Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

paypal támogatás

Szerző
Üzenet
orionn
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2011.11.03. Csütörtök 21:22
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2011.11.05. 19:44    Hozzászólás témája: paypal támogatás
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Azt hogyan lehet megoldani, hogy a főoldalon, vagy egy témán belül, támogatni lehet az oldalt paypal-on keresztül, a következő módon: ki van írva, hogy 1000 ft vagy akármennyi, és alatt van egy kép, ha arra kattintanak, akkor bejön a paypal oldala, és csak be kell írni a felhasználó nevet, és a jelszót, és egy ok gombot nyomi. Ha más módot tudtok az is érdekel, csak ez lenne a legjobb. Előre is köszönöm a segítségeket!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gerisz110
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 20:35
Hozzászólások: 32
Hozzászólás Elküldve: 2011.11.10. 16:51    Hozzászólás témája: Re: paypal támogatás
Hozzászólás az előzmény idézésével

orionn írta:

Sziasztok!
Azt hogyan lehet megoldani, hogy a főoldalon, vagy egy témán belül, támogatni lehet az oldalt paypal-on keresztül, a következő módon: ki van írva, hogy 1000 ft vagy akármennyi, és alatt van egy kép, ha arra kattintanak, akkor bejön a paypal oldala, és csak be kell írni a felhasználó nevet, és a jelszót, és egy ok gombot nyomi. Ha más módot tudtok az is érdekel, csak ez lenne a legjobb. Előre is köszönöm a segítségeket!
Szerintem ilyenre nincs mod.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2011.11.10. 18:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem meg van a phpbb.com -on

Még olyat is lehet, hogy egy kiválasztó menüben több összeget is meghatározhatsz így a felhasználók kiválaszthatják a neki tetsző összeget.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
orionn
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2011.11.03. Csütörtök 21:22
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2011.11.10. 18:59    Hozzászólás témája: re
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat, már találtam rá megoldást. Van rá egy mod is, csak prosilver témára, subsilverre még nincs, ami nekem van, de PayPay oldalon megtaláltam rá a megoldást. egy html kódót kell az oldalba illeszteni, és kész.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kleinhappel
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.12.13. Hétfő 19:52
Hozzászólások: 24
Hozzászólás Elküldve: 2011.12.08. 00:29    Hozzászólás témája: Pay
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Érdekelne hogy, hogy ill milyen megoldást találtál erre a dologra. Én is keresgéltem hasonlót de nem találtam:( Ezek szerint Én vagyok béna :)
Szal a paypalos támogatásról lenne szó. Ha segíteni tudná. hogy milyen modot találtál azt nagyon megköszönném :D
Üdv: Peet
_________________
Ha filmekre, játékokra, programokra vágysz:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
orionn
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2011.11.03. Csütörtök 21:22
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2011.12.09. 09:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!
Belépsz a paypal accountodba. Ott lesz egy olyan a menüsorban, hogy Mercant Services. Kattints rá.
Egy új oldal jön be. Ott oldalt válaszd ki a Website Payments Standard. Ott megint oldalt a Create a payment button-ra menj. Itt

Choose a button type: Donation-t válaszd ki az a támogatás.


Contribution amount:
1. Donors enter their own contribution amount: Itt egy tetszőleges összeget adhat meg az aki támogat.
2. Donors contribute a fixed amount: Itt te adsz meg egy összeget és ezzel lehet támogatni.

Ezután rámész a Create Button-ra, és ennyi.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kleinhappel
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.12.13. Hétfő 19:52
Hozzászólások: 24
Hozzászólás Elküldve: 2011.12.25. 13:55    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kszi, meg is próbálom .
_________________
Ha filmekre, játékokra, programokra vágysz:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2011.12.25. 15:53    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Van ilyen mod. Én használtam is éveken keresztül, jól működött.

Csak google-be kéne írni, hogy "phpbb paypal mod", bár ezt a teljes emberiség mindössze 1%-a képes megtenni, talán akad ilyen személy a közelben. :roll:

Miután egyeztettem Obama elnökkel és a különleges tudósokkal, az alábbi eredmények jöttek ki:
- http://www.phpbb3bbcodes.com/viewtopic.php?t=1204&sid=9f671c429cf53dcb880188c07e7499ba
- http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=555227
_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kleinhappel
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.12.13. Hétfő 19:52
Hozzászólások: 24
Hozzászólás Elküldve: 2011.12.25. 19:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
EZ mind szép és jó. Én is kerestem és meg is találtam ezeket. Épp azért írtam ide mivel csak prosilverre találtam megoldást. Nekem viszont az nem jó mert nem azt használom.
Nekem az a megoldás amit orionn ajánlott tökéletesen megfelel.
_________________
Ha filmekre, játékokra, programokra vágysz:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.14. Péntek 17:08
Hozzászólások: 1128
Hozzászólás Elküldve: 2011.12.25. 20:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A syska által említett MOd, Paypal Donation Mod v1.0.3 melyt Stoker követett el, aki ha errefelé nem is de máshol igen tekintélyes egyén a szakmában.

Azért nincs hozzá külön szerkesztési utasítás subsilver2-re mert pofon egyszerű ebbe is bele tenni, a meglévő prosilveres leírás alapján.

Hát ennyi lenne, maga a MOD nagyon szuper, jelenleg a honosítását kezdtem el készíteni csak most nem foglalkozom vele, érthető okokból. :D
_________________
Ne kérd, hogy vegyelek fel MSN-re, mert nem használom!
Használj helyette te is inkább ooVoo-t!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés