Fehér betűk az oldalamon nem látszanak

Szerző
Üzenet
Ystvan
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.01.11. 10:37    Hozzászólás témája: Fehér betűk az oldalamon nem látszanak
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,
A problémám a következő: egyedi stílust csináltam a fórumomnak, minden elkészült és működik, csakhogy, pár helyen, pl. a keresés, a dátum és idő nem látszódtak a fehér színű szövegek, mert a háttér maga is fehér. Megtaláltam itt a fórumon hogy másnál is volt hasonló probléma, amit neki javasoltatok az alapján javítottam (habár érdekes, hogy ha a common.php filében bármit is változtatok, szétcsúsznak a cellák) és működött is, de nem mindenhol. A felhasználói vezérlőpultban vannak részek (barátok, haragosok) ami még mindig fehér. Ugyan ez a helyzet a csatolmányok egyik mondatában, a Moderátori vezérlőpulton szinte mindenhol valamint a "STATISZTIKA" és a "KI VAN ITT" szavakkal, meg még tudnám sorolni. Tudnátok segíteni, hogy ezeknek a színét hogyan tudom beállítani? Már a tegnap éjszakám ráment, ezért gondoltam hogy írok ide.
A fórumom: www.webterrarium.hu/forum

Előre is köszönöm a választ.
István

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dadalia
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2011.01.11. 13:55    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

(habár érdekes, hogy ha a common.php filében bármit is változtatok, szétcsúsznak a cellák)
Szerintem az az érdekes hogy csak ennyi történt! :D Főleg ha a színeket, meg a megjelenést próbálod ott változtatni.... :shock: :shock:
Úgy látom, bele- bele kapkodtál itt is, ott is. A headerbar -ban az a table, és benne az iframe igen csak kilóg a jobb oldalon.
Egy átfogó javítás, a megjelenésen, vagy egy új.
A szöveg szineket meg a css fájlokban írhatod át. Ha nem találod ezeket, átmeneti javulás lehet, ha a /styles/megjelenésed/theme/colours.css fájlban átírod a fehér hátteret, hogy a szintén fehér szövegeid is látszódjanak, amíg megoldod a rendbetételt!

A /styles/megjelenésed/theme/colours.css ban a background-color: #FFFFFF;

Kód:

html, body {
   color: #536482;
   background-color: #FFFFFF;
}

http://dadaliagaleria.hu/forum/
http://piramisszuletik.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés