Aero Red Sablon gomb gondok

Szerző
Üzenet
vanillarainbow
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.11.09. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 28
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.28. 20:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó Köszi (minden eddigit!)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vanillarainbow
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.11.09. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 28
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.28. 20:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem hiszem,hogy tárhelyszolgáltató mert minden más fut rajta.Többek között a másik fórum is (phpbb2)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vanillarainbow
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.11.09. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 28
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.28. 20:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Jelentem visszatért. :oops: De innen üzenem,hogy le is álltal mindenféle beállítással és sablonnal.Megállt a szívem asszem.Köszi HoremWeb!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.28. 20:38    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem tudok róla, hogy a phpBB2 cache-elt volna, és itt konkrétan úgy tűnik nekem, hogy a fórum írási jogát vették el, vagy pedig azt a jogot, hogy a fájlrendszeren megváltoztasd az attributumokat. (Más változtatást tudsz az attributumokkal csinálni?)

Utóbb: nagyon szívesen, de én a helyedben nem adnám fel. A phpBB2-tök működik, és gondolom, hogy a fórumozók még azt használják, nem?
Én azt javaslom, hogy legyen egy biztonsági mentésed, és ne tarts attól, hogy borul a fórum. Ismerd meg addig, amíg a többiek a phpBB2-t használják még, hogy amikor már élesben működik a 3-as, a kisujjadban legyen a kezelése, használata, minden. Szóval amíg a phpBB2-t használják, inkább borítsd meg háromszor a fórumot, semhogy egyszer élesben kerülj vele bajba. ;)

Amúgy is kiváncsi vagyok, hogy a hiányzó gombokkal kapcsolatban jót írtam-e... :D
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom



A hozzászólás legutóbb HoremWeb által 2009.01.28. 20:41-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vanillarainbow
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.11.09. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 28
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.28. 20:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

HoremWeb írta:

Nem tudok róla, hogy a phpBB2 cache-elt volna, és itt konkrétan úgy tűnik nekem, hogy a fórum írási jogát vették el, vagy pedig azt a jogot, hogy a fájlrendszeren megváltoztasd az attributumokat. (Más változtatást tudsz az attributumokkal csinálni?)
Már elvileg igen.De nem akarok többet. :oops: :oops: :oops:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.28. 20:41    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Közben szerkesztettem az előzőhöz...
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés