Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

topic description mod

Szerző
Üzenet
pitypang01
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.06.19. 20:39    Hozzászólás témája: topic description mod
Hozzászólás az előzmény idézésével
üdv.
az lenne ezzel a moddal kapcsolatban a kérdésem, hogy a phpbb.com-ról szedtem le, de a 2.0.20-as verzióhoz volt kiírva, nekem pedig 2.0.21 van.
van annyi különbséga 2 verzió között hogy ne működjön ez a mod és csak hazavágja az egészet teljesen vagy menni is fog így?

(biztos ami biztos backupolok azért)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.06.21. 11:40    Hozzászólás témája:
A Swizec féle topic description 1.15.2-ről beszélünk. A telepítést az elfoglaltságaim miatt sajnos nincs időm végigvinni, így csak a kódjába néztem bele. Sok helyen csinálja azt, hogy egy meglévő parancsot bővít ki pár plusz paraméterrel, ezeknél lehet esetleg probléma (bár nem valószínű - ha mégis ilyenbe botlanál, akkor megpróbálhatod a 2.0.21 kódváltozásai alapján kitalálni, mi mehet oda). A mod eléggé karban van tartva, ha ilyen probléma lenne, akkor biztos megjelenik egy javított változat.
Csak ennyit tudok tanácsolni: a puding próbája az evés és backup, backup, backup! :wink:

pitypang01
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.06.22. 07:47    Hozzászólás témája:
öö igen közben már felraktam és teljesen jól működik, a 2.0.20-as verzióra kiírt modok tapasztalataim szerint teljesen jól működnek a 2.0.21-el is.
Viszont találkoztam már olyan régi moddal ami el volt írva és akkor ott belepiszkáltam, de ez már nem ide tartozik. :oops:

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés