászólás kerül ellentétes irány szerint rendezésre, nem?

Próbálj meg bemenni a phpMyAdminba, majd miután kiválasztottad az adatbázisod, kattints a phpbb_users táblára, és ott a tevékenységek fülön a tábla javításra ill. optimalizációra (mindkettőre). Esetleg ettől megjavulhat.

Ui.: Az órával ugye nincsenek bajok, a rosszul megjelenített hozzászólásoknál is a jó időt írja ki, nem?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
V-ADi
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.10.16. 23:53    Hozzászólás témája:
Köszi szépen a választ :)

1. Igen, csak két hozzászólás sorrendje cserélődik fel, nem az összes hozzászólásé.
2. Órával nincsenek bajok, jó időt ír ki (pl 1.hsz: 10:19, 2.hsz: 10:21, 3.hsz: 10:20).

Megpróbálkozom az optimaliázással/javítással, aztán majd szólok, ha pár napon belül nem történik hasonló "incidens" (bár vmikor egy hétig nem látok ilyet, szóval tényleg fogalmam sincs mitől függ/keletkezik a probléma :S).

EDIT: Eddig nem történt semmiféle hasonló eset, köszönöm szépen a segítséget :)

V-ADi
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.10.21. 14:17    Hozzászólás témája:
A probléma újból felmerült :S Fogalmam sincs mi okozza ezt a cserélgetést. Lehetséges, hogy az extrán okozhatja valami? (Kósza tipp volt, lehet, hogy hülyeséget mondtam.)

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés