Háttér változtatás (CA_GEN2)

Szerző
Üzenet
Screw
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2009.09.26. 09:58    Hozzászólás témája: Háttér változtatás (CA_GEN2)
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,

A megjelenésemnél van egy apró hiba, amikor Fórumozót akarok keresni (mondjuk csoportok kezelésénél), akkor behívja a hátteret, ami minden más esetben jól néz ki, de ennél a popup nincs kidolgozva rendesen és ezért zavaró, hogy a háttérre közvetlenül már a szöveget írja.

A kérdéses ablak a memberlist_search.html, ez nekem élesben így néz ki.
..a legjobb lenne, ha ez ugyanúgy nézne ki, mint a többi ablak, tehát a szöveg és a háttér között még van egy semleges réteg (pl. a fent linkelt képen a tagok felsorolásánál is már van), de ha ezt nem tudjuk, akkor egy sima egyszínű hátteret szeretnék berakni ennek az ablaknak.
Ezt, hogy tudom megvalósítani?

A stílus neve: CA_GEN2

Várom válaszotok, Screw

Ui.: Félreértés ne essék, csak ennél az ablaknál hibás a háttér, a többinél szeretném az eredetit megtartani! :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2009.09.26. 15:30    Hozzászólás témája:
Biztosan erről a CA Gen2 megjelenésről van szó? Mert én letöltöttem és az úgy néz ki, ahogy ki kell néznie, de még a háttér árnyalatai sem igazán stimmelnek a te képernyőképedet nézve.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Screw
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2009.09.26. 15:37    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

Biztosan erről a CA Gen2 megjelenésről van szó? Mert én letöltöttem és az úgy néz ki, ahogy ki kell néznie, de még a háttér árnyalatai sem igazán stimmelnek a te képernyőképedet nézve.
Igen tuti, az árnyalat amiről beszélsz, azt kicsit átalakítottam (a honlap színeihez).

Én egész pontosan ezt töltöttem le. (itt az árnyalat az eredeti)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Screw
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2009.09.27. 00:07    Hozzászólás témája: pop up
Annyit még hozzátennék, hogy ha beírom, "/forum/memberlist.php?mode=searchuser" úgy nekem is a rendes felületet dobja be, nekem a felugró popupokkal van bajom, ugyanúgy az MSNes popupnak sincs normális felülete, behívja a hátteret és rá közvetlenül a szöveget annak az eredménye ugyanaz, mint az előző hszemben lévő látványosság..

Várom mielőbbi válaszotok!
Screw

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés