Mod telepítés kis segítséggel!

Szerző
Üzenet
bojzi
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2010.05.12. Szerda 7:20
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2010.06.15. 21:55    Hozzászólás témája: Mod telepítés kis segítséggel!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.

Most aztán lehet nagy dolgot kérek és picit időigényeset, de csak akad egy korrekt ember aki segít picit. Útmutatóban természetesen átolvastam a MOD telepítésére vonatkozó leírást, de továbbra is homály vagyok az egészhez!
Pl azt sem tudom, hogy ott milyen mod-ról van szó akkor hogyan tudjam végig követni a menetet .. Lehet, hogy én vagyok abszolút pancser ami már idegel is, de mi lenne, ha kivennénk egy nevén nevezett mod-ot és végig mennénk a telepítésén? Biztosan sokkal érthetőbb lenne és mások is örülnének egy jól szájbarágós leírásnak.

Üdv; Richárd
_________________
A Techno varázslat mely mosolyt fakaszt vagy könnyeket... Hunyd le a szemed, és érezd teljes erővel, ahogy magával ragad, ahogy meg szűnik az idő múlása... csak a Techno marad!
I ♥ TECHNO

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2010.06.15. 22:41    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A MOD-ok telepítési útmutatóját magyarul is eltudod olvasni, így teljesen egyértelműnek kéne lennie a dolognak.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bojzi
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2010.05.12. Szerda 7:20
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2010.06.16. 04:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia.

A legelső mod telepítéséhez bizonyára neked is szükséges volt egy kis segítségre és minden bizonnyal te is először az útmutatót vetted igénybe. Én is így próbálkozom és ez életem első fórumszoftvere, de tényleg nem jutok előbbre. Lehet a fáradtság miatt nem fogtam fel, de akkor hétvégén neki ugrok újra.
_________________
A Techno varázslat mely mosolyt fakaszt vagy könnyeket... Hunyd le a szemed, és érezd teljes erővel, ahogy magával ragad, ahogy meg szűnik az idő múlása... csak a Techno marad!
I ♥ TECHNO

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2010.06.16. 12:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A phpBB3 MOD-jaihoz tartozik egy telepítési útmutató. Azt magyarra tudod állítani, és úgy teljesen egyértelmű lesz. Például olyan szövegek lesznek, hogy nyisd meg ezt a fájlt, keresd meg benne ezt, és cseréld ki erre. Ezeket az instrukciókat nem nehéz megérteni.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nonoka
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.02.07. Szerda 0:26
Hozzászólások: 117
Hozzászólás Elküldve: 2010.06.16. 14:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
bojzi!

Nézd meg ezt így érthető lesz bemutató

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bojzi
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2010.05.12. Szerda 7:20
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2010.06.16. 15:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

pstvfan: megnyitom böngészőben a telepítési útmutatót, de nyelvválasztási lehetőséget nem találtok pl a seo modnál, de nem is nagy baj mert nonoka videója teljes mértékben tökéletes! Ennél szájbarágósabb nem is lehetne :D A hétvégén bele is vágok a közepébe és végre optimalizálhatom a fórumom.
Még egyszer kösz mindenkinek! :) Sziasztok!

Richárd
_________________
A Techno varázslat mely mosolyt fakaszt vagy könnyeket... Hunyd le a szemed, és érezd teljes erővel, ahogy magával ragad, ahogy meg szűnik az idő múlása... csak a Techno marad!
I ♥ TECHNO

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2010.06.16. 18:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

bojzi írta:

pstvfan: megnyitom böngészőben a telepítési útmutatót, de nyelvválasztási lehetőséget nem találtok
Elvileg a jobb felső sarokban kell hogy legyen egy legördülő menü, ahol átállíthatod magyarra.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés