e-xoops forum phpBB-re frissitese

Szerző
Üzenet
Tijgerkat
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.23. 15:49    Hozzászólás témája: e-xoops forum phpBB-re frissitese
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Van egy regi forumom, cirka 600 db felhasznaloval es csomo topikkal. Na most ez egy 2002-es e-xoops forummotoron van, ezt szeretném átpakolni a phpBB-re. Amit eddig csinaltam:

1. felinstallaltam a phpBB-t :)
2. phpmyadminnal feltoltottem a regi sql adatbazis (4mega - fél nap:))
3. kétségbeestem mert nem működik... bejön az oldal, de 0 regisztrált felhasználó, 0 fúrumtopik stb.

Van ötletetek mi lehe a baj?? Esetleg az h a masik fórumalapon regisztralt emberek adatait nem képes a phpBB athozni magatol? Az a baj h konvertert nem talaltam hozza a .com-os oldalon se. :(

Pls help me :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.23. 16:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Most őszintén, mit vártál? Hogy a phpBB kitalálja, hogy te pont egy e-xoops fórumot akarsz átkonvertálni, ehhez letölti a megfelelő csomagokat, és minden adat nélkül átkonvertálja az adatbázist? :?:

Kell hozzá egy konvertáló. Én nem találam ilyet, de találtam egy olyat, amely phpBB+-szá könvertál. Tehát először átkonvertálhatod phpBB plusszá, aztán phpBB fórummá ennek segítségével.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés