Subsilver 2 táblázat elcsúszás, gombok, avatar hiánya

Szerző
Üzenet
TGWH
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2007.10.06. Szombat 0:29
Hozzászólások: 109
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.03. 10:47    Hozzászólás témája: Subsilver 2 táblázat elcsúszás, gombok, avatar hiánya
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv, szétesett a fórumon.
http://knightsandmerchants.zxq.net/forum
Másik fórumban, az általános gondoknál már írtam, a lényeg, hogy fehér hátteret kaptam először, és annyi (később kiderült, sok fájl egyszerűen letörlődött... nem én töröltem le). Később feltöltöttem a fájlokat még egyszer, jó is lett, itt-ott állítgattam, de a megjelenéssel még gond van. Az admin vezérlőpultban már javítottam rajta, valamint a smilykat is visszatettem, de pl. a hozzászólás küldése gomb hiányzik.
Valamint, mint látható, először jön a hozzászólás, majd nem mellette, hanem alatta a szerző adatai.
Avatar egyáltalán nem jelenik meg, nincsen sok, kézzel hogy tudnám visszavarázsolni annak a kb. négy embernek?
A csoportok képei rendben vannak.

Pl. tessék megnézni ezt a témát:
http://knightsandmerchants.zxq.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=60&sid=5ecddab3013a6d5a67ba2789921e806e

Várom a tippeket :D

Valamint még arra lennék kíváncsi, hogy ha a jelenlegi állapotot menteni szeretném, akkor az admin vez.pulton ugye a táblázatokat mentem le, backup sokszámsokkarater néven, de ha a fórum összes állományát letöltöm, majd ha neadjIsten történik valami, akkor visszatöltöm, és az úgy jó lesz-e, vagy van erre v.mi speciális dolog?
_________________
Knights and Merchants magyar fan oldal és fórum

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.03. 12:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Jól látom, hogy csak a viewtopic-kal van baj, és a többi rendben van? (persze ezt te tudod, hogy kellene kinézniük)

Nincsen korábbi (jó) állapotról mentésed a fórum fájlokról, ahonnan visszarakhatnád a viewtopic_body.html-t ?

Négy embernél én helyettük újra feltölteném a avatarokat.
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TGWH
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2007.10.06. Szombat 0:29
Hozzászólások: 109
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.03. 12:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Szoles írta:

Jól látom, hogy csak a viewtopic-kal van baj, és a többi rendben van? (persze ezt te tudod, hogy kellene kinézniük)

Nincsen korábbi (jó) állapotról mentésed a fórum fájlokról, ahonnan visszarakhatnád a viewtopic_body.html-t ?

Négy embernél én helyettük újra feltölteném a avatarokat.
Én már nem emlékszem milyen fájlokat módosítottam, de valahol megvannak. Az admin rész gallyra vágódott, de most már tökéletesen működik.
Egyedül a hozzászólások olvasásával és írásával van baj. Akkor megnézem a vievtopic_body.html-t. Ha felteszem az eredetit, akkor elvileg jónak kéne lennie?
A színeket az admin vez.pultban állítottam át, hogy legalább olvasható legyen.

szerk.: az avatarok fel vannak töltve. Megnézem hol tudom őket a felhasználókhoz kapcsolni. A jogosultságokat újra átírtam, ahogy a telepítési útmutatóban van.
Eddig kétszer csinálta ugyan azt, ami miatt kezdődött (csak fehér háttér, és semmi más), de miután töröltem a cache mappát, rendbe jött minden, legalábbis eddig úgy tűnik.
_________________
Knights and Merchants magyar fan oldal és fórum

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.03. 12:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én kipróbálnám az eredeti ("gyári") subsilver viewtopic_body.html-t feltölteni, és megnézni úgy. Ha akkor minden megvan (persze az original elrendezéssel), akkor nagy baj nem lehet szerintem.

Ha a hsz küldés is betegen jelenik meg, akkor a posting_body.html-t kellene megnézni, illetve kipróbálni az eredetivel.

Közben gondolkoztam, hogy hogyan is lehet a felhasználó helyett avatart feltölteni, de nem jut eszembe, pedig úgy rémlik, lehet valahogy ilyet csinálni. Bocs.
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TGWH
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2007.10.06. Szombat 0:29
Hozzászólások: 109
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.03. 13:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Érdekes... ha hozzászólást akarok küldeni, az teljesen rendben van... látni is lehet alatta ugye a már meglévő hsz-okat, minden tökéletesen működik.
A viewtopic_body nem használ...
Köszönöm szépen, jöhet a következő tipp :D

szerk.: most már az avp sem tökéletes...

Kód:

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_admin.php on line 2405: array_fill() [function.array-fill]: Number of elements must be positive
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_admin.php on line 2405: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_admin.php on line 2408: vsprintf() [function.vsprintf]: Too few arguments
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_admin.php on line 2405: array_fill() [function.array-fill]: Number of elements must be positive
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_admin.php on line 2405: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_admin.php on line 2408: vsprintf() [function.vsprintf]: Too few arguments
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 150: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3153)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 152: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3153)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 153: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3153)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 154: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3153)

_________________
Knights and Merchants magyar fan oldal és fórum

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.14. Péntek 18:08
Hozzászólások: 1128
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.03. 13:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

Közben gondolkoztam, hogy hogyan is lehet a felhasználó helyett avatart feltölteni, de nem jut eszembe, pedig úgy rémlik, lehet valahogy ilyet csinálni.
FTP.
images/avatars/gallery<<<<<----ide pl. :D
_________________
Ne kérd, hogy vegyelek fel MSN-re, mert nem használom!
Használj helyette te is inkább ooVoo-t!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.03. 13:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem úgy értettem! :D

Hanem hogy AVP-n feltölteni, mintha ő töltené fel magának. (persze ha csak a képek tűntek el, akkor elég az, amit írsz, tehát pótolni a képeket)
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.14. Péntek 18:08
Hozzászólások: 1128
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.03. 14:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az is egyszerű.
AVP/Felhasználók és csoportok/felhasználók kezelése/(felhasználó keresése), majd kiválasztod., és elküld.
A bejövő oldalon jobbra fent: Űrlap kiválasztása-Avatar

Innen már fogod tudni a többit!
_________________
Ne kérd, hogy vegyelek fel MSN-re, mert nem használom!
Használj helyette te is inkább ooVoo-t!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.03. 14:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, ez volt az, köszönöm!
(egyszer már megtaláltam, de azóta elfelejtettem, hol is van :) )

Ez kell TGWH kollégának.
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TGWH
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2007.10.06. Szombat 0:29
Hozzászólások: 109
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.04. 13:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Na jó, de még mindig úgy vagyok, hogy újra kéne töltenem bizonyos fájlokat, hogy úgy működjön az admin vez.pult, ahogy a tanácsod előtt :D
Más tipp, hogy mi történhetett? A prosilver stílus jó, de ugye az teljes css, a subsilver2 meg táblázatos...
_________________
Knights and Merchants magyar fan oldal és fórum

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.04. 20:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem sajnos nincsen tippem, hogy mi történhetett.

Egyébként ahogy nézegettem, túl sok mindent nem változtattál a subsilver megjelenésen (talán csak színek, háttér, ilyesmik), ezért talán nem lenne nagy meló minden eredeti fájlt újra felmásloni, azután megcsinálni újra a változtatásokat.
Szerintem sokkal egyszerűbb, mint a foltozgatás.
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés