Moderálás - üzenet áthelyezéssel ??

Szerző
Üzenet
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.11.07. 17:56    Hozzászólás témája: Re: Áthelyezéses moderálás
Hozzászólás az előzmény idézésével

Lacika írta:

[...]

Lehet, hogy ez hülye kérdés, de nagyon nem értek a phphez, a fájloknál megnéztem, de ott nem találtam erre utalást, hogy mit kéne csinálnom..
Tehát.. Hol vannak ezek a táblázatok ? :S :D
Az adatbázisban, használd a phpMyAdmin-t.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
grand
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 1:00
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.12. 13:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.12. 14:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

grand írta:

Van a letöltésekben egy mod, azt használd.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
SetH
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.08. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.20. 19:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdvözlet!

Feltelepítettem az ezen az oldalon található "Téma szétválasztása egy másik témába (hozzászólás áthelyezés)" modot.
Remekül müködik, csak egy a gond, hogy az áthelyezésnel kéri a téma ID-jét, vagy url-jét. Ezt hol tudom megnézni?
Sikerült egyszer a link alapján(a böngésző kijelezte) megtudnom az ID-t, de ez elég kényelmetlen, főleg ha sok a téma. Ebben szeretnék segítséget kérni.
a forum tipusa phpbb 2.0.19

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.20. 19:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

SetH írta:

Üdvözlet!

Feltelepítettem az ezen az oldalon található "Téma szétválasztása egy másik témába (hozzászólás áthelyezés)" modot.
Remekül müködik, csak egy a gond, hogy az áthelyezésnel kéri a téma ID-jét, vagy url-jét. Ezt hol tudom megnézni?
Sikerült egyszer a link alapján(a böngésző kijelezte) megtudnom az ID-t, de ez elég kényelmetlen, főleg ha sok a téma. Ebben szeretnék segítséget kérni.
a forum tipusa phpbb 2.0.19
Egyszerűen csak meg kell nézned a téma url-jét (felül kiírja a böngésző, vagy kiírja a státuszsorba, ha a link fölé viszed az egeret), így fog kinézni:

Idézet:

http://oldalad.hu/forum/viewtopic.php?t=32
Vagy:

Idézet:

http://oldalad.hu/forum/viewtopic.php?t=32&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Mindkét esetben a kiemelt rész az id.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!



A hozzászólás legutóbb fberci által 2006.10.23. 12:17-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
SetH
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.08. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.20. 20:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm szépen a gyors választ, és a tanácsot/megoldást.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
polgar
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 68
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.03. 14:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem ez a hiba jön ki.

Idézet:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /USER/polgar79/skyguru_hu/www/gonyu/athelyez.php:3) in /USER/polgar79/skyguru_hu/www/gonyu/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /USER/polgar79/skyguru_hu/www/gonyu/athelyez.php:3) in /USER/polgar79/skyguru_hu/www/gonyu/includes/page_header.php on line 487

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /USER/polgar79/skyguru_hu/www/gonyu/athelyez.php:3) in /USER/polgar79/skyguru_hu/www/gonyu/includes/page_header.php on line 488
Ön nem a fórunm moderátora.!!

A letölthető verziónál pedig ez a hiba jön

Idézet:

Hiányzik az áthelyezendo hozzászólás száma.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.03. 15:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

polgar írta:

Nekem ez a hiba jön ki.
[...]
Ne ezt használd, ez nem stabil (rengeteg hibája van, ha nem zavar nem sorolnám fel, egy kicsit hosszú lista lenne - ma már nem írnék ilyet).

A floodot nem szeretjük, és erre emlékeim szerint már figyelmeztettünk.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lordjancso
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.09.25. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 14
Hozzászólás Elküldve: 2006.09.26. 15:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Elkezdtem feltelepíteni azt a modot (Split posts and merge in one step). Valahogy nem jött össze a dolog. A legtöbb fájlba sikerült beilleszteni a dolgokat, de ez nem jött össze:

Kód:

[ OPEN ]
templates/subSilver/modcp_split.tpl

[ FIND ]
<td class="row2" colspan="2"><input class="post" type="text" size="35" style="width: 350px" maxlength="60" name="subject" /></td>

[ REPLACE WITH ]
<td class="row2" colspan="2"><input class="post" type="text" size="35" style="width: 350px" maxlength="60" name="subject" /><span class="gensmall">{L_IF_TITLE_BLANK}</span></td>
Megnyitottam a fájlt, de nem találtam meg benne azt a részt. Nézzétek meg légyszi hogy nektek megvan-e, mert nekem nincsen...
_________________
Spiderinfo - egy madárpókos oldal. Ismerjétek meg ezeket a csodálatos állatokat!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.09.26. 15:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

lordjancso írta:

Elkezdtem feltelepíteni azt a modot (Split posts and merge in one step). Valahogy nem jött össze a dolog. A legtöbb fájlba sikerült beilleszteni a dolgokat, de ez nem jött össze:

Kód:

[ OPEN ]
templates/subSilver/modcp_split.tpl

[ FIND ]
<td class="row2" colspan="2"><input class="post" type="text" size="35" style="width: 350px" maxlength="60" name="subject" /></td>

[ REPLACE WITH ]
<td class="row2" colspan="2"><input class="post" type="text" size="35" style="width: 350px" maxlength="60" name="subject" /><span class="gensmall">{L_IF_TITLE_BLANK}</span></td>
Megnyitottam a fájlt, de nem találtam meg benne azt a részt. Nézzétek meg légyszi hogy nektek megvan-e, mert nekem nincsen...
A mod-ban a subsilver sablonra van írva!Szal ha más sablont használsz nembiztos hogy az a rész amit meg kell keresned, az nembiztos hogy teljesen ugyanúgy fog benne szerepelni!Ne az egész kódra keress rá, hanem csak egy részre belőle!Próbálgass olyan részeket kivenni belle amire talál vmit, és csak egy találat lessz, mert akkor valószínű hogy ott az a rész, csak egy kis módosítással!Én így csináltam eddig más sablonnal!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lordjancso
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.09.25. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 14
Hozzászólás Elküldve: 2006.09.26. 17:09    Hozzászólás témája: siker
Hozzászólás az előzmény idézésével
Na srácok sikeresen meg tudtam csinálni a dolgot... :) Elég komoly volt amíg áthámoztam magam a sok forráskódon, de sikerült! :) Köszönöm mindenkinek a helpet!
_________________
Spiderinfo - egy madárpókos oldal. Ismerjétek meg ezeket a csodálatos állatokat!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés