Privár üzenet mentése emailben

Szerző
Üzenet
Tazmania
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.07. 15:04    Hozzászólás témája: Privár üzenet mentése emailben
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.

Olyan MOD kellene nekem,ami elküldi emailben a privát üzeneteket x darabszám mután minden felhasználónak automatikusn.
Előre is köszönöm a segítséget.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.07. 15:39    Hozzászólás témája:
Nem értem teljesen pontosan, hogy mire gondolsz (a részleteket), de nem találtam hasonló modot. Van viszont egy amellyel a privát üzeneteket lehet kimenteni xml-be.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tazmania
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.07. 20:34    Hozzászólás témája:
Olyan kell,ami elküldi az összejött privát üzeneteit a regisztrált mailcímére a felhsználónak.
Példa:Van a 100 elovasott üzim és azt elküldi nekem mailben a rendszer és igy törlheti is a felhasználó,mert meglesz neki az összes fontos üzenete mailben elmentve.
Ezzel az adatbázis kíméli a fórum.

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.07. 21:32    Hozzászólás témája:

Tazmania írta:

Olyan kell,ami elküldi az összejött privát üzeneteit a regisztrált mailcímére a felhsználónak.
Példa:Van a 100 elovasott üzim és azt elküldi nekem mailben a rendszer és igy törlheti is a felhasználó,mert meglesz neki az összes fontos üzenete mailben elmentve.
Ezzel az adatbázis kíméli a fórum.
Mint említettem, ilyen modot nem találtam, de az általam belinkelt mod is egy mentési módot ad. Persze ha mindenképp emailben akarod elküldeni, akkor át is írhatod ezt a scriptet (általában nem gyakran szokta olvasgatni az ember az elmentett privát üzeneteket, így szerintem bőven elég az xml formátum, ha azt akarod, hogy nézzen is ki valahogy, akkor csinálhatsz hozzá egy stíluslapot).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tazmania
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.09. 08:16    Hozzászólás témája:
Köszi a segítséget,majd meglesem a MODot. :)

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés