Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

forumx.hu már napok óta nem működik

Szerző
Üzenet
morkimon
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.04.05. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2010.08.12. 07:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv!

A forumx.hu már napok óta nem működik, tud-e az okáról valaki valamit?
Mi a gondjuk, mikorra hozzák rendbe? Keressenek-e a forumx-et használók más fórum futtatási lehetőséget vagy várjanak türelemmel?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2010.08.12. 11:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mivel mi semmilyen kapcsolatban nem állunk a forumx.hu-val, ezért náluk kellene érdeklődnöd.
Ha a költözés mellett döntenél, akkor is fel kell venned velük a kapcsolatot, ugyanis a fórumod adatbázisának mentését csak ők tudják odaadni, te azt nem tudod saját magadtól lementeni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
morkimon
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.04.05. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2010.08.12. 13:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a gyors reagálást és az áthelyezést is.

Tisztában vagyok azzal amiket írtál, de próba szerencse, hátha valaki itt informált a dolgok állásáról, mert a forumx-esektől semmilyen válasz nem érkezik, másrészt meg sehol máshol nem találtam a forumx.hu-val foglalkozó témát csak itt a phpBB-n.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tűzhelyőrző
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.01.16. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.14. 16:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor áthozom én is:

Szia, nekem két fórumom is van a Forumx-en, az egyik lassan 3 éve működik, a második kb. fél éve.

Mi is tapasztaljuk, hogy 3. napja nem lehet belépni, de én bízom abban, hogy ez csak időleges.
Volt már ilyen tavaly is, és 2010-ben is (akkor nyitották itt ezt a topikot: http://phpbb.hu/forum/tema/5327 ) .

Vasárnap is volt egy kb. fél napos "szünet", mi azt gondoltuk, csak egy rövid karbantartás, utána vissza is állt minden, de úgy látszik, most tovább matatnak a rendszergazdák... :roll:

Bizakodjunk... :roll:

Marcee írta:

Mivel mi semmilyen kapcsolatban nem állunk a forumx.hu-val, ezért náluk kellene érdeklődnöd.
Ha a költözés mellett döntenél, akkor is fel kell venned velük a kapcsolatot, ugyanis a fórumod adatbázisának mentését csak ők tudják odaadni, te azt nem tudod saját magadtól lementeni.
A "náluk" érdeklődés kicsit necces, mivel ott a 3-3,5 év alatt a világon senki még szóba nem állt velem, a "Kapcsolat"-menű csak odafele műxik, visszafelé nem :( Ehhez képest (ill. ennek ellenére) többnyire ( - mondjuk a 365 napból kb. 360 napon kersztül :lol: ) rendeltetés szerűen használható az oldal.

Ágota
_________________
Jó iskola az élet, csak baromi magas a tandíj.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tűzhelyőrző
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.01.16. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.15. 20:33    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Segítene valaki? Folyamatosan kapom az értesítőt, hogy a témában válasz érkezett itt: http://phpbb.hu/forum/hsz/56443#hsz-56443 . Rákkatintva pedig azt írja: "A téma vagy hozzászólás nem létezik."

(Gyanítom, ez az a topik, ahonnan idekerültek az üzenetek, de ha be lett zárva - vagy törölve lett - akkor miért jönnek az értesítők, hogy ott válasz érkezett? )

Tudom, tele a hócipője mindenkinek, hogy a Forumx-es gondjainkkal mindig itt kötünk ki Nálatok, és köszönöm is a türelmeteket, de nincs kihez fordulnunk - mint az a fentiekből kiderült.
_________________
Jó iskola az élet, csak baromi magas a tandíj.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés