Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

Saját szerver beüzemelése

Szerző
Üzenet
andacsi
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.04.11. Szombat 20:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 20:45    Hozzászólás témája: Saját szerver beüzemelése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én saját szerveren csinálnám apache szerver windows xp sp2 oprendszerrel és kérdés hogy hogyan üzemeljem be mert ha berakom a htdocs mappába akkor nem működik :?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 22:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kifejtenéd kicsit bővebben, hogy mit is tapasztalsz. Amúgy a PHP-t és a MySQL-t (vagy valami más adatbázis szervert) telepítetted az Apache mellé?
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
andacsi
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.04.11. Szombat 20:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 23:12    Hozzászólás témája: ...
Hozzászólás az előzmény idézésével

pstvfan írta:

Kifejtenéd kicsit bővebben, hogy mit is tapasztalsz. Amúgy a PHP-t és a MySQL-t (vagy valami más adatbázis szervert) telepítetted az Apache mellé?
persze feltelepítetem csak nem tudom hogy
beletegyem-e a htdocs mappába mindet mondjuk beletetem és netudom hogy ez baj-e de itt a címe klikk ideehez kéne a fórum bár az oldal hátterét koppintottam de csak a háttért. ha sikerülne megcsinálni nagyon hálás lennék ha még infóra van szükség kérdezz egyébként a szerver általában reggel 9 től (biztos) este 8:45-ig de néha változó van hogy reggel 5-től 00:00-ig
a mai napon szerintem 24 h lessz belőle

azt tapasztalom hogy úgy mapaként jeleníti meg és ha mondjuk 1 scripre kattintok akkor 1 új lapon behozza a script szövegét

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 6:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 23:29    Hozzászólás témája: Re: beüzemelés
Hozzászólás az előzmény idézésével

andacsi írta:

Én saját szerveren csinálnám apache szerver windows xp sp2 oprendszerrel és kérdés hogy hogyan üzemeljen be mert ha berakom a htdocs mappába akkor nem működik :?
Az első itthoni tesztem nekem is xp volt mert akkor még azt vágtam, de nekem nem rémlik a htdocs mappa

mondjuk azóta változhatott a progi :?

de nem is e véget írok, de én kíváncsi lennék az xp történetére mert anno engem lebeszéltek róla, hogy pl nem tud csak max 3,5 GB memot lekezelni és ..... kapcsolatig stabil mert nem tudja lekezelni egyszerűen meghal .
Amikor kérdeztem , hogy is van ez akkor egy hozzáértő srác imitált rá 250 usert és azonnal meghalt a szerver tehát van benne valami a lényeg állítólag nem érdemes szervere használni

persze kíváncsian várom kinek mi a tapasztalata e téren én jelenleg debiant használok nekem bejött
persze ettől még ezt se vágom, de valamelyest elboldogulok vele
:?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
andacsi
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.04.11. Szombat 20:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 23:32    Hozzászólás témája: Re: beüzemelés
Hozzászólás az előzmény idézésével

KillBill írta:

andacsi írta:

Én saját szerveren csinálnám apache szerver windows xp sp2 oprendszerrel és kérdés hogy hogyan üzemeljen be mert ha berakom a htdocs mappába akkor nem működik :?
Az első itthoni tesztem nekem is xp volt mert akkor még azt vágtam, de nekem nem rémlik a htdocs mappa

mondjuk azóta változhatott a progi :?

de nem is e véget írok, de én kíváncsi lennék az xp történetére mert anno engem lebeszéltek róla, hogy pl nem tud csak max 3,5 GB memot lekezelni és ..... kapcsolatig stabil mert nem tudja lekezelni egyszerűen meghal .
Amikor kérdeztem , hogy is van ez akkor egy hozzáértő srác imitált rá 250 usert és azonnal meghalt a szerver tehát van benne valami a lényeg állítólag nem érdemes szervere használni

persze kíváncsian várom kinek mi a tapasztalata e téren én jelenleg debiant használok nekem bejött
persze ettől még ezt se vágom, de valamelyest elboldogulok vele
:?
nekem azt mondták hogy a linux a legjobb a garafikai nézet nélkül

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 6:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 23:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Már megbocsáss , de te xp írtál :wink:

de a linux jó

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
andacsi
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.04.11. Szombat 20:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 23:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

KillBill írta:

Már megbocsáss , de te xp írtál :wink:

de a linux jó
xpt írtam nekem az van most de hallottam olyat is hogy szervvernerk jobb a linux mint az xp

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 6:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 23:41    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát ép ezért írtam amit írtam :lol:

amúgy mi is a szerver címed mert nekem arra semmi nem jön be .

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
andacsi
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.04.11. Szombat 20:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 23:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

KillBill írta:

Hát ép ezért írtam amit írtam :lol:

amúgy mi is a szerver címed mert nekem arra semmi nem jön be .
bocs nem linekel másold be az előző linket is elrontottam vagy itt nincs engedélyezve ez a fajta itt a cím http://szerverem.homeftp.net elvileg bekéne hogy jöjjön de ez a cím is az http://www.szerverem.podzone.org egyébként még másik problémám hogy saját domaint szeretnék de amit telepítéskor megadtam az nem működik

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
andacsi
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.04.11. Szombat 20:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 23:45    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

andacsi írta:

KillBill írta:

Hát ép ezért írtam amit írtam :lol:

amúgy mi is a szerver címed mert nekem arra semmi nem jön be .
bocs nem linekel másold be az előző linket is elrontottam vagy itt nincs engedélyezve ez a fajta itt a cím http://szerverem.homeftp.net elvileg bekéne hogy jöjjön de ez a cím is az http://www.szerverem.podzone.org egyébként még másik problémám hogy saját domaint szeretnék de amit telepítéskor megadtam az nem működik
nem tudtam hogy ez automatikusan ki linkeli

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 6:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 23:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem egyikre se add be semmit amúgy a bbcode itt is használható csak te rosszul csináltad :wink:

véletlenül nem otthonról futtatod ? és reuter mögül ?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
andacsi
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.04.11. Szombat 20:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.11. 23:53    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

KillBill írta:

Nekem egyikre se add be semmit amúgy a bbcode itt is használható csak te rosszul csináltad :wink:
a bb code ahogy én használtam egy másik fórumon működik vagy én voltam figyelmetlen ami meg a címeket illeti nemtudom milehet a gond valam DynDNS szolgáltatást használok nemtudom hogy milehet a baj nekem behozza de azt még nemtudom hogy az internetet 1 másik gépről kapom hogyha az éngépemről kapná a másik számítógép akkor ez vajon megoldhatja a problémát és nem nem routert használunk csak 1 sima kábel itt 1 másik cím talán ez http://szerverem.vilaga.hu/ otthonról megy

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 6:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.12. 00:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Erre se jön semmi , hálózati idő túllépés

Nagy kavarodás lehet :shock:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
andacsi
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.04.11. Szombat 20:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.12. 00:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

KillBill írta:

Erre se jön semmi , hálózati idő túllépés

Nagy kavarodás lehet :shock:
így próbáld ha ígyse feladom dehogy (én soha nem adom fel) legfeljebb veszek 1 gépet amit alapból szerveri munkát találtak ki xd http://85.67.157.244/

amúgy meg nem ez lesz a végleges kinézete az oldalnak( ha sikerül megnyitnod )csak kipróbáltam ezt a "skint"



A hozzászólás legutóbb andacsi által 2010.05.16. 23:16-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 6:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2009.04.12. 00:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Semmi :cry:

az ftp el lehet érni a 21 es porton így a 80 as portod lehet tiltva



A hozzászólás legutóbb KillBill által 2009.04.12. 00:15-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés