Forumx.hu-s fórum törlése

Szerző
Üzenet
Aine
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.10.31. Hétfő 22:02
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2011.10.31. 23:22    Hozzászólás témája: Forumx.hu-s fórum törlése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Remélem, jó helyre írom a problémámat. Létrehoztam egy phpBB fórumot teszt jelleggel egy ingyenes szolgáltatónál, azzal a céllal, hogy kitapasztaljam a használatát. Szerintem egész jó, épp ezért emellett a fórumtípus mellett döntöttem. Szeretném megváltoztatni a meglévő a fórum elérési útját (forumx.hu-s fórumról van szó) vagy törölni a fórumot, és helyette csinálni egy másikat, de nem tudom, hogyan kell, mert az admin felületen sehol nincs olyan opció, hogy fórum törlése. Hogy tudok szerezni valami segítséget, amivel a próbaforumom törölhetem? (a rendeset más URL címen szeretném indítani).

Remélem, érthetően meg tudtam fogalmazni a problémám és valaki tud segíteni benne! Előre is köszönöm!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzseemy
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.04. Hétfő 16:20
Hozzászólások: 132
Hozzászólás Elküldve: 2011.11.01. 07:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az alábbi szerepel a ForumX-en:
"Szeretnél saját egyedi fórumot, amelynek teljes jogú adminisztrátora lehetsz szinte korlátlan lehetőségekkel? Szeretnél weblapodhoz egy profi fórumrendszert egyedi kinézettel?
Több mint 380 fórum sablon közül választhatsz, folyamatosan töltjük fel az új sablonokat.
Bármi problémád van jelezd az ügyfélszolgálatnak.
"
Épp ezért ajánlom neked, hogy az oldal üzemeltetőivel vedd fel a kapcsolatot.
Egyébként az oldal elég gáz. Még az alap oldaluk sincs kész, és még mindig a phpbb 2-t használják.
"... adminisztrátora lehetsz szinte korlátlan lehetőségekkel". Tehát bizonyos funkciókat nem érsz majd el. Mivel bővebb leírás nincs az oldalon, így nem tudható, hogy mihez is van jogod. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsolti10
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.01. Vasárnap 18:26
Hozzászólások: 233
Hozzászólás Elküldve: 2011.11.02. 22:12    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Több helyen le van írva, hogy forumx.hu-s fórumokkal nem tudunk foglalkozni, mivel ott nem a tietek a fórum. Mellesleg a phpBB2 támogatása is régen lejárt.
Mindenesetre, ha jól értem, és a forumx.hu-s fórumodat szeretnéd egy az egyben törölni, akkor írj nekik egy e-mailt a regisztrált mail címedről, és akkor talán törlik. Ezt az elérhetőséget találtam a főoldalukon: info@forumx.hu
Ha netán nem törlik, akkor is szerintem nyugodtan zárd le a próbafórumod és hagyd magára.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés