Legfelső linkek ikonmentesítése, sorba állítása (subSilver)

Szerző
Üzenet
hispan1
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.30. 11:13    Hozzászólás témája: Legfelső linkek ikonmentesítése, sorba állítása (subSilver)
Hozzászólás az előzmény idézésével
Felmerült egy kérdésem:

subSilver-t használok, nem módosítottam rajta, csak a színeket meg pár apróságot (mint pl a legfrisebb hozzászólás legfelül).
A kérdésem az volna, hogy a legfelső parancsolat ( Gy.I.K.; Keresés; Taglista; Csoportok; Profil; Nincsen új privát üzeneted; Kilépés; stb.) hogyan tudnám ikonok nélkül egy sorba rendezni a Tartalomjegyzék link felett. Megmutatom, mire gondolok:

http://www.lost.hu/phpbb2/

A választ előre is köszönöm.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.30. 11:41    Hozzászólás témája:
A templates/subSilver/overall_header.tpl-ben tudod megváltoztatni. Úgy tudod szerkeszteni, mint egy sima html fájlt.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hispan1
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.30. 12:08    Hozzászólás témája:
És ahogy látom, itt tudok akkor például dönteni affelől, hogy egyeltalán látszódjék-e egy kép a órum főfejléce mellet.

Mivel én FrontPage-t használok és annyira a HTML kódhoz nem értek, az nem baj, ha grafikus nézetben dolgozok? Csak azért, mert nem akarok semmit nagyon eltoltni...

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.30. 14:05    Hozzászólás témája:

hispan1 írta:

Mivel én FrontPage-t használok és annyira a HTML kódhoz nem értek, az nem baj, ha grafikus nézetben dolgozok? Csak azért, mert nem akarok semmit nagyon eltoltni...
De, valószínűleg baj, mert az említett html fájlt nem egy teljes oldal struktúráját írja le, hanem csak az elejét. Tehát a html fájlt a FrontPage valószínűleg nem tudja majd jól értelmezni, vagy károsan befolyásolja a struktúrát (ott ahol nem kéne).
Egyébként is weblapot nem FrontPage-dzsel kell készíteni. Weben a html alap. :wink:

hispan1
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.30. 14:34    Hozzászólás témája:
Azért én megpróbáltam és ha osztott nézettel dolgozom, és vigyázok arra, hogy ami grafikusan történik, az ne okozzon nagy károkat a kódban, akkor a dolog kiválóan működhet. Át is alakítottam az eredeti subsilver kinézetet, ha gondolod, nézd meg az új fejlécet:
lostsite.extra.hu/forum
(igazából az eredeti keretében néz ki jól, nem a teljes lapos nézetben, de így is megállja a helyét).

Amúgy én a frontpage-t tanultam meg és kiváló oldalakat szoktam vele csinálni, nem olyan rossz az. Ha érdekel, miket műveltem vele, írok pár oldalt, csak hogy meggyőzzelek :D

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.30. 15:03    Hozzászólás témája:

hispan1 írta:

Amúgy én a frontpage-t tanultam meg és kiváló oldalakat szoktam vele csinálni, nem olyan rossz az. Ha érdekel, miket műveltem vele, írok pár oldalt, csak hogy meggyőzzelek :D
Hidd el, nem tudsz meggyőzni. :wink: Írhatsz nekem bármilyen oldalakat, bőven fogok benne találni olyan dolgokat, amiket máshogy kellene csinálni.

Priby
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.30. 15:24    Hozzászólás témája:
Ez így van, még az egyes grafikus HTML szerkesztők is telepakolják felesleges kódrészletekkel az oldalakat, de a FrontPageről ne is beszéljünk...^^

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hispan1
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.30. 15:43    Hozzászólás témája:
Oké, hiszek nektek. Nekem mindenesetre bőven bejött. Viszont érdekelne, mit lehetne másképp csinálni például a http://stalker.hardwired.hu oldalon. Ezt is FrontPage-el csináltam, de ha lehet egyszerűbbé tenni a kódot, érdekelnének konkrét példák. Persze csak ne nem nagyon OFF a dolog.

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.30. 16:47    Hozzászólás témája:

hispan1 írta:

Oké, hiszek nektek. Nekem mindenesetre bőven bejött. Viszont érdekelne, mit lehetne másképp csinálni például a http://stalker.hardwired.hu oldalon. Ezt is FrontPage-el csináltam, de ha lehet egyszerűbbé tenni a kódot, érdekelnének konkrét példák. Persze csak ne nem nagyon OFF a dolog.
A tárgyalóban szívesen (van néhány, bár nem tudom érdemes-e mind leírni, kellenek hozzá előismeretek).

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés