Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

Drupal + phpbb 3

Szerző
Üzenet
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 15:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.15. 17:39    Hozzászólás témája: Drupal + phpbb 3
Hozzászólás az előzmény idézésével
Miként nem volt ilyen téma, nyitottam. :)

Van valakinek tapasztalata ennek a 2 oldalnak az összekapcsolásából adódó elegyről?

(Miként olyan CMS-t keresek, mely phpbb-el együtt nézi a falhasználókat és e107 full képtelen erre, Joomla-hoz fizetős az a progi mely lehetővé tenné, phpNuke-ot meg kerülném.... így egyenlőre marad a drupal. WordPress és phpbb házasságról pedig még nem halottam sajnos, pedig az lenne a legjobb - WP blog motor tudom, de CMS-esnek is tökéletesen funkciónál.)

(Lehet nem a mod-osba kellett volna nyitnom... bocsesz. )

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.16. 11:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Volt már erről itt is téma, több is:
http://phpbb.hu/forum/tema/3260?start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=wpunited
http://phpbb.hu/forum/tema/3360?start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=wpunited
http://phpbb.hu/forum/tema/1408?start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=wpunited

De az eredeti link:
WP-United
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 15:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.16. 12:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Drupal =/= WordPRess
Bár a WP-el is össze szeretném kötni, azonban most itt a drupal-al kapcsolatos összekötés érdekelne. :) Azért köszi, ezeket is megnézem! ;)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.16. 18:12    Hozzászólás témája: Re: Drupal + phpbb 3
Hozzászólás az előzmény idézésével

syska írta:

...WordPress és phpbb házasságról pedig még nem halottam sajnos, pedig az lenne a legjobb - WP blog motor tudom, de CMS-esnek is tökéletesen funkciónál...
Én erre válaszoltam ;)
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés