Adminisztrátor nem látja az admin rejtett fórumot

Szerző
Üzenet
kopasz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.02. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.20. 20:23    Hozzászólás témája: Adminisztrátor nem látja az admin rejtett fórumot
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az admin nem látja az adminisztrátor rejtett fórumot,és ha láthatóvá teszem,nem tud belépni.pedig admin!

És még egy,hogy vissza vettem egy moderátort felhasználószintre,töröltem az összes jogosultságát,mégis moderátorként szerepel.Pedig nem tud moderálni sehol.De a színe maradt a moderátor szín,és a moderátorok listában is szerepel.
Milehet a gond?
Köszönöm

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.20. 21:13    Hozzászólás témája: Re: Adminisztrátor nem látja az admin rejtett fórumot
Hozzászólás az előzmény idézésével

kopasz írta:

Az admin nem látja az adminisztrátor rejtett fórumot,és ha láthatóvá teszem,nem tud belépni.pedig admin!
Nem tud belépni az oldalra, ha láthatóvá teszed a fórumot??? Akkor valamit nagyon elszúrhattál.

kopasz írta:

És még egy,hogy vissza vettem egy moderátort felhasználószintre,töröltem az összes jogosultságát,mégis moderátorként szerepel.Pedig nem tud moderálni sehol.De a színe maradt a moderátor szín,és a moderátorok listában is szerepel.
Milehet a gond?
Köszönöm
Feltehetőleg az egyik feltelepített modod okozhatja. Amint láttam telezsúfoltad velük a fórumodat, és elképzelhető, hogy nem tudod teljesen kontrollálni a viselkedésüket a sokaságuk miatt (pl. elfelejted, hogy itt is meg amott is át kell állítani vmit, amit eddig csak egy helyen kellett). Ez az említett eset léphetett fel, pl. a színcsoportok moderátor csoportjából nem szedted ki a tagot.

Legkölelebb megtennéd, hogy ha már egyszer két problémáról írsz, akkor legalább a mondatok közötti szóközt kiteszed, hamár nem választod el őket jobban.

Én személy szerint nem ajánlom a sok modot, mivel egy idő után túlságosan bonyolult lesz tőle a rendszer, és a legtöbb esetben nincs nagy mértékben szükség rájuk. De ez kizárólag egy személyes vélemény.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kopasz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.02. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.20. 21:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
és akkor most mit ajánlasz?
Igazándiból olyan túlsok mod nincs fent,csak ami kell!
Kivéve a radio, de azt leszedem mert csak kiváncsi voltam mit tud!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.20. 21:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

kopasz írta:

és akkor most mit ajánlasz?
Az első kérdésemre nem válaszoltál, nem értem a problémát.
A másodikra azt írtam, hogy nézz még jobban körül, különösen a színcsoportok terén.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kopasz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.02. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.20. 22:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
beálítom a fórumot(ADMIN), moderátor (rejtett) és a moderátorok nem látják a fórumot.Ha beálítom,hogy láthassa mindenki,de csak a moderátorok olvashassák,akkor azt írja ki a moderátornak,hogy csak moderátor olvashatja a témát.

másik:
Három felhasználót minősítettem vissza,és csak az egyik felhasználónál nem változik vissza a színe és a moderátor listában benne maradt.Szóval mindenkinél ugyanazt az eljárást csináltam és működött.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.20. 22:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

kopasz írta:

beálítom a fórumot(ADMIN), moderátor (rejtett) és a moderátorok nem látják a fórumot.Ha beálítom,hogy láthassa mindenki,de csak a moderátorok olvashassák,akkor azt írja ki a moderátornak,hogy csak moderátor olvashatja a témát.
Ez totál káosz, a moderátorokkal nagyon nincs itt valami rendben. Én a helyedben megtisztítanám a fórumot a sok modtól (egy szűz phpBB-vel kezdve).

kopasz írta:

Három felhasználót minősítettem vissza,és csak az egyik felhasználónál nem változik vissza a színe és a moderátor listában benne maradt.Szóval mindenkinél ugyanazt az eljárást csináltam és működött.
Meglehetősen valószínű, hogy a harmadiknál volt valami más is. A gép robot, nem hibázik csak úgy. Esetleg egy másik fórumban is moderátor, benne maradt egy moderátori jogosultságokkal rendelkező csoportban, esetleg egy mod kavart be, mert pl. más sorrendben csináltad, amit csináltál, stb.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.20. 22:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

kopasz írta:

beálítom a fórumot(ADMIN), moderátor (rejtett) és a moderátorok nem látják a fórumot.Ha beálítom,hogy láthassa mindenki,de csak a moderátorok olvashassák,akkor azt írja ki a moderátornak,hogy csak moderátor olvashatja a témát.
Ez totál káosz, a moderátorokkal nagyon nincs itt valami rendben. Én a helyedben megtisztítanám a fórumot a sok modtól (egy szűz phpBB-vel kezdve). Ezek a modok a látszat szerint nem működnek teljesen jól együtt.

kopasz írta:

Három felhasználót minősítettem vissza,és csak az egyik felhasználónál nem változik vissza a színe és a moderátor listában benne maradt.Szóval mindenkinél ugyanazt az eljárást csináltam és működött.
Meglehetősen valószínű, hogy a harmadiknál volt valami más is. A gép robot, nem hibázik csak úgy. Esetleg egy másik fórumban is moderátor, benne maradt egy moderátori jogosultságokkal rendelkező csoportban, esetleg egy mod kavart be, mert pl. más sorrendben csináltad, amit csináltál, stb.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kopasz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.02. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.20. 22:26    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Oké szerencsére minden mod telepítésnél lementem a az összes fájlt fissza álítom az egészet.köszönöm.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés