[RC]phpBB Arcade-ultimate challenge 1.0.RC8

Szerző
Üzenet
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2009.08.04. 19:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
De láthatod a htmlben is volt egy nem módosított rész :wink:

padent_id nem módosítottam, username

plusz a value ki volt lőve :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2009.08.04. 19:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt láttam, de mondom: hiába cseréltem ki a mezőt másra, valahogy akkor sem ment. Viszont gondolom a sok kódcsere miatt nem tűnt fel ott a hiányzó rész. Különben ami fura, hogy ugyanebben a php-ben és sorban turkáltam én is. Ezért nem értem miért nem vettem észre... :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2009.08.04. 20:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Mykee írta:

Azt láttam, de mondom: hiába cseréltem ki a mezőt másra, valahogy akkor sem ment. Viszont gondolom a sok kódcsere miatt nem tűnt fel ott a hiányzó rész. Különben ami fura, hogy ugyanebben a php-ben és sorban turkáltam én is. Ezért nem értem miért nem vettem észre... :roll:
pedig egyértelmű a fromban lévő kulcsszó nem egyezett ezért nem találta a célt, ha a kulcsszót nézted volna egyből akkor lehet be írod a kereset hibás sort :lol: , de azért fejlődsz szép

:wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2010.01.31. 20:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
ultimate challenge 1.0.RC1 frissítései

*** Telepítés ill. frissítés előtt erősen ajánlott az adatbázis lementése ill. a szerkesztendő fájlok kimentése !!! ***

*** Adatbázis módosítások ***

[Törlés] régi Modul -> ACP_ARCADE_CHALLENGE_CONFIG
[Törlés] régi arcade_config -> challenge_topg_firstu_enable, challenge_search_enable
[Hozzáadva] új Modul -> ACP_ARCADE_CHALLENGE
[Hozzáadva] új Modul -> ACP_ARCADE_CHALLENGE_MAIN
[Hozzáadva] új Modul -> ACP_ARCADE_CHALLENGE_CONFIG
[Hozzáadva] új Modul -> ACP_ARCADE_CHALLENGE_PAGE_CONFIG
[Hozzáadva] új Modul -> ACP_ARCADE_CHALLENGE_REPORT
[Hozzáadva] új tábla -> _arcade_challenge_stats
[Hozzáadva] új tábla -> _arcade_challenge_report
[Hozzáadva] új játéktermi jogosultság -> c_challenge_perm, c_challenge_report
[Hozzáadva] új jogosultság -> a_challenge_main, a_challenge_report
[Hozzáadva] új arcade_config -> challenge_install_time, challenge_update_time, challenge_reset_time, challenge_reset_user, challenge_v_good, challenge_index_top, challenge_index_search, challenge_index_link, challenge_index_user_play, challenge_stat_top, challenge_stat_search, challenge_stat_link, challenge_stat_user_play, challenge_statement_top, challenge_statement_search, challenge_statement_link, challenge_statement_user_play, challenge_random_enable, challenge_friends_enable, challenge_points_enable, challenge_points_min, challenge_points_max, challenge_points_fix, challenge_stat_row, challenge_par_reset_time, challenge_par_reset_user, challenge_cstt_enable, challenge_astt_enable, challenge_time_delete_ong, challenge_copyright

*** ACP módosítások ***

[Hozzáadva] Áttekintés , hibás játékok jelentése, Pontrendszer konfigurálása, Oldalak konfigurálása

*** Oldal módosítások ***

[Hozzáadva] Felhasználói információ: Elvesztett verseny.
[Hozzáadva] Felhasználói statisztika: Elvesztett verseny.
[Hozzáadva] Játékterem / kihívás statisztika (Összesített statisztika).
[Hozzáadva] Folyamatban lévő kihívások, Hibás játékok jelentése.
[Hozzáadva] Véletlenszerű kihívás
[Hozzáadva] Játékok statisztikája.
[Hozzáadva] Barát kihívási menü
[Hozzáadva] Ki van itt: jelentés, véletlenszerű kihívás, statisztika, játék statisztika
[Hozzáadva] Kiválasztó menü játékok / felhasználók statisztikájára
[Hozzáadva] Kihívások /Igen/ Felhasználó pm engedélyezésének érzékelése. (Információs szöveg megváltoztatása).
[Hozzáadva] Kihívások /Nem/ Felhasználó pm engedélyezésének érzékelése. (Információs szöveg megváltoztatása).
[Hozzáadva] Függőben lévő kihívások /Törlés/ Felhasználó pm engedélyezésének érzékelése. (Információs szöveg megváltoztatása).
[Hozzáadva] Függőben lévő kihívások /pm/ Felhasználó pm engedélyezésének érzékelése. (Információs szöveg megváltoztatása).
[Importálás] Adatok importálása a _arcade_challenge_champ táblából a _arcade_challenge_stats táblába.
[Javítás] Telepítés,Ellenőrzés.

Képek a modról:

AVP menü 1
AVP menü 2
AVP menü 3
AVP menü 4

AVP jog 1
AVP jog 2

index oldal 1
index oldal 2

statisztika oldal 1
statisztika oldal 2
statisztika oldal 3

jelentési oldal
Lejátszási oldal
Ucp oldal

--------------------------------------------------------------------------------

ultimate challenge 0.0.9 frissítései

[Javítás] Pop-up játék nyításnál kihívási figyelmeztetés pótlása.
[Javítás] Figyelmeztetésnél levonta a költséget, ez javítva így már nem vonja le.

ultimate challenge 0.0.8 frissítései

[Javítások] kihívási opció, vendég hozzáférés.
[Módosítás] Telepítés ellenőrzése -> a nem létező kőnyvtárak figyelmen kivűl hagyása Pl:(Nem használt megjelenés vagy nyelvi csomag.)
[Hozzáadva] Verzió ellenőrzés.

ultimate challenge 0.0.7 frissítései

[Hozzáadva] Új fájlok -> challenge_cache.php, challenge_common.php, functions_challenge.php
[Hozzáadva] Új jogosultság -> c_challenge_play: Ha van folyamatban lévő kihívása akkor kötelező lesz azt lejátszania mielött új játékba kezdene.
[Hozzáadva] Új jogosultság -> c_challenge_play_treat: Ha érkezik a felhasználónak új kihívása akkor minden játék indításnál figyelmezteti, hogy fogadja vagy utasítsa vissza.
[Hozzáadva] Új ACP arcade_config -> challenge_top_games: Top játékok számának meghatározása
[Hozzáadva] Új ACP arcade_config -> challenge_user_select: Meghatározhatjuk, hogy a kihívásnál milyen módon történjen a felhasználó kiválasztása.(Listából / Kézi bevitel)
[Hozzáadva] Új ACP arcade_config -> challenge_anonym: Lehetővé teszi, hogy a vendég felhasználók is megtekinthessék a kihívás index, statisztika oldalát.
[Módosítás] arcade_play oldal kihívási opció: Aki rendelkezik valamelyik támogatott pontrendszerrel annak lehetősége nyílik a tét megadására.
[Módosítás] Minden pm ezentúl olyan nyelven érkezik meg a felhasználókhoz amilyen az általuk kiválasztott nyelv. A Tömeges pm elkerülése véget a kiküldés is módosításra kerültek pl ha egy felhasználót kihívott egy személy 6 külön játékban és az összeset kijelöli és úgy fogadja el akkor nem fog ezentúl mindegyikről külön pm-et küldeni hanem egy pm-be lesz csoportosítva.
[Módosítás] A tömeges kijelölésnél az információs blokk szövege is kötegelve íródnak ki ezentúl (Felhasználónként).
[Módosítás] Felhasználói információ tábla -> Döntetlen versenyek kijelzése.
[Módosítás] Kihívási statisztika tábla -> Döntetlen versenyek kijelzése.

ultimate challenge 0.0.6 frissítései

[Módosítva] Kihívások tábla - kiegészítés lejárati idő (törlés) plusz összes kijelölés.
[Módosítva] Függőben lévő kihívások tábla - kiegészítés lejárati idő (törlés) plusz összes kijelölés.
[Módosítva] Kihívási pm - A pm lehetővé teszi az azonnali elfogadást vagy visszautasítást.
[Hozzáadva] Kihívási Statisztika, felhasználói statisztika.
[Hozzáadva] Az arcade lejátszási oldalhoz a kihívás opció tábla.
[Hozzáadva] Új nyelvi fájl - permissions_challenge.php
[Hozzáadva] Új online fájl - challenge_viewonline.php
[Hozzáadva] Új arcade jogosultsági opció - challenge_viewonline.php
[Hozzáadva] Kihívás AVP statisztika beállításai.
[Hozzáadva] UCP új opció.
[Hozzáadva] A fejléc menühöz a Kihívás mini icon.
[hozzáadva] új tábla oszlop -> phpbb_users -> user_challenge_stat

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2010.01.31. 20:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát hallod... Mély meghajolásom és kalapemelésem Ön előtt!
Ez eddig is egy kiváló mod volt, de ahogy a képeket végignéztem... Egyszerűen zseniális és gigamegatuti a cuc. Csak gratulálni tudok ezért!!!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2010.01.31. 20:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát egy kicsit rádolgoztam az tuti :lol:

Az elmúlt egy évben sokat tanultam, de még mindig bőven van mit.
Még a meghívó modot átírom azt egy kicsit pihi mert ideje a saját oldalam is rendbe tenni mert az elmúlt pár év alatt beletett modok igen csak javításra szorulnak :shock:

1.0.RC5

[Javítva] Subsliver style / challenge_index.html points ellenőrzése
[Javítva] Legutóbbi nyertesek tábla

1.0.RC4

[Javítva] Arcade lejátszási oldalán lévő kihívás opcióban lévő pont meghatározás
[Javítva] install,prosilver,subsliver2.xml -> elgépelések kijavítása (Így már használható az AutoMod)
[ellenőrzés] ACP min / max tét
[Módosítva] Kihívás index oldal, még nem történt kihívás
[Módosítva] Kihívás index oldal, összesített kiírás leválasztása
[Hozzáadva] Felhasználók szinkronizálása

1.0.RC3

[Javítva] vendég hozzáférése arcade play oldalon a kihívási opciókhoz (stats).
[Javítva] Cash mod integráció
[Módosítás] Vendég hozzáférés az egész kihíváshoz
[Hozzáadva] Vendég bejelentkezés
[Hozzáadva] challenge_footer.html
[Hozzáadva] challenge_index.html

1.0.RC2

[Javítás] Telepítés, frissítés
[Javítás] gyorsítótárazás
[Javítás] HTML beviteli mező
[Javítás] Kihívás ellenőrzése
[módosítva] c_challenge_play_treat --> jogosultság értelmezésének megfordítása
[Hozzáadva] ACP MAIN --> adatok szinkronizálása
[Hozzáadás] véletlen kihívás kihívott jogosultságának ellenőrzése plusz pont ellenőrzés
[Hozzáadás] challenge/constans.php
[Hozzáadás] Navigációs Link / flash választó
[Hozzáadás] ROLE_ADMIN_STANDARD, ROLE_ADMIN_FULL, ROLE_ADMIN_FORUM, ROLE_ADMIN_USERGROUP, ROLE_ARCADE_FULL, ROLE_ARCADE_LIMITED, ROLE_ARCADE_STANDARD, ROLE_ARCADE_STANDARD_DOWNLOADS -> kihívási jog beállítás

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2011.02.13. 22:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
1.0.RC6

[Hozzáadva] Kedvenc játékok lista
[Javítás] Jogosultság
[Javítás] XHTML megfelelés

Minimum követelmények: phpBB 3.0.8, phpBB Arcade 1.0.RC10

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.23. 12:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
No meg is van, elbújt kicsit ez a topik. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.23. 13:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mert már nem írogatok, nincs kinek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2011.10.05. 19:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Valami gáz van a legutóbbi kihívással. Megpróbáltam kikapcsolni a felhasználói vezérlőpulton nálam, hogy nekem nem kell, hogy kihívjanak, erre ezt az SQL hibát kaptam:

Kód:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' user_challenge_pm_on = 1, user_challenge_stat = 1 WHERE user_id = 2' at line 1 [1064]

SQL

UPDATE phpbb_users SET user_challenge_on = , user_challenge_pm_on = 1, user_challenge_stat = 1 WHERE user_id = 2
BACKTRACE


FILE: includes/db/mysqli.php
LINE: 163
CALL: dbal->sql_error()

FILE: includes/ucp/ucp_arcade_challenge.php
LINE: 57
CALL: dbal_mysqli->sql_query()

FILE: includes/functions_module.php
LINE: 507
CALL: ucp_arcade_challenge->main()

FILE: ucp.php
LINE: 358
CALL: p_master->load_active()



A legfrissebb árkád és kihívás van fent, tesztek lefutottak telepítéskor, 3.0.9 fórum, a mysql verzió: 5.1.56 (ha jól olvastam, ki a statisztikából).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2011.10.06. 00:43    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Upsz ez kimaradt. :roll: Töltsd le újra az RC8 verziót és töltsd fel az includes/ucp/ucp_arcade_challenge.php

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2011.10.06. 05:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon köszönöm, most már jó! :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2012.08.02. 14:12    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Olyan régi volt az Arcade, hogy nem találtam hozzá frissítést, amin elindulhattam volna.
Így aztán legyalultam az egészet, és felraktam a legújabbat.
Csak voltam olyan ügyes, és a régi Arcade Ultimate Challenge-t is letöröltem vele együtt.

Az AVP Játékterembe most nem tudok belépni, mert a Challenge volt legfelül, és most igen nagyon hiányolja.

Hol tudom ezt a maradék részt kitakarítani, vagy mi lenne a legjobb megoldás?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2012.08.02. 16:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Ragadozo írta:

Olyan régi volt az Arcade, hogy nem találtam hozzá frissítést, amin elindulhattam volna.
Így aztán legyalultam az egészet, és felraktam a legújabbat.
Csak voltam olyan ügyes, és a régi Arcade Ultimate Challenge-t is letöröltem vele együtt.

Az AVP Játékterembe most nem tudok belépni, mert a Challenge volt legfelül, és most igen nagyon hiányolja.

Hol tudom ezt a maradék részt kitakarítani, vagy mi lenne a legjobb megoldás?
Nem tudsz olyan régi verziót használni amihez ne lenne frissítés, Mind az arcade mind a kihívás letölthető a legelső kiadástól kezdve az összes verzió.

ÉN a helyedben visszaállítanám a frissítés előttire a fórumot és lépésről lépésre frissíteném, persze ha készítettél mentést az adatbázisról és a fájlokról.

Ha nem akkor előbb lekellet volna törölnöd a régi modokat, mégpedig úgy, hogy lefuttatod az uninstall, hogy az adatbázis is meglegyen tisztítva utána készíthettél volna friss telepítést.

egyébként a modulok sorrendjét módosíthatod ill. törölheted a rendszer fül alatt.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2012.08.02. 17:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Vissza tudok állítani mindent, azzal nincs gondom.
Viszont nekem még a phpbb_arcade_1.0.RC9_07-10-2009_115140 volt fenn.

Hogy tovább tudjak lépni, kellett volna a phpbb_arcade_1.0.RC10, amit le is töltöttem éppen innen, meg is csináltam a változtatásokat, de mikor az installt elindítom, egyszerűen összeomlik, és valami kriksz-kraszos adathalmaz jön csak be, ami egyébként tele van a játékaim nevével.
Többször is próbáltam, a módosítások jók voltak, nem rontottam el, csak valamiért a telepítő nem jó.

Viszont csak úgy tudok tovább lépni az 1.0.0-ra, ha már az RC10 fenn van, különben el sem indul, de ezt ki is írja.
Elvileg átléphetem ezt a lépcsőt, ha átírom a verziószámot, de az adatbázisba olyan változások vannak pont ennél az RC10-nél, új oszlopok, stb, amiket órákig kellene bogarásznom.

Azért szerettem volna én is szépen végig vinni, hogy az adatbázisban lévő adatok megmaradjanak.

Utólag jutott eszembe, lehetséges, hogy az RC10-nek az volt a baja, hogy már a phpBB 3.0.10 volt fenn? Mert a fórumot már elsőnek frissítettem(?).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés