Facebook Like Box,berakása az oldalra

Szerző
Üzenet
Szaloncukor
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.01.02. Vasárnap 22:52
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.02. 23:08    Hozzászólás témája: Facebook Like Box,berakása az oldalra
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Már kerestem a Fórumon ezzel kapcsolatos témát,de nem találtam sehol sem.Szóval csináltam egy Fórumot,(a megjelenése Black_Pearl) és Fórum jobb oldalába szeretném betenni a Facebook Like Box modul-t,aminek a következő a kódja:

INFRAME

Kód:

<iframe src="http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fplatform&amp;width=292&amp;colorscheme=dark&amp;show_faces=true&amp;stream=false&amp;header=true&amp;height=62" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:292px; height:62px;" allowTransparency="true"></iframe>


XFBML

Kód:

<script src="http://connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1"></script><fb:like-box href="http://www.facebook.com/platform" width="292" colorscheme="dark" show_faces="true" stream="false" header="true"></fb:like-box>


Nos ebben szeretnék tőletek segítséget kérni,hogy ezt a 2 kódot (Vagy ha elég az egyiket) hova kell beilleszteni.Még nagyon kezdő vagyok ebben a témában,ezért ha írtok valamit,akkor légyszíves érthetően. Köszi szépen előre is!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
DjDumber
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.08.24. Kedd 13:33
Hozzászólások: 41
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.03. 00:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!
Szerintem te erre gondolsz

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
SZEMi
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.08.30. Vasárnap 11:29
Hozzászólások: 45
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.11. 08:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Bármelyiket beillesztheted :)

Szerintem a legideálisabb hely a fórumok felett lesz. Szerkeszd a megjelenésed index_body.html fájlját és rakd be bármelyik kódot ezen rész fölé: <!-- INCLUDE forumlist_body.html -->

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.11. 16:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

SZEMi írta:

Bármelyiket beillesztheted :)
Nem éppen. Az xmbl-nek kell a futtatókörnyezet is, amit headerben meg kell hívni.

Hasznád az iframe-eset.
_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pocakka
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.01.28. Péntek 22:22
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.31. 00:59    Hozzászólás témája: Faecbook LIKE
Hozzászólás az előzmény idézésével
A Green Vision témát szeretném használni, de kicsit akadok vele (ez az első fórumom).
A link itt van: hxxp://oko.forum.hu, és ahol most jobboldalt fent kiírja, hogy "Öko fórum", oda szeretnék a kiírás helyére egy sima FB-LIKE-countert betenni, ami a fő URL-t LIKE-olja csak. Nem tudom még, hogy mit hol keressek a sablonban. Tud valaki segíteni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.31. 12:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Bal oldalt van a Öko fórum felirat. :)
Az overal_header.html -t kell megpiszkálnod.
_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pocakka
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.01.28. Péntek 22:22
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.31. 12:23    Hozzászólás témája: Köszi
Hozzászólás az előzmény idézésével
Direkt megnéztem most a tükörben, hogy melyik a jobb kezem... de megint csak összezavarodtam.
Amúgy a text szövegre gondoltam, nem a logóra, csak nem fogalmaztam jól.
THX :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tritonhell
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.06.27. Szerda 3:40
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2012.06.27. 03:51    Hozzászólás témája: fb-like box plugin Responsive html-ben
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Lenne egy kis gondom!
Responsive weblapot csiálok, és kellene bele a like box lugin. Ez: https://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/like-box/
Szépen be is illesztettem, csakhogy mivel responsive weblapról van szó, különböző felbontásokban, különböző méretű, ill. poziciójú lesz a plugin, ahogy méretezéskor követi az eredeti helyét. A css-be szépen beírkáltam minden felbontáshoz, a hozzátartozó méreteket, de nem hajlandó átméreteződni. :(

Ebben valaki tudna nekem segíteni?
Előre s köszönöm szépen!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés