PHPBB 2 > SMTP Hiba

Szerző
Üzenet
Screw
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2005.08.18. 12:20    Hozzászólás témája: PHPBB 2 > SMTP Hiba
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv Skacok!

Kaptam egy kedves kis hibaüzenetet a PHPBB-n belül :(

Amely így hangzott:

Idézet:

Could not connect to smtp host : :

DEBUG MODE

Line : 111
File : smtp.php
Ezt az üzenetet a regisztráció után kaptam és kapja az is, aki regisztrálni próbál a fórumon.
A regisztrációt létrehozza, de nem küld aktiváló mailt a látogatónak.

Nos, én a (Beállítás/Általános/Email Beállítások) SMTP szerver-re gyanakodom, ahol volt 3 kérdés.

Idézet:

SMTP szerver címe: mail.ultraweb.hu

SMTP felhasználónév: gandr##kukac##uw.hu
Csak akkor töltsd ki, ha szükséges

SMTP jelszó: ****
Mit ronthattam el ? :oops:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2005.08.18. 12:36    Hozzászólás témája: Re: PHPBB 2 > SMTP Hiba

Screw írta:

Nos, én a (Beállítás/Általános/Email Beállítások) SMTP szerver-re gyanakodom, ahol volt 3 kérdés.

Idézet:

SMTP szerver címe: mail.ultraweb.hu

SMTP felhasználónév: gandr##kukac##uw.hu

Mit ronthattam el ? :oops:
Az lesz az...
Biztos, hogy jó az smtp cím és felhasználónév (pl. biztosan jó a felhasználónév)? De azt is el tudom képzelni, hogy az uw nem engedi az smtp-je ilyen irányú felhasználását, valamint az is lehetséges, hogy egyáltalán nem engedélyezi az smtp-t, hogy ne tudd kijátszani a napi 30-as korlátját.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Screw
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2005.08.18. 13:44    Hozzászólás témája: Freemail
Köszönöm a választ, regisztráltam egy freemail címet (tudom, h nem az igazi színvonal), de ez jutott eszembe így elsőre és azzal sem sikerült :(

Idézet:

SMTP szerver címe: www.freemail.hu

SMTP felhasználónév: gandr

És így is ugyanazt a hibaüzenetet kaptam :?

Esetleg milyen szolgáltatónál regisztráljak, ami általában menni szokott és annak mi az SMTP szerver címe ?

Vagy esetleg más megoldás ?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2005.08.18. 13:51    Hozzászólás témája: Re: Freemail

Screw írta:

Esetleg milyen szolgáltatónál regisztráljak, ami általában menni szokott és annak mi az SMTP szerver címe ?

Vagy esetleg más megoldás ?
A mail.axelero.hu legjobb tudomásom szerint jó. De mint említettem, lehet, hogy nem engedélyezett...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Screw
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2005.08.18. 14:04    Hozzászólás témája:
:cry:

Milyen ingyenes szolgáltató lenne a legjobb a fórumom elhelyezésére ? (Ahol nem lennének ehhez hasonló problémák)

-----

Hogy tudom beállítani azt, amit itt sem látok, hogy a témákban első legyen (alapból) a legújabb hozzászólás ?

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2005.08.18. 16:27    Hozzászólás témája:

Screw írta:

:cry:

Milyen ingyenes szolgáltató lenne a legjobb a fórumom elhelyezésére ? (Ahol nem lennének ehhez hasonló problémák)
Az ingyenes szolgáltatók soha sem nyújtanak teljes értékű szolgáltatást... Igazából ki kell tapasztalni... (asszem az fw-nél korlátlan az email küldési lehetőség, csak egy kis változtatást kell csinálni, ami nem nehéz).

Screw írta:

Hogy tudom beállítani azt, amit itt sem látok, hogy a témákban első legyen (alapból) a legújabb hozzászólás ?
Leszögezem, hogy azért nem látod, mert szerintem nem kell...

A MOD kérések -> Legfrissebb hozzászólás előre topicjában megtalálod rá a választ (két mód is van rá, egyik ahol minden felhasználó beállíthatja magának, és egy ahol mindenkinek megváltoztatod).

Screw
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2005.08.18. 19:43    Hozzászólás témája: SMPT Hiba lezárva
Köszönöm fberci a segítséget, sikeresen megfordult a sorrend !

Akinek viszont, ilyen hibaüzenetet kap:

Idézet:

Could not connect to smtp host : :

DEBUG MODE

Line : 111
File : smtp.php
...annak azt tudom tanácsolni, hogy kapcsolja ki (Beállítás/Általános/Email Beállítások) az SMTP funkciót.

Idézet:

SMTP szerver használata emailküldéshez:
Kapcsold be, ha egy külső email-szervert akarsz használni

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés