Szerző és Válaszok megjelenése

Szerző
Üzenet
timkee
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.08. Szerda 9:49
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Elküldve: 2009.09.16. 08:14    Hozzászólás témája: Szerző és Válaszok megjelenése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Kerestem, de nem találtam erre vonatkozó kérdést és segítséget.
A problémám annyi lenne, hogy van egy 3-as verziójú fórumom, SoftBlueV3 megjelenéssel.
A topikok listázásánál fordítva szerepel a felirat a Szerző és a Válaszok oszlopok tetején, és ezt szeretném megcserélni. De nem tudom, hogy a sablonon belül hol keressem, hogy átírhassam.
Persze, ha egyáltalán lehetséges... :roll:

Tudom, ez csak egy apróság, és a fórum ezzel a kis "szépséghibával" is tökéletesen működik, de mégis szeretném, ha minden a helyén lenne. :)
Előre is köszönöm a segítséget!
_________________
Timkee

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2009.09.16. 11:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Könnyen megoldható. A style/sofbluev3/template/viewforum_body.html-ba keresd meg a két oszlopot és a névkiírásért felelős részeket cseréld meg.

Kód:

{L_REPLIES} - Válaszok
{L_AUTHOR} - Szerző

_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2009.09.16. 12:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Arra azért figyelj, hogy ez TÖBBSZÖR szerepel a file-ban, ráadásul nem csak magát a kiírást kell megcserélned, de a táblázat FEJLÉCEKET is.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
timkee
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.08. Szerda 9:49
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Elküldve: 2009.09.25. 10:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

syska írta:

Könnyen megoldható. A style/sofbluev3/template/viewforum_body.html-ba keresd meg a két oszlopot és a névkiírásért felelős részeket cseréld meg.

Kód:

{L_REPLIES} - Válaszok
{L_AUTHOR} - Szerző
Köszönöm a választ! Ezt a két sort megcseréltem. Kétszer szerepelt a fájlban, mindkét helyen elvégeztem a cserét.
De így még nem jelent meg helyesen a felirat.

_zso2, megírnád részletesebben, hogy a táblázat fejléceket hogyan kell megcserélni?
_________________
Timkee

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2009.09.25. 11:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Keresd a file-ban ezeket:

Kód:

      <th>&nbsp;{L_AUTHOR}&nbsp;</th>
      <th>&nbsp;{L_REPLIES}&nbsp;</th>
      <th>&nbsp;{L_VIEWS}&nbsp;</th>
      <th>&nbsp;{L_LAST_POST}&nbsp;</th>
(2 helyen lesz), itt tudod állítani a header-eket.
Ezeket pedig:

Kód:

         <td class="row1" width="50" align="center"><p class="topicdetails">{topicrow.REPLIES}</p></td>
         <td class="row3" width="130" align="center"><p class="topicauthor">{topicrow.TOPIC_AUTHOR_FULL}</p></td>
         <td class="row1" width="50" align="center"><p class="topicdetails">{topicrow.VIEWS}</p></td>
         <td class="row3" width="140" align="center">
            <p class="topicdetails" style="white-space: nowrap;">{topicrow.LAST_POST_TIME}</p>
            <p class="topicdetails">{topicrow.LAST_POST_AUTHOR_FULL}
               <!-- IF not S_IS_BOT --><a href="{topicrow.U_LAST_POST}">{LAST_POST_IMG}</a><!-- ENDIF -->
(szintén 2 helyen) a tartalmat tudod szabályozni.
Mindkét esetben érdemes a teljes SOROK sorrendjét választani.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
timkee
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.08. Szerda 9:49
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Elküldve: 2009.09.25. 15:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Megcseréltem a sorokat, de a helyzet változatlan. :(
Most így néznek ki a kódjaim:

Kód:

      <th>&nbsp;{L_AUTHOR}&nbsp;</th>
      <th>&nbsp;{L_REPLIES}&nbsp;</th>
      <th>&nbsp;{L_VIEWS}&nbsp;</th>
      <th>&nbsp;{L_LAST_POST}&nbsp;</th>


Kód:

       <td class="row3" width="130" align="center"><p class="topicauthor">{topicrow.TOPIC_AUTHOR_FULL}</p></td>   
                        <td class="row1" width="50" align="center"><p class="topicdetails">{topicrow.REPLIES}</p></td>
         <td class="row1" width="50" align="center"><p class="topicdetails">{topicrow.VIEWS}</p></td>
         <td class="row3" width="140" align="center">
            <p class="topicdetails" style="white-space: nowrap;">{topicrow.LAST_POST_TIME}</p>
            <p class="topicdetails">{topicrow.LAST_POST_AUTHOR_FULL}
               <!-- IF not S_IS_BOT --><a href="{topicrow.U_LAST_POST}">{LAST_POST_IMG}</a><!-- ENDIF -->


A felirat és a fejléc sorrendje most már megegyezik a két kódrészletben, de még mindig ugyanúgy fordítva jelenik meg a fórumon. Mindkét helyen mindkettőt felcseréltem a fájlban.
Javítanom kell még valahol?
_________________
Timkee

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2009.09.25. 16:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hümm, elfelejtettem, hogy miután készen vagy, töltsd újra a megjelenést az AVP-n.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
timkee
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.08. Szerda 9:49
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Elküldve: 2009.09.25. 18:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Hümm, elfelejtettem, hogy miután készen vagy, töltsd újra a megjelenést az AVP-n.
Köszönöm szépen, így már sikerült!
Nekem sem jutott eszembe a megjelenés újratöltése, de eddig ez volt az oka, hogy hiába próbálgattam a kód variálását, sehogy sem akart jól megjelenni.

Mégegyszer köszönöm! :)
_________________
Timkee

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés