Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

phpBB team - the best :)

Szerző
Üzenet
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2009.12.17. 21:28    Hozzászólás témája: phpBB team - the best :)
Hozzászólás az előzmény idézésével
Napokban szükségem volt egy wordpress-t telepíteni.
Gondoltam, ha már arra járok, meglesem a magyar support oldalukat.

Nosss... mit is találtam?
http://word-press.hu/2009/09/08/a-kiraly-uj-ruhaja-megujult-a-forumunk.blog/

Az utolsó hozzászólásom már nem látszik... aki igényli, annak elküldöm, az oldalon még "moderációra vár"...

Ebből az jött le nekem, hogy még mindig a phpBB.hu csapata a legjobb Magyarországon! :)

Hajrá hajrá!
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Silhouette
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2009.02.19. Csütörtök 10:19
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Elküldve: 2009.12.17. 23:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
+1
Nekem csak az jutott eszembe, hogy szerintem az az ember jobban tette volna, ha inkább csöndben marad.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2009.12.18. 00:28    Hozzászólás témája: Re: phpBB team - the best :)
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Ebből az jött le nekem, hogy még mindig a phpBB.hu csapata a legjobb Magyarországon! :)
Nem mintha bármilyen ellenvetésem lenne :), de ezt a véleményed melyik válaszuk (vagy a hozzáálásuk) inspirálta? Csak érdekel.

Egyébként pedig el tudom képzelni, hogy valamiért nem felel meg a phpBB funkcionalitása az igényeiknek, de aki azt mondja rá, hogy gagyi, az nem tudja, miről beszél.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2009.12.18. 09:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Valahogy ez az a fórum (beleértve több, jól használható, ingyenes CMS support fórumát), ahol a "legjobb a hangulat".

Itt még azok is kapnak választ, akik néha slendrián stílusban érkeznek. És persze, aztán változik a hozzáállásuk. Ez az a fórum, ahol látom, kézzel fogható az a változás, amit a felhasználói közösség okoz a beeső vendégek stílusának, hozzáállásának javítása érdekében.

Vannak még jó support-fórumok, ahol a technikai segítség színvonala eléri, sőt talán még meg is haladja a phpBB.hu-n hozott színvonalat, de a hangulat hozzá nem fogható egyiken sem ehhez.

Valószínűsítem, hogy ez nem csak annak köszönhető, hogy a phpBB-nek magának is ez a szlogenje (közösségeket teremtünk), hanem nagyban hozzájárul a felhasználói gárda is. A felhasználói gárda pedig egyértelműen annak köszönhető, hogy az adminisztrátori gárda jól "végzi a munkáját" - hiszen az ő tevékenységük tette le azokat az alapokat, amelyekre aztán felépült ez az egész.

Megfigyeltem egyébként azt is, hogy a phpBB supportja világszinten is az elsők között van. Bármelyik phpBB-vel foglalkozó oldalon is jártam, mindenhol segítőkész, nyitott emberek csoportjaival találkoztam, akik képesek voltak a sorok közt is olvasni, és soha, SOHA nem állnak nemtörődöm módon a kérdésekhez, nem fikáznak alapos utánjárás nélkül (sőt, még úgy sem) másokat, nem teremtenek le senkit csak azért, mert valamihez nem ért (kivéve pesze az udvarias rendre utasítást, ami a hiányzó copyright, vagy a rosszul feltett / feleslegesen nyitogatott témák özönét próbálja meg kordában tartani).

Szóval... szerintem a phpBB-nek van a legjobb supportja - amellett az egyik, ha nem a legjobb fórumszoftver, amivel valaha is találkoztam :)

A másik oldala a dolognak pedig az, amit Silhouette is megjegyzett: a fikázás olyan fokú megjelenése, amely maga után vonja azt a kérdést: "Vajon az író tisztában van-e a phpBB-vel? Tudja-e hogy mire jó, miként működik, mik az előnyei/ hátrányai?".
Az én megítélésem szerint azt sem tudja, hogy mit kritizál...
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsolti10
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.01. Vasárnap 18:26
Hozzászólások: 233
Hozzászólás Elküldve: 2010.05.28. 17:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nameg ez az a support oldal, ahol látszik is, hogy értenek a segítők ahhoz, amiben segítenek (ld. PHP Fusion - csomó mindenre inkább keress rá az angol oldalon, meg nem tudják, meg utána kell nézni; MKPortál ugyanez volt)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés