Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

Modulok bekapcsolása

Szerző
Üzenet
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 6:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2009.03.31. 17:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én már több mint fél éve használom és elsőre felment :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lol.twister
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2008.11.06. Csütörtök 20:05
Hozzászólások: 252
Hozzászólás Elküldve: 2009.03.31. 18:09    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Te phpmyadmint használtál(használsz)?

Nekem nem akarta elfogadni hibát írt.

Ezt illesztettem be a parancsos helyre.

Kód:

INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('wpm_enable', '1');
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('wpm_send_id', '2');
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('wpm_subject', 'Welcome to our forums!');
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('wpm_message', 'Hello, [b]{USERNAME}[/b]!\n\nWelcome to {SITE_NAME}. You registered on [b]{USER_REGDATE}[/b]. According to your input, your email is: [b]{USER_EMAIL}[/b].\n\n-Thank you for registering at {SITE_NAME}! :D');

INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('wpm_preview', '');
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('wpm_variables', '');


És erre kiírta, hogy hiba bla-bla-bla... :evil:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 15:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2009.03.31. 21:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
KÖSZÖNÖM 1000X! :D Működik!

lol.twister írta:

Felteszem egy szűz (nem moddolt) fórumra (és az adatbázis is 'szűz :D'), megnézem jó-e.

:evil: :evil: :evil: NEM lehet végtrehajtani az SQL parancsot :oops: Miért?
sql parancs futtatása esetén átírtad az adatbázis tábla előtagokat a megfelelőre? :)

UP#1:
phpbb3_ - a rendes tábla előtagod nem? :)
_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lol.twister
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2008.11.06. Csütörtök 20:05
Hozzászólások: 252
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.01. 15:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem, nekem nem phpbb3_ az előtagom, mert én ehhez még nem olyan rég nagyon nem értem, és nem töröltem ki az előző (hibás) fórumom előtagjait, amik a phpbb3_ előtaggal rendelkeztek. (Most a szűz fórumot arra használom, hogy modokat próbáljak ki rajta, de utána mindent visszaállítok az eredetire). A mostani előtagjaim: 2hulye

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés