e107 honlapot és phpbb3 fórumot használók kérlek segítsetek

Szerző
Üzenet
Eldiablo
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.21. 22:04    Hozzászólás témája: e107 honlapot és phpbb3 fórumot használók kérlek segítsetek
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.
Olyan problémán lenne,hogy e107 honlaphoz phpbb3 fórum lett hozzácsatolva minden működi és jó,de viszont az e107 honlap kezdőlapján megjelenő fórum részlet az-az a fórum utolsó hozzászólásait csúnyán jeleníti meg.Félreértés ne essék nem olvashatatlan hanem esztétikailag csúnya.
Így jeleníti meg:
Új fórum hozzászólások
Posted by Dancing
16 ápr : 16:46
Posted by tomika
16 ápr : 16:39

Hiába van mellette 20cm hely egymás alá zúdítja az adatok tudok ezen változtatni?
Én azt szeretném,hogy folyamatosan egy sorban jelenítse meg pl:
Új fórum hozzászólások:

Kérdések és Válaszok Dancing 19 ápr : 16:46
Új tagok bemutatkozása tomika 20 ápr : 17:35

Kérlek segítsetek mert már annyit szenvedtem idáig,hogy az már siralmas.
Válaszaitokat előre is köszönöm sziasztok

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eldiablo
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.24. 10:39    Hozzászólás témája: hm
Sziasztok még mindig aktuális.
Hátha valaki tudna segíteni

syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.24. 11:08    Hozzászólás témája:
Látom lelki szemeim előtt a problémát...
Látom lelki szemeim előtt a megoldást...

Látod te is? :)

Adj már legalább egy linket. Ha nem írod le az oldalad, akkor honnan a jó büdös francból szüljük meg a szükséges infókat?
Hiába szeretnénk segíteni, nem tudunk, mert nem adsz elég infót. Az meg, hogy siránkozol még... hagyjuk.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Eldiablo
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.24. 13:50    Hozzászólás témája: hm
Sziasztok.
Az oldal alakulgat de még mondhatni nem szeretném közzé tenni.
Első hozzászólásomban megírtam a problémám.
De akkor még egyszer:
Az a gondom,hogy a kezdő lapomon megjelenő utolsó fórum hozzászólások csúnyán jelenig meg.
Ki írja a témát a szerzőt valamint a dátumot egymás alá.De viszont én azt szeretném,hogy egy sorba jelenítse meg ezeket valamint átláthatóság szempontjából függőleges oszlop rendszerbe jelenítse meg pl:

Kérdése és Válaszok------------dancing----------2010,04,18
ut tagok bemutatkozása--------tomika-----------2010,04,20
egyéb témák------------------------sanci-----------2010-04,22

stb
Ha valaki tud segítsen amit előre is köszönök ill ha vannak jó ötletek azokat is szívesen olvasnám.
Sziasztok és kellem húsvétot kívánok

syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.24. 14:21    Hozzászólás témája:
Eldiablo, leírom még 1x.

HA NEM ADSZ LINKET, NEM TUDJUK MEGNÉZNI ÉS AKKOR NEM TUDUNK SEGÍTENI!

Ha olyan idióta vagy, hogy titkolózol (vagy nem bízol másokban) akkor tanuld meg a css és html nyelvet + némi logikát és old meg magad, ennyi.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Eldiablo
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.24. 17:27    Hozzászólás témája:

syska írta:

Eldiablo, leírom még 1x.

HA NEM ADSZ LINKET, NEM TUDJUK MEGNÉZNI ÉS AKKOR NEM TUDUNK SEGÍTENI!

Ha olyan idióta vagy, hogy titkolózol (vagy nem bízol másokban) akkor tanuld meg a css és html nyelvet + némi logikát és old meg magad, ennyi.
Segítséget kértem valakitől,aki már szembesült az enyémhez hasonló problémával és talált rá megoldást,gondolom aki e107 és phpbb3 fórum-ban jártas az érteni fogja a kérdésem és talán tud segíteni.A honlapot megfogadtam csak akkor mutatom meg másoknak ha elkészült.syska gondolom már segítettél volna ha látatlanban lehetséges lett volna,de kérlek kerüld a sértegetést.
Tudom nem sok információ áll rendelkezésre a megoldás megtalálásához,de ha valaki mégis tudna így is segíteni az jól jönne.
Válaszokat ismételten előre is köszönöm!
Sziasztok

k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.24. 18:28    Hozzászólás témája:

Idézet:

aki e107 és phpbb3 fórum-ban jártas
Akik ide járnak azok zöme gondolom az utóbbit favorizálja.
Miért nem próbálod meg a másik tábornál keresni a megoldás lehetőségét.

syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2011.04.24. 18:54    Hozzászólás témája:

Eldiablo írta:

Segítséget kértem valakitől,aki már szembesült az enyémhez hasonló problémával és talált rá megoldást,gondolom aki e107 és phpbb3 fórum-ban jártas az érteni fogja a kérdésem és talán tud segíteni.A honlapot megfogadtam csak akkor mutatom meg másoknak ha elkészült.syska gondolom már segítettél volna ha látatlanban lehetséges lett volna,de kérlek kerüld a sértegetést.
Tudom nem sok információ áll rendelkezésre a megoldás megtalálásához,de ha valaki mégis tudna így is segíteni az jól jönne.
Válaszokat ismételten előre is köszönöm!
Sziasztok
Designer vagyok, már rég megírtam volna a választ, hogy miként tudnád úgy megoldani, ha nem titkolóznál. Őszintén szólva, e107-es motorral senki nem csinál olyan oldalt, aminél ilyen titkolózás szükséges lenne... Mindegy. Valaki majd csak megálmodja az oldalad css-ét vagy html-ét és vaktába jó kódot ír le neked.

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés