Sablonok feltöltése a letöltések közé

Szerző
Üzenet
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 16:14    Hozzászólás témája: Sablonok feltöltése a letöltések közé
Hozzászólás az előzmény idézésével
Arra gondoltam, némi kis kezdeményezés képpen, hogy:

Aki ismer egy jó sablont és van online demo-ja vagy az ő oldalán is az fut, akkor írja meg ide és linket is írjon a sablon letöltéséhez.
Én akár elvállalom, hogy tesztelem a belinkelt sablonokat (ahogy időm engedi, bár ez nem túl időigényes) és amennyiben megfelelőek, akkor elküldeném fbercinek vagy egyéb személyhez aki hozzáfér a letöltésekhez.

Valamennyi sablont tegyünk már fel a 3-ashoz is, ezzel segítve, hogy több 3-as fórum legyen. Sokakat az tart vissza, hogy nem talál itt sablonokat.

várom az ajánlott sablonokat! :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 17:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
El kell, hogy keserítselek, jelenleg hosszú távon nem tervezzük a sablon/megjelenés letöltések fenntartását. Egyszerűen nincs meg hozzá a megfelelő eszközünk és kapacitásunk. Ráadásul, ahogy azt korábban többször kifejtettem, elég jó erre specializálódott oldalak léteznek (példa), ezért szorul(t) ez egy kicsit hátra. :?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 18:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Legalább 1 screnshot és letöltés, nem?
Én most gondoltam arra, hogy a leg népszerűbb phpbb 3 sablonokat lefordítom grafikusan amennyire tudom és ahogy ahogy szabad időm engedi.
Emiatt gondoltam, hogy legalább párat fel lehetne tenni. Egyik sem foglal olyan nagy helyet + 1 screenshot sem szerintem. :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 18:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem olyan kapacitásra gondoltam. :) A sablonokat azon felül, hogy egyszer tesztelni kell, és fel kell őket tölteni, folyamatosan frissíteni kell az új verziók megjelenésével, mely a fenntartók részéről jelentős munkát igényel.

Ellenben a készítők általában örömmel veszik, ha a megjelenéseikhez fordítás készül. Ezeket az ikonokat nyugodtan el lehet küldeni nekik, és ők nagy valószínűséggel belerakják az alap letöltési csomagba, így a jövőben bárhonnan is lesz letöltve a csomag, ott lesznek benne a magyar képfájlok.

Meg egy screenshot nem igazán árul el sokat, egy kipróbálható fórum demó sokkal többet tud nyújtani, ami például a fentebb belinkelt oldalon már megtalálható (magyar nyelven, számtalan más megjelenéssel együtt).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 18:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Részemről 1 sablont használok 3.0.0 óta és és nem szorult frissítésre.
Max akkor még kell egy rublika, hogy 3.0.x verzióhoz készült.

Vagy legalább egy link vagy valami... de ez a letöltés rész full ürese bántja a szemem. :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 19:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem a magyar fordításokat egységesíteni kellene. Nehogy már az legyen, hogy az egyik ember ennél a sablonnál "Új topik"-ot ír, a másik ember egy másik sablonnál meg "új hozzászólást" és így tovább :shock:.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.14. Péntek 17:08
Hozzászólások: 1128
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 20:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.

Szerintem olyan egyszerű bármelyik sablonhoz gombokat csinálni, hogy tényleg kár lenne ezzel még külön foglalkozni.
Arról nem is szólva sokan csak lustaságból nem teszik meg.
Az pedig, hogy ki milyen nevet ad neki, szintén saját ízlés dolga, hisz az ő fórumán van. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 20:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

syska írta:

Részemről 1 sablont használok 3.0.0 óta és és nem szorult frissítésre.
Max akkor még kell egy rublika, hogy 3.0.x verzióhoz készült.
Attól még, hogy te nem frissítetted, ez még nem jó dolog. És pláne nem egy olyan dolog, melyet ez az oldal "hivatalosan" felvállalhatna. :wink: Most nem emlékszem, hogy pontosan milyen változtatások történtek, de egyre igen pl.: könnyebbé vált a kitiltás egy új link segítségével. Mindig fennáll a lehetősége, hogy lesz valamilyen fontosabb változás a sablonban, amitől pl. fontos funkciók lehetetlenülhetnek el, gondolj csak az itt elég sokszor előforduló regisztrációs problémákra.

De még ettől függetlenül se érzem úgy, hogy mi versenyezni tudnánk más oldallal (se a kínálat nagyságában, de még a magyar nyelvi gombokkal sem - az is ugyanúgy megvan máshol).

A jövőben majd lehet, hogy lesz ebben változás (ha pl. lesz egy megfelelő infrastruktúra ehhez), én is remélem, de az nem most fog történni, majd meglátjuk.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 20:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Rendben értem, akkor feladom, mert látom nagy az ellenállás. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 20:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ne értsd félre, alapvetően nyitott vagyok az ilyen ötletekre, és különösen örülök is nekik, csak ebben az esetben nem látok akkora előnyt, viszont azt igen, hogy mire lehetne fordítani ezt a (nem létező) erőforrást. :)
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.07. 21:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

k959 írta:

Az pedig, hogy ki milyen nevet ad neki, szintén saját ízlés dolga, hisz az ő fórumán van. :)
De hogyha arról van szó, hogy valaki készít magyar gombokat egy sablonhoz és azt elküldi a sablon szerzőjének, akkor nem csak egy fórumról van szó, hanem az összesről, ami azt az adott sablont használja.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.14. Péntek 17:08
Hozzászólások: 1128
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.08. 09:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Természetesen ebben egyetértek veled, ez valóban igy helyes.
Csak arra céloztam ha magának készíti, lehet úgy nevezi el őket ahogy a fórumához szeretné igazitani. Ebben nem találok semmi kivetni valót.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés