Új freeweb - phpBB3.0.7

Szerző
Üzenet
Fooler
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.03.20. Szombat 16:13
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.20. 16:16    Hozzászólás témája: Új freeweb - phpBB3.0.7
Hozzászólás az előzmény idézésével
Minden rendben megy a telepítéskor. Viszont mikor elsőre meg kéne kapnom a fórum felületét akkor kapok egy ilyen hibaüzenetett.

fopen(): You are not allowed to open this file (/dev/urandom)! in /storages/storage1/t/tr/****/public_html/forum/includes/auth.php: login_db on line 901

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.22. 15:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A hibaüzenetet valószínűleg a Freeweb új beállításai okozzák, amíg nem találunk ki jobb megoldást, addig próbáld meg ezt: Megakad a telepítés. Régi hozzászólás, és nem is a FW-re vonatkozik, de tüneti kezelésnek nálad is be fog válni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maci
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.01.05. Kedd 10:03
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.23. 11:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem is ugyan ezt hozza.
Na meg ezt:Az Internet Explorer nem tudja megjeleníteni a weblapot
Minden 10. probálkozásra jön be az oldal.
Admin vezérlöpult nem érhetö el.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.23. 21:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezzel az "IE nem tudja megjeleníteni a weblapot" hibával már sok éve szenvedek én is, még statikus oldalakkal is. Freeweb feature lehet. :(
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Fooler
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.03.20. Szombat 16:13
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.26. 18:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Amit belinkeltél, olyan már nem is létezik. Mármint includes/function.php-ban nincs olyan sor amit ki kéne kommentelni.

Haladás, a fórum megy, a bejelentkezéskor nyomja ki csak a felső hibaüzenetet, igaz így is használhatatlan.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.27. 13:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Létezik, csak kb. 100 sorral arrébb került, a 385. sor környékén nézd meg.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Narrow
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.03.16. Kedd 20:49
Hozzászólások: 17
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.28. 18:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kérem, valaki súgja meg végre, hogy akkor most milyen szolgáltatóra érdemes felrakni a phpBB3-t! Addig nem tudok hozzáállni, és ha két évig nem válaszol senki, két évig nem tudok fórumot csinálni... Ma is próbáltam, tegnap is... adm mappánál leakad az egész, és hiába várok percig, óráig... nem történik semmi. A totalcommander a rossz, a fórum, a szolgáltató? Kérlek titeket, valaki mondjon valamit...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.28. 21:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Narrow írta:

Kérem, valaki súgja meg végre, hogy akkor most milyen szolgáltatóra érdemes felrakni a phpBB3-t! Addig nem tudok hozzáállni, és ha két évig nem válaszol senki, két évig nem tudok fórumot csinálni... Ma is próbáltam, tegnap is... adm mappánál leakad az egész, és hiába várok percig, óráig... nem történik semmi. A totalcommander a rossz, a fórum, a szolgáltató? Kérlek titeket, valaki mondjon valamit...
Google általában 0,5 másodpercen belül válaszol. :)
2 lehetőséged van:
- 1. fizetős tárhely: domain-el együtt már évi 6000-7000Ft-ért is lehet... ha olyan fontos ennyit rá lehet áldozni.
- 2. ingyenes: Google-be beírod, hogy ingyen tárhely és kidob sok sok találatot, amelyik szimpatikus ott megkérdezed a support-tól, hogy a phpbb3-ad fog-e gond nélkül futni, ennyi.

Amúgy atw-n pl. fut...
_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Narrow
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.03.16. Kedd 20:49
Hozzászólások: 17
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.28. 21:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi, és bocs a türelmetlenkedésért... csak közben jött csomó hozzászólás másra, és szúrta szívem... :) Atw-re regisztráltam múltkor, hogy megnézzem ott működik-e, de ugyanúgy az istenért sem szándékozott feltölteni a phpBB3 csomagot. :( Elkezdem felmásolni Total Commanderrel, első fájl adm/index.php, felviszi... és ott leakad... és kész, nem lehet vele mit kezdeni. Muszáj megszakítanom a kapcsolatot, mert nem történik semmi. Hol tudnám még feltölteni? Extránál volt internetes feltöltés pl. Márha jól emlékszem. De úgy láttam itt pár topicban, hogy az extra nem a legalkalmasabb.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ian
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.27. Szombat 10:42
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.29. 11:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Narrow!
Nekem jelenleg itt van egy fórumom, amit most csak tesztelgetek:
http://000webhost.com
Reklámmentes, ingyenes, simán felmegy a phpBB is és más CMS-t is tud kezelni. Annyit hozzátennék, hogy mint mások is írták, mivel ez ingyenes tárhely, ezért nincs semmire sem garancia. Nekem több mint 2 éve van itt egy weblapom. Kb. egy évvel ezelőtt volt valami grimbusz a szerverükön, akkor 2x is elszállt a lapom, akkor hoztak pár biztonsági intézkedést és azóta nincs gond. Viszont a phpBB-t csak nemrég tettem fel, ezért tapasztalatom nincs arról, hogy ezzel hogy hosszabb időn keresztül miként fog üzemelni.
Üdv:Ian :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Narrow
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.03.16. Kedd 20:49
Hozzászólások: 17
Hozzászólás Elküldve: 2010.04.05. 13:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Helló megint!
Szóval, végülis sikerült a freeweb-re feltöltenem a phpBB3.0.7-et (bár nem a saját Total Commanderemről, hanem másik gépről kellett -> tehát valószínűleg a Total C-mel van gond), és a telepítésen is kényelmesen végigsiklottam... már a fórumot is látom, azonban bejelentkezésnél az alábbi hibaüzenet adja ki:

fopen(): You are not allowed to open this file (/dev/urandom)! in /storages/storage1/n/na/narnia/public_html/phpBB3/includes/auth.php: login_db on line 901

Mit lehet tenni? (és kérlek úgy meséljétek el, mintha töri érettségin lennétek... a hallgató/olvasó sík hülye és mindent a szájába kell rágni :))

Edit: bocsi, közben látom hogy az első topic ezzel kezdődik... elnézést. Azóta amúgy sikerült valamit kitalálni? Mert átpörgettem a hozzászólásokat, de úgy látom nem egyedüli probléma, és nincs is rá túl sok megoldás.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zolio
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2008.07.30. Szerda 21:21
Hozzászólások: 61
Hozzászólás Elküldve: 2010.04.07. 00:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Elméletileg nincs engedélyed megnyitni ezt a fájlt. Ezek a mappanevek, amik meg vannak adva szerintem a szerveren elhelyezett fizikai útvonalat írja. Böngészőbe beírva csak simán a honlapcime.hu/phpbb/includes/auth.php lenne. Lehet, hogy a freeweb szívat téged. Egyébként sem a legjobbak ezek a rendszerek egy ilyen fórumra, mert korlátozva van sok minden a szerveren, ezért a fórumot nem tudnád kihasználni.

Nem muszáj fizetős tárhelyet választani: a newhostingnál, vagy a nextárhelynél is lehet 2-3 gigás tárhelyet ingyé regisztrálni, azokon nincsenek lebutítva a dolgok, és nagyon jó lehet használni a fórumot. Egyiken sincs reklámcsík. A nextárhelyen egy úgynevezett zászlót kell elhelyezned, a newhostingon ez csak javasolt, de nem kötelező, tehát nincs semmi reklám a honlapodon. Mindkettőnáél saját domain kell. Ez egy .info végződésűnél párszáz Forintra jön ki egy évre, ami kb 2-3 kiló kenyér ára. Na ez tényleg nem hiszem, hogy megrengetné a családi kasszát. Nincs 2 hét várakozás sem, mint a .hu-nál, csak technikai regisztráció, ami max 72 óra, de általában 1 nap alatt megvan. A newhostingon 10, a nextárhelyen korlátlan saját emil címet tudsz létrehozni. Asszem 30 giga adatforgalmat engednek meg egy hónapba, de a freewebnél sem hiszem, hogy ennél több lenne. Ezeken a rendszereken gond nélkül mennek a cms-ek, és a fórum is, valamennyi funkcióval, és korrekt 2-3 giga tárhelyet kapsz reki nélkül. Persze eszembe nincs beleszólni, de mint lehetőség van ilyen is. Ez a fizetős tárhelyek szolgáltatásával vetekszik, de nem kell érte fizetni. És előrébb sorol a kereső is egy normális domainnal, mint egy xyz.fw.hu-ra, stb. A freewebes oldalakon egyébként is van sok felbukkanó ablak (reklám gyanánt), és adathalász figyelmeztetés is be szokott ugrani némelyiknél.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rolandszabo
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.04.23. Péntek 11:27
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2010.04.23. 18:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Narrow írta:

Köszi, és bocs a türelmetlenkedésért... csak közben jött csomó hozzászólás másra, és szúrta szívem... :) Atw-re regisztráltam múltkor, hogy megnézzem ott működik-e, de ugyanúgy az istenért sem szándékozott feltölteni a phpBB3 csomagot. :( Elkezdem felmásolni Total Commanderrel, első fájl adm/index.php, felviszi... és ott leakad... és kész, nem lehet vele mit kezdeni. Muszáj megszakítanom a kapcsolatot, mert nem történik semmi. Hol tudnám még feltölteni? Extránál volt internetes feltöltés pl. Márha jól emlékszem. De úgy láttam itt pár topicban, hogy az extra nem a legalkalmasabb.
nah ez töténik velem is, első két fáljt felteszi, és utánna semmi....

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Ian
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.27. Szombat 10:42
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2010.04.24. 09:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Rolandszabo!
Feltöltéshez én inkább a FileZilla-t ajánlanám:
http://filezilla-project.org/
Nem tárolja a jelszavakat és nekem eddig stabilan működött.
Üdv :Ian ;)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rolandszabo
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.04.23. Péntek 11:27
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2010.04.26. 19:18    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Ian írta:

Szia Rolandszabo!
Feltöltéshez én inkább a FileZilla-t ajánlanám:
azt használom:s :(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés