Hibaüzenet téma telepítése után

Szerző
Üzenet
Roli576
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2010.02.03. 20:56    Hozzászólás témája: Hibaüzenet téma telepítése után
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! :)

Feltettem egy Rocket Theme témát, majd annak az ACP-jét is, mindent a tutorial szerint csináltam, de az ACP-pen mégis a ROKBB3-nál a következőt írja ki:

Kód:

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 291: Undefined index: allow_jmenu
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 292: Undefined index: allow_jmenu
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 273: Undefined index: jmenu_path
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 273: Undefined index: jmenu_guest_name
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 273: Undefined index: jmenu_reg_name
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 330: Undefined index: avatar_position
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 150: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 152: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 153: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 154: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)

A téma működik rendesen, csak az admin beállításai nem... :?
Lehet az a baj, hogy az en mappába beraktam az acp-be valót, majd kiírta hogy nem találja, ezután átraktam a hu mappába is... (bár nem hiszem, hogy ez gond lenne...) :)

De akkor mi lehet a baj? :)
A php-ket leellenőriztem, az első sorukban nincs üres sor, vagy szóköz. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2010.02.03. 21:27    Hozzászólás témája:
Az én sejtésem az, hogy ezek config beállítások és azért nyavajog mert nem léteznek ezek a config sorok a táblában, ha kikapcsolod a hiba érzékelését és úgy mész be az adminjába akkor nem fog jelezni hibát ekkor beállítod az ottani lehetőségeket ahogy szeretnéd és elküldöd az űrlapot ekkor a config sorok létre fognak jönni a táblában és ez után vissza kapcsolhatod a hiba keresőt és elvileg, ha jól tippeltem akkor a hiba üzi se fog megjelenni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Roli576
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2010.02.03. 21:34    Hozzászólás témája:
Kikapcsoltam a debug és a debug extrát is false-val, hiába, ugyanúgy kiírja a hibát :( Köszönöm azért! :)

pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2010.02.03. 21:39    Hozzászólás témája:
Valószínűleg a kód a definiáltságot - szép magyar szó, most találtam ki - ellenőrzi, szóval egyszerűen kommentezd ki //.

KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2010.02.03. 21:39    Hozzászólás témája:
A false nem jó a két sor elé tegyél // jelet

szerk:pstvfan megelőzőt :lol:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Roli576
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2010.02.03. 21:54    Hozzászólás témája:
Működök :D :D

Köszi srácok, örök hálám! :D

(Valószínűleg a chapta is ezért nem ment anno :D)

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés