Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

login with facebook

Szerző
Üzenet
CsabiDuke
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.03.25. 17:51    Hozzászólás témája: login with facebook
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy létezik-e a címben szereplő MOD? Magyarán, azonnali bejelentkezés és regisztráció létező facebook profil segítségével.

Köszönöm előre is!

Üdv,
Csabi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2011.03.25. 18:38    Hozzászólás témája:
Áruld el nekem kérlek, hogy miért olyan nehéz ezt beírni a keresőbe? :) A topic címét a keresőbe is beírhattad volna...

Itt egy mod, de NEM AJÁNLOTT használata éles fórumon még. Plusz safe mod off kell neki és min 5-ös php.
http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=1692295

Tudod, hogy találtam meg? Bizooony, keresővel.
Google-be írd be: facebook connect phpbb vagy amit én írtam be az: "phpbb facebook connect" és lám adott hasznos találatokat. :)

Amit még találtam: http://www.stephanmuller.nl/facebook-connect-phpbb/

Up: Amit még találtam és talán ez még a legjobb szerintem: http://startrekguide.com/community/mods/index.php?i=main&mode=detail&id=511

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
CsabiDuke
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.04. 11:41    Hozzászólás témája:

syska írta:

Áruld el nekem kérlek, hogy miért olyan nehéz ezt beírni a keresőbe? :) A topic címét a keresőbe is beírhattad volna...

Itt egy mod, de NEM AJÁNLOTT használata éles fórumon még. Plusz safe mod off kell neki és min 5-ös php.
http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=1692295

Tudod, hogy találtam meg? Bizooony, keresővel.
Google-be írd be: facebook connect phpbb vagy amit én írtam be az: "phpbb facebook connect" és lám adott hasznos találatokat. :)

Amit még találtam: http://www.stephanmuller.nl/facebook-connect-phpbb/

Up: Amit még találtam és talán ez még a legjobb szerintem: http://startrekguide.com/community/mods/index.php?i=main&mode=detail&id=511
Csak hogy ne nézz teljesen lámának, kb 3 hete keresgélek facebook connect modokat. Legalább 10-et kipróbáltam, de sajnos egyik sem működik maradéktalanul. Olyat én sem teszek fel szívesen, amely nem megbízható forrásból származik, és ellenőrizetlen.

Csak hogy tisztában légy pár dologgal. Kb 16 éve internetezek aktívan. És legalább ennyi ideje használom a google nevű kereső oldalt. Azt hiszem ennyi idő alatt megtanultam használni. Emellett a fórumok keresőrendszerével is tisztában vagyok, így csak olyan kérdést teszek fel, amire nem találok megoldást legalább 1-2 hét alatt.

De nem utolsó sorban azért is nyitok új topicot néhány itt fel nem lelhető kérdésben, hogy a kezdők maradéktalanul megtalálják a válaszaikat, akik talán nem felejtik el használni a fórum keresőmotorját. Ezt kérlek tartsd szem előtt, mielőtt fikázol. Ez a fórum nem érted van, hanem annak akinek kérdése van. De javíts ki ha tévedek.

Üdv,
CsabiDuke

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BVLIST
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.04. 12:25    Hozzászólás témája:
Kedves CsabiDuke nem kéne leharapni syska fejét!Először is te tetted fel a kérdésed érthetetlenül.Ha a legelején ezt írod amit az előttem lévő Hsz-be,talán már megoldás született volna a kérésedre.
Ilyet találtam talán ez az amit keresel: http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=2097905

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
CsabiDuke
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.04. 17:50    Hozzászólás témája:
Kedves BVLIST!

Nem értem, hogy mi volt értetlen abban amit az első postomban írtam. Rövid, tömör, lényegre törő. Megértette syska is, és szerintem mindenki. A véleményem az, hogy ő harapta le a fejem azért, mert kérdezni mertem (szerinte keresés előtt).
Továbbá azt sem értem, hogy az előző hsz-emből mi derült ki számodra abból amit keresek, ugyanis talán 2 arra utaló szó volt benne.
Neki már volt gondja egy topicban velem, véleményem szerint ezért szólt be... De a javaslatait maradéktalanul teljesítettem szerintem, így nem értem, hogy még mi a baja. Gondolom pusztán a nick-em izgatta fel, és erre próbált egy ledegradáló hozzászólást írni. Ezért erre no comment.... De ha a segítő szándék szólt belőle, akkor én kérek elnézést.

Továbbá még egyszer leírom: Ezen az oldalon nem találtam erre a modra utaló használható bejegyzést. Egyébként is mutatta volna a fent, írás közben megjelenő segítség azoknak, akik mégis elfelejtették volna használni a keresőt.

Köszönöm neked, de azt a modot is megtaláltam már. Sajnos nem stabil (RC) és a linkek sem érhetők el már.

Üdv,
CsabiDuke

syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.04. 20:41    Hozzászólás témája:
Kedves CsabiDuke!
Amennyiben aktív 3 hetes keresés után sem találtál modot, akkor feltehetően mi sem találunk. Ha ezt leírtad volna már az első hsz-be, hogy sokáig kerested és van hozzá tapasztalatod, akkor másként válaszoltam volna.

Sok sikert a továbbiakban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
CsabiDuke
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.04. 22:14    Hozzászólás témája:
Kedves syska!

Köszönöm a jókívánságokat.

De had ragadjam meg az alkalmat, hogy elmondjam a véleményemet a stílusod és a hozzáállásodról hibáiról. Pusztán pozitív kritika, és nem fikázás értelmében.

Nem értem, hogy mit számít az, hogy valaki milyen szintű felhasználó, vagy éppen szakértő akármilyen témában? Az ember azért jön egy téma specifikus fórumra, hogy érdeklődjön az adott témán belül valami iránt, amire kíváncsi, szeretné megvalósítani, és nem talált rá megoldást.
Ez a fórum elég széles körű felhasználó csoportot kiszolgáló portál, és az emberek naponta több kérdéssel fordulnak hozzátok. Komolyan úgy kell fogadni valakit, hogy "láma vagy, keress google-ben... pl1, pl2..." Olyan kérdések kezdőktől, haladóktól, esetleg profiktól, amire valaki esetleg tudja itt a megoldást, bár még nem talált rá a google-ben... teszem azt egy tag saját fejlesztése, amit nem akar megosztani széles körben, csak az ezt a fórumot használó felhasználók közt. Ha mindenki ezt mondaná amit te (keress google-ben), akkor soha sehol nem lenne megoldás semmire, és akkor a google sem adna ki egy találatot sem. Igazam van? Mellesleg ha tudod a választ, akkor általában kevesebb idődbe telik beírni 2-3 linket egy kis körítéssel...

Persze a fórum keresőjére ez nem vonatkozik, ha már egy téma megoldódott, akkor azt nem illik újra megkérdezni. Tény.

Kicsit lényegre törőbben:
Adott egy felhasználó, aki kiválasztja ezt a fórum motort, mert látja, hogy van egy normális (sokaknak számít, hogy) magyar support portálja. Nyilván nem google-ben fog keresgélni akármit is, mivel itt van rá egy erre specializálódott fórum, ahol az ember elméletileg felteheti a kérdéseit, és jó esetben válaszolnak is rá, ahogy ez esetben ez elvárható is lenne.

Az a tanácsom, ha nem bírsz az érzelmeiddel, és nem bírsz konkrét válaszokat írni, akkor inkább ne is tedd... lehet, hogy így veszt el maga a portál több felhasználót, akik esetenként visszajárnának, de ezzel szembesülve lehet hogy soha nem jönnek inkább vissza...

syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.05. 08:05    Hozzászólás témája:
CsabiDuke!

Tudod azon felhasználók 1%-ba tartozol, aki keresés után ír ide. A beérkező kérdések 90% már meg van oldva, van olyan ami 4 témában is. Sajna ehhez vagyunk 'hozzászokva' ...
Van amikor peckesebben válaszolok, lásd itt: forum/hsz/52178#hsz-52178 (Téma elejét is olvasd el, úgy viccesebb) .
Plusz van még egy, ami egy szép hosszú szöveg lett, többiek tudják melyik hsz-emre gondolok, de most nem találtam meg. Az viccesebb. :)

Ez szép és jó amit leírsz, mert tényleg fontos a Magyar support. Azonban amikor jön 12 éves pistike, hogy ő most megakarja csinálni az ország legnagyobb warez oldalát pl. atw.hu-s ingyen tárhelyen és csodálkozik, hogy ott a felső reklámcsík, akkor ahhoz mit szóljunk? Ide ír, hogy ez+az a funkció kellene. Leírjuk, hogy az egyik már alapba benne van, adminban megtalálod. A másik pedig egy mod, aminek xy a neve és belinkeljük a phpbb.com-ról. Mire jön a válasz, hogy nem tudja letölteni. Megnézzük többen, jó a link, elindul a letöltés. Adunk neki közvetlen linket oké, így le tudja tölteni. Most jön az, hogy neki második próbálkozásra sem sikerült, ezért valaki 'lééccccíves' tegye már fel neki ..... és ez nem csak egyedi eset.

Szép dolog az internet, hasznos, de sajnos kellene egy szűrés is. Ne akarjon minden 12 éves itt vérpistikét játszani, amikor a keresőt képtelen használni, mert szülei mindent a szájába tesznek megrágva. Mivel ezek tenni (tanulni) nem is akarnak azért, hogy valamit elérjenek, pl. egy modot telepítsenek.

Tanácsod, hogy inkább hallgassak köszönöm, de nem valószínű, hogy megfogadom. Abban viszont kiegyezhetünk, hogy máskor tartalmasabb, lényegretörőbb hsz-eket írunk. ;) Te leírod, hogy több hétig kerested és tudod a google-t használni, én pedig úgy reagálok rá. No?

Macek
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2012.03.08. 13:13    Hozzászólás témája: Sikerült?
Na látom ebben a témában sok változás nincs.
Szétkeresgéltem a netet megfelelő OpenID megoldás miatt, de egyik sem működött. Létezik egyáltalán mondjuk Facebook login megoldás phpbb3-ra?
Sikerült a veszekedésetek után jutni valamire?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés