Lehet hogy hülye kérdés....

Szerző
Üzenet
Flash
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.28. 16:22    Hozzászólás témája: Lehet hogy hülye kérdés....
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Lehet hogy hülye kérdés de a főoldalra vagyis a fórumom oldalaira (szabad területekre) Hogy tudok betenni képeket? Eddíg még nem jöttem rá pedig ez fontos.

2. Hogyan tudok létrehozni Új reges kérdést pl teljes név. Mert ez kimaradt és az én fórumomra fontos lenne.

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm (kezdő phpbb-s :D )

Sziasztok

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.28. 16:31    Hozzászólás témája: Re: Lehet hogy hülye kérdés....
Hozzászólás az előzmény idézésével

Flash írta:

Sziasztok! Lehet hogy hülye kérdés de a főoldalra vagyis a fórumom oldalaira (szabad területekre) Hogy tudok betenni képeket? Eddíg még nem jöttem rá pedig ez fontos.
Sablonok, html (templates/ könyvtár)

Flash írta:

2. Hogyan tudok létrehozni Új reges kérdést pl teljes név. Mert ez kimaradt és az én fórumomra fontos lenne.
Lsd. MOD kérések: új profil mező

Szerinted a téma címe a kérdéseidet foglalja össze? Szerintem nem. A kérdéseid úgyis meg lettek válaszolva, vagy más témába tartoznak, ezért a témát lezártam.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés