Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

A legjobb tarhely

Szerző
Üzenet
Nyuszy
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.04.06. Hétfő 13:31
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.06. 19:02    Hozzászólás témája: A legjobb tarhely
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintetek mejik a legjobb ingyenes tarhely?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.07. 13:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Legjobb ingyenes tárhelyet nem ismerek, mert mindegyikben van valami ami engemet zavar. Eddig legjobban az ATW nyújtotta nekem az ingyenes szolgáltatásukat, viszont sok volt a MySQL hiba, de mostanában egyre kevesebb, szinte már nem is találkozok ilyennel.

HoremWeb és néhányan a FreeWebre esküsznek, ennél viszont Proxy hibák szoktak lenni.

Külföldi oldalak is vannak, nekem egyik sem jött be. A legtöbb helyen CPanel, VistaPanel és hasomlásai vannak, hát mondanom sem kell, tele volt olyan felesleges funkciókkal, melyek nekem abszolút nem kellettek és így csak bezavartak (hogy milyen felhasználó nevet kaptam az FTP-hez és adatbázishoz... na arról inkább nem is beszélnék). Aztán volt olyan oldal is, hogy regisztráció folyamán kb. 3különböző domainen és végigmentem. Ezt úgy kell elképzelni, hogy mondjuk van egy jozsi.net domain, aztán átkerülök regisztráció során a pistike.com-ra, majd kapom az emailt, hogy az admin felületet megtalálom a zebulon.org domainen. Az ilyeneket messze el kell kerülni!

Ami említésre méltó és sok helyen fel szokott merülni, az az extra.hu. Régebben jó tárhelyszolgáltató volt, aztán elkezdtek egyre jobban mélyebbre süllyedni: Beiktatták a "szolgáltatáspanel"-nek titulált reklámsávot, közben ígérték, hogy ezen nem lesz semmilyen reklám célú link (és most nézzétek meg újra a szolgáltatáspanelt, mert nem tartották be az ígéretüket); aztán jött ez a mai Docler közösség chatje, meg maga a docler.hu (ami egyébként elég jó videómegosztó oldal). Ma odáig jutottunk, hogy valami tetű lassúak a szervereik, popup ablakokat dobálnak fel, és sok szokott lenni a hiba is (karbantartás megállás nélkül, ezmegaz, azmegez...). Egy régebbi regisztrációmat is törölnöm kellett, mert elkezdtek engemet spamelni. Egy szóval messze kerüld el az extra.hu-t :).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nyuszy
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.04.06. Hétfő 13:31
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.07. 20:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat nekem valami ojan kellene mint az uw.hu csak h fol birjak ra rakni 1 phpbb-t v smf-et... ec a cjb.hu v a tvn.hu? azokat megeri v ne is probakozzakveluk? ahogy en lattam a cjb kicsit lassu... de azert ha megeri kiprobalnam...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.07. 20:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én a magam részéről a freewebet javaslom...
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.07. 20:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyuszy írta:

Hat nekem valami ojan kellene mint az uw.hu csak h fol birjak ra rakni 1 phpbb-t v smf-et...
Miért, mi a probléma a telepítéssel? ATW-re és FreeWebre egyébként felmegy.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nyuszy
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.04.06. Hétfő 13:31
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.07. 21:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
hat az atw-n kicsit zavar az a banner a tetejen, amit kicsit nehez eltuntetni (uw-n ugy csinaltam volna h csinalok 1 beleptetot: katt a kepre es bedob az oldalra...) meg reggelni se birok, igaz a freeweben sem birok: kiirja h csak magyarorszagiaknak lehet, en pedig Vajdasagi vok ami ugyebar Szerbiaba van...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nyuszy
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.04.06. Hétfő 13:31
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.07. 21:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Nyuszy írta:

Hat nekem valami ojan kellene mint az uw.hu csak h fol birjak ra rakni 1 phpbb-t v smf-et...
Miért, mi a probléma a telepítéssel? ATW-re és FreeWebre egyébként felmegy.
ja es a telepitessel az a problemam h ecceruen nem birom felrakni: http://phpbb.hu/forum/tema/3690

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nyuszy
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.04.06. Hétfő 13:31
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.07. 21:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
V inkabb reggojjek a forumotion.com-on valasszak ki egy temat es csinajjak ott forumot? eccerubb lenne? ja hat logikus h eccerubb lenne... csak eppen az nem ugyanaz...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Silhouette
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2009.02.19. Csütörtök 10:19
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.08. 11:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt is kipróbálhatod, elég jónak tűnik.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nyuszy
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.04.06. Hétfő 13:31
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.08. 12:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kosz. ez tenyleg jonak nez ki, nincs rajta banner se... de hol kell ezen reggolni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.08. 12:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A Sign-Up oldal szerint mostanában sok a jelentkező, ezért lezárták a regisztrációs lehetőséget.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.08. 14:33    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyuszy írta:

Thomas RC írta:

Nyuszy írta:

Hat nekem valami ojan kellene mint az uw.hu csak h fol birjak ra rakni 1 phpbb-t v smf-et...
Miért, mi a probléma a telepítéssel? ATW-re és FreeWebre egyébként felmegy.
ja es a telepitessel az a problemam h ecceruen nem birom felrakni: http://phpbb.hu/forum/tema/3690
Ja értem, rossz PHP beállítások. Esetleg próbáld ki a CJB-t, elég jónak tűnik. Komolyabb ismereteim nincsenek vele, de ha mindig csinálsz biztonsági mentést a gépedre, akkor nem érhet meglepetés ;).

Negatívumnak egyedül azt tudom felsorolni, hogy az adminisztrációs linkek (phpMyAdmin, jelszóváltoztatás, stb.) be vannak téve össze-vissza a menüsorba, magyarán nincsenek elkülönítve. Talán még az, hogy mintha itten lenne olyan, hogy phpMyAdmin segítségével nem importálható az adatbázis. Ebben nem vagyok biztos, de ha így van, akkor megoldást jelenthet egy saját phpMyAdmin beállítása az oldaladon (beállításokban tudok segíteni). Legalábbis ha a phpMyAdminból szedték ki az importálást.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Silhouette
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2009.02.19. Csütörtök 10:19
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.08. 14:58    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyuszy írta:

Kosz. ez tenyleg jonak nez ki, nincs rajta banner se... de hol kell ezen reggolni?
Bocs, nem is néztem. Annyit kihámoztam, hogy mindennap közép-európai idő szerint 6-15-ig lehet regisztrálni, de úgy látom te még 3 óra előtt nézted, úgyhogy passz. Próbáld meg holnap reggel.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nyuszy
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.04.06. Hétfő 13:31
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.08. 17:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Nyuszy írta:

Thomas RC írta:

Nyuszy írta:

Hat nekem valami ojan kellene mint az uw.hu csak h fol birjak ra rakni 1 phpbb-t v smf-et...
Miért, mi a probléma a telepítéssel? ATW-re és FreeWebre egyébként felmegy.
ja es a telepitessel az a problemam h ecceruen nem birom felrakni: http://phpbb.hu/forum/tema/3690
Ja értem, rossz PHP beállítások. Esetleg próbáld ki a CJB-t, elég jónak tűnik. Komolyabb ismereteim nincsenek vele, de ha mindig csinálsz biztonsági mentést a gépedre, akkor nem érhet meglepetés ;).

Negatívumnak egyedül azt tudom felsorolni, hogy az adminisztrációs linkek (phpMyAdmin, jelszóváltoztatás, stb.) be vannak téve össze-vissza a menüsorba, magyarán nincsenek elkülönítve. Talán még az, hogy mintha itten lenne olyan, hogy phpMyAdmin segítségével nem importálható az adatbázis. Ebben nem vagyok biztos, de ha így van, akkor megoldást jelenthet egy saját phpMyAdmin beállítása az oldaladon (beállításokban tudok segíteni). Legalábbis ha a phpMyAdminból szedték ki az importálást.
Jo en a php-hoz eggyaltalan nem ertek ugyhogy ne is magyarazd nekem, a tesom megmutatta hogy koll folrakni 1 forumot (AppServ-en) es ennyi. ami pedig a cjb-t illeti eleg lassunak tunik a serveruk, baris eleg sok ido koll mire betolt 1 cjb.hu-s oldalt... de ha nem lesz jobb az is megteszi. ha pedig vegkepp kiakadok ezekre az ingyenes hostokra ott van a forumotion.com, a forumx.hu meg meg 1 rakas hej ingyen es ecceruen elkeszitheto forumoknak...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nyuszy
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.04.06. Hétfő 13:31
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.08. 18:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Reggeltem a cjb.hu-ra de mint az uw.hu, ez sem akarja elfogadni a .htaccess fajlt... az baj?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés