Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Megjelent a phpBB 3.0.7

Szerző
Üzenet
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.02. 19:21    Hozzászólás témája: Megjelent a phpBB 3.0.7
Hozzászólás az előzmény idézésével
Megjelent a phpBB 3.0.7-es verziója, melynek a fejlesztők a "Fussatok hibák, jön Bertie!" nevet adták. A 3.0.6-tal ellentétben ez a kiadás újra a hibák javítására, illetve az általános használhatóság és teljesítmény továbbfejlesztésére koncentrál. Javításra került az automatikus frissítés során, egyes esetekben fellépő helytelen viselkedés, így ha valaki esetleg még nem frissített volna 3.0.5-ről, itt a lehetőség. Továbbfejlesztésre került a 3.0.6-ban megjelent csatornák kezelése, például ezentúl a fórum csatornák nem tartalmazzák az alfórumok hozzászólásait, és csak bejelentkezett felhasználók számára elérhető tartalmak is megjelennek, ha az auth=http paraméter segítségével igénybe vesszük az új HTTP azonosítás funkciót. Az egyedi BBCode-ok létrehozásánál nagyobb hangsúlyt kapott a biztonság, illetve egy új INTTEXT nevű jelölő is létrehozásra került. Könnyebb lett a gyors válasz funkció bekapcsolása: az admin felületen egy új gombbal az összes fórumon bekapcsolható a doboz megjelenítése.

Az új verzió változtatásainak teljes listája elérhető a phpBB.com-on megjelent hírből.

Szokásunkhoz híven erősen tanácsoljuk a frissítést a legújabb verzióra. Ezen a fórumon csak a phpBB 3.0.7-es verziójával foglalkozunk. Ne felejtsétek el frissíteni a nyelvi csomagot se!
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.14. Péntek 17:08
Hozzászólások: 1128
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.02. 21:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönjük az információt.

Idézet:

Ezen a fórumon csak a phpBB 3.0.7-es verziójával foglalkozunk.
Ezt most, hogy kell értelmezni? Melyik fórumon, http://phpbb.hu-n?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.06. 02:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hogy meglepődtem mikor beléptem az adminba és megláttam, hogy elavult a phpbb :lol:

Mondom ilyen nincs pár napja jött ki a 3.0.7 és már itt is az újabb verzió 3.0.7-PL1 :lol:

de akkor, hogy meglepődtem mikor látom, hogy az egész egy kis true szó miatt volt.
Én nem használom a feed gyönyörű adottságait, de tuti fontos volt, ha kilökték a javítást.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
dwd1
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.08.26. Péntek 12:30
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2011.08.26. 12:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Srácok, segítséget kérek!

Sajnos semmilyen formában nem tudom működésre bírni a gyors válasz funkciót, hiába van globálisan is, az összes fórumon is, meg mindenhol bekapcsolva és halálba nyomkodva az új gyorsbekapcsológomb is, egyszerűen sehol nem jelenik meg a Válasz vagy Gyors válasz vagy Új válasz (azt sem tudom melyiknek kéne) gomb!

Miért?
Megoldása?

Amiről szó van konkrétan: http://xantia.hu/

Köszönöm!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés