Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Junior admin mod

Szerző
Üzenet
haniboy
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.16. 15:02    Hozzászólás témája: Junior admin mod
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sem hasonló téma, sem pedig topik nem volt, ezért bátorkodtam létrehozni új témát.

A problémám a következő

Telepítettem a junior admin mod-ot ebből a forrásból http://www.phpbbhacks.com/download/475
elsőre minden szuper, viszont ha megadom a felhasználónak a jogokat, bár megjelenik a fórum adminisztrációs link a fórum alján, mégsem tud belépni, mert a főforumot adja be újra.

Tud valaki ebben segíteni?

fberci esetleg????

köszi: haniboy

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.16. 15:15    Hozzászólás témája: Re: Junior admin mod

haniboy írta:

fberci esetleg????
Én nem ismerem ezt a modot, nem tudom hogyan működik, legfeljebb csak ötleteket tudok adni.
Én személy szerint a phpBB3 megvárását ajánlanám, abban tudomásom szerint lesz ilyen funkció.

Miután vissza lett irányítva a felhasználó a főoldalra, nem tud újra a fórum adminisztrációra kattintani?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
haniboy
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.16. 15:29    Hozzászólás témája:
Ráklikkelni rá lehet, de csak a főoldal jön be újra és újra. Viszont ha átállítom adminra a felhasználó jogot, akkor bejön az admin panel, de a teljes. Ha ilyenkor visszaállítom sima felhasználóra, és frissítek (értsd, beléptem a felhasználó nevével) akkor már csak az az admin felület jelenik meg, amit a junior adminban engedélyeztem. Tehát működni működik, csak belépni nem lehet. Lehet, hogy cokie gond van?

A sok mod, illetve fotóalbum miatt a phpbb3 nekem kissé nagy falat lenne.

Tekintve, hogy szükségem lenne erre a modra, meg szeretném csinálni, és persze magyarítani, amit ha van rá érdeklődés, el is küldhetek a phpbb.hu-ra.

Csak előbb működőképessé kellene varázsolni valahogy.

haniboy

haniboy
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.07.31. 08:41    Hozzászólás témája:
Ismét meg szeretném kérdezni, hogy a Junior admin mod-nál milyen probléma lehet. Nekem úgy tűnik, hogy csak a belépésnél van valami gubanc.

A következő a probléma:

Egy felhasználónak a Junior adminban adok jogot pár dologhoz. De hiába kattint az adminisztráció gombra, nem lép be, csak frissíti a fórum index oldalt.

Viszont, ha átállítom adminra a felhasználó jogot, akkor bejön az admin panel, de a teljes. Ha ilyenkor visszaállítom sima felhasználóra, és frissítek akkor már csak az az admin felület jelenik meg, amit a junior adminban engedélyeztem.
Itt látható: http://www.haniboy.hu/kep/junior_admin.jpg

Tehát működni működik, csak belépni nem lehet. Ezért gondolom, hogy valamilyec cokie gond lehet.

Örülnék, ha tudnátok valamilyen megoldást, mert a phpbb3 még szerintem sokára jelenik meg.

Köszi: Haniboy

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés