Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Hozzászólások értékelése

Szerző
Üzenet
iCeViSioN
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2011.08.23. 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólások értékelése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Új felhasználó vagyok a phpbb 3 fórum üzemeltetők között. Sok mindent tanultam az itt olvasottakból, ezért köszönet mindenkinek, aki hozzászólt az általam olvasott témákhoz.
Most viszont megakadtam és hiába böngésztem a fórumot, erre a témára nem bukkantam rá.
Azt szeretném megvalósítani, hogy a fórumomon lehessen értékelni a hozzászólásokat egy pozitív vagy egy negatív szavazattal és 1 ember csak egyszer tudjon szavazni.
Egy ehhez hasonlót szeretnék:
http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=780735
Jelenleg az atw-n van a fórumon, egyenlőre meg vagyok velük elégedve és szeretném is itt hagyni a fórumot. Több téma választható a fórumomon.
Szeretném kérni a segítséget, hogy honnan tudnék ilyen mod-ot beszerezni, illetve hogy hogyan kell azt telepíteni. (esetleg témánként külön?)
Tényleg kezdő vagyok ebben a témában, de azért rendelkezek informatikai ismeretekkel, viszont aki segíteni akar, kérem egyértelműen írja le.
Ha más volt téma a fórumon ez, akkor kérlek linkeljétek be, hogy hol találom az ehhez tartozó kommenteket.
Köszönöm!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés