E-mail probléma

Szerző
Üzenet
TEBE
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.01.23. Vasárnap 18:08
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Elküldve: 2011.08.11. 09:56    Hozzászólás témája: E-mail probléma
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv phpbb-s kollégáim!

Fizetős táron vagyok, a szolgáltatóm szerint óránként 400 e-mail mehet ki, de ez valójában nem így van. Ha e-mailt akarok küldeni mindig ezt az üzenetet kapom a hibanaplóba:

Kód:

forum/ucp.php

Nem sikerült csatlakozni az SMTP szerverhez: 111 : Connection refused

<b>[phpBB Debug] PHP Warning</b>: in file <b>/includes/functions_messenger.php</b> on line <b>979</b>: <b>fsockopen() [<a href='function.fsockopen'>function.fsockopen</a>]: unable to connect to katty.sajthosting.com:25 (Connection refused)</b><br />

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2011.08.11. 22:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Smpt-t elég kevés szolgáltató szokott adni. Próbáltad a beállításoknál a sima php_mail függvényre állítani?

(Fizetős táron napi max 400 email? Lehet nem 'olcsó János'-nál kéne tárhelyet venni.... Ez a 400-as korlát gáz a szolgáltatóra nézve.)
_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TEBE
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.01.23. Vasárnap 18:08
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Elküldve: 2011.08.12. 08:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát ezaz.. nem olcsó tár.. havi több ezer forintoba van.. de mind1.. hamarosan úgyis tárhelyet váltok.. elég volt ebből a bandából.. régen még mikor elkezdtem náluk a dolgot semmi baj nem volt.. azóta meg h mi lett velük....

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pehapex
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2008.11.15. Szombat 12:06
Hozzászólások: 71
Hozzászólás Elküldve: 2011.08.13. 08:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

syska írta:

Smpt-t elég kevés szolgáltató szokott adni. Próbáltad a beállításoknál a sima php_mail függvényre állítani?

(Fizetős táron napi max 400 email? Lehet nem 'olcsó János'-nál kéne tárhelyet venni.... Ez a 400-as korlát gáz a szolgáltatóra nézve.)
Elnézést kérek az OFFért, a kérdező óránkénti e-mairől beszél, te viszont napi limitről. Ezt azért mondom mert érdekelne engem is olyan tárhely ahol óránkénti e-mail küldése nincs korlátozva, vagy legalább nem ennyire.

TEBE
"Üdv phpbb-s kollégáim!

Fizetős táron vagyok, a szolgáltatóm szerint óránként 400 e-mail mehet ki, de ez valójában nem így van. Ha e-mailt akarok küldeni mindig ezt az üzenetet kapom a hibanaplóba:....
"

És ha AVP-ben kikapcsolod az SMTP funkciót?
Vagy ha a szolgáltatót megkérdezed a helyes SMTP beállításokra vonatkozóan?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2011.08.13. 17:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

TEBE írta:

Hát ezaz.. nem olcsó tár.. havi több ezer forintoba van..
Hát nézd, havi 1000-1200ft-ért lehet már normális szolgáltatókat találni.

Én a Viacom kft-nél vagyok, ott nem nagyon van fórumokra email korlátozás. (Persze az ésszerűség határán belül.)
_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Micimackó
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.07.20. Szerda 0:10
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2011.08.22. 05:08    Hozzászólás témája: email küldés
Hozzászólás az előzmény idézésével
KEZDŐ VAGYOK !!!

szeretném megkérdezni, hogy hol tudom azt beállítani, hogy a phpbb küldjön egy emailt az adminnak, ha új hozzászólás jön létre.

Köszönöm

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kopuler
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2011.05.04. Szerda 20:59
Hozzászólások: 55
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.02. 12:16    Hozzászólás témája: Re: email küldés
Hozzászólás az előzmény idézésével

Micimackó írta:

KEZDŐ VAGYOK !!!

szeretném megkérdezni, hogy hol tudom azt beállítani, hogy a phpbb küldjön egy emailt az adminnak, ha új hozzászólás jön létre.

Köszönöm
Feliratkozol a topicra, fórumra. Ha engedélyezve van persze.
A fórum vagy topic oldal alján van erre általában lehetőség.
_________________
hungariandroid.com

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TGWH
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2007.10.05. Péntek 23:29
Hozzászólások: 109
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.19. 13:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
És ha levelet nem küldd reg után? Be lehet lépni minden további nélkül, csak nem küldd levelet, hogy aktivált az admin... spamek miatt kellett... vagy próbáljam frissíteni a fórumot? Eddig is épp hogy túlél technikailag...
_________________
Knights and Merchants magyar fan oldal és fórum

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VSG4
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2011.06.07. Kedd 18:53
Hozzászólások: 59
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.22. 11:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Most nekem is probléma lett az e-mailel, de más. Nem lehet csoportos e-mailt küldeni, se a felhasználók nem tudnak e-mailt küldnei. De a támaértesítés és a privát üznenetek mennek.

Képek a hibanaplóról:
http://www.kepfeltolto.vsg4.hu/uploads/hiba1.jpg
http://www.kepfeltolto.vsg4.hu/uploads/hiba2.jpg
http://www.kepfeltolto.vsg4.hu/uploads/hiba3.jpg

A segítséget előre is köszönöm!
_________________
Az egyik legnagyobb, legjobb modellautós fórum. www.hdf.vsg4.hu
weboldalam: www.french-car-fan.vsg4.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés