Bizonyos regisztrált felhasználók nem láthatják a topic-ot!

Szerző
Üzenet
dvdx
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2006.02.03. Péntek 2:00
Hozzászólások: 65
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.21. 11:58    Hozzászólás témája: Bizonyos regisztrált felhasználók nem láthatják a topic-ot!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Olyan módot keresek, ahol egyes regisztrált felhasználók /amkinek én beállítom/ nem láthatnak bizonyos topic-okat. Ha van ilyen kérlek segítsetek, köszi. :P

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.21. 13:49    Hozzászólás témája: Re: Bizonyos regisztrált felhasználók nem láthatják a topic-
Hozzászólás az előzmény idézésével

dvdx írta:

Olyan módot keresek, ahol egyes regisztrált felhasználók /amkinek én beállítom/ nem láthatnak bizonyos topic-okat. Ha van ilyen kérlek segítsetek, köszi. :P
A phpBB-ben fórumokra lehet kiosztani a jogosultságokat (topicokra nem). Egyébként ennek nincs értelme, mert ha regisztrálsz egy másik felhasználóval, akkor az már látja (hacsak nem minden regisztrálót nagyon ellenőrzöl).
Az az út a járható, hogy létrehozol egy csoportot, amibe belerakod az engedélyezett tagokat, és ennek a csoportnak adsz jogosultságot a fórum megtekintésére.
Ez szerintem könnyebben megoldható mod nélkül (amennyire megoldható).

Ja, és nem mód, hanem mod.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.21. 13:58    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az admin panel Fórumok/Jogosultságok oldalán beállítod a fórumot (ami az elrejteni kívánt témát tartalmazza) Privát [Rejtett]re, majd a Csoportok/Beállításoknál létrehozol egy új csoportot, ezután a Csoportok/Jogosultságoknál beállítod, hogy az a csoport hozzáférjen a fórumhoz.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dvdx
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2006.02.03. Péntek 2:00
Hozzászólások: 65
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.21. 14:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a válaszotokat erre nem is gondoltam, az admin panel már nem okoz gondott, ott minden funkciót ismerek. Mégegyszer köszönöm a gyors válaszotokat.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés