Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

mChat 1.3.5 Magyar fordítás

Szerző
Üzenet
Axwell
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.08.02. 14:40    Hozzászólás témája: mChat 1.3.5 Magyar fordítás
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem tudom ki használja, vagy volt-e már, de lefordítottam és gondoltam megosztom veletek...

Előszöris... Az mChat 1.3.5 elvileg phpBB3.0.8 verziójához lett írva. Telepítettem 3.0.9-re és működik.

Telepítés:
feltöltöd a tárhelyre az mchat_hun_lang.zip nevű tömörített állomány tartalmát.
(a ".zip" language mappát tartalmaz amit a phpBB root [gyökérkönyvtárába] felmásolsz és elvileg kész is... feltéve, hogy a magyar nyelvi fájlok a "root/language/hun/*.*" könyvtárban van... ha nem akkor a ".zip"/language/hun mappáját nevezd át arra ahol a magyar nyelvi fájlok vannak.)

Ezután ha a phpBB fórumbeállításainál a magyar nyelv van megadva, akkor az mChat is magyar lesz.
FIGYELEM!!! - csak az indexben megjelenítendő chat rész és a Jogosultságok vannak fordítva. Ha szükséged van az mChat main config fordítására akkor írj.

mChat 1.3.5 letöltése
mchat_hun_lang.zip letöltése

Ezen felül egy kérdés. Van egy funkciója az mChat-nek, hogy (elméletileg) ha új téma nyílik azt kiírja a chat felületen. Nos a kérdés. Valaki tudja, hogy hogyan lehet ezt működésre bírn? :shock: :oops:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés