Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

EasyMOD install probléma

Szerző
Üzenet
charley
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2006.07.10. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2006.07.10. 12:07    Hozzászólás témája: EasyMOD install probléma
Hozzászólás az előzmény idézésével
Megpróbáltam egy EasyMOD-ot feltenni, de amiikor futtatni akarom az install.php-t azt írja ki hogy az oldal időtúllépés miatt nem válaszol. Nem tudom h miért.
Ezután ha be szeretnék lépni admin névvel a fórumra ugyanezt írja ki, és nem tudok bejelentkezni. Mi lehet a gond?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.07.15. 12:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A szerverrel lehet a gond. Ha 502-es hibát kapsz, akkor ha van hozzáférésed a php beállításokhoz, akkor a max_execution_time-ot kell megnövelni.
Milyen szolgáltatónál vagy?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
charley
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2006.07.10. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2006.07.23. 10:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
extra.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lnorbert
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.27. Péntek 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.27. 14:16    Hozzászólás témája: Üdvözlet!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én is szerettem volna telepíteni az EasyMod-ot de a 4. lépésnél gondjaim vannak. Sajnos nem vagyok egy profi a ezért nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem segíteni.
Előre is köszönöm!

Hiba:

Idézet:

Warning: copy(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 1086/100 is not allowed to access /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/em_includes owned by uid/gid 33/33 in /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/mods/easymod/em_includes/em_modio.php on line 544

Warning: copy(../../../admin/em_includes/em_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/mods/easymod/em_includes/em_modio.php on line 544
Valamint az alatta lévő ablakban:

Idézet:

Critical Error:
Function Trace: main[3]->modio_move[1]

COPY ERROR: could not move file [em_includes/em_functions.php] to [../../../admin/em_includes/em_functions.php]
Azt még hozzáírnám hogy amikor újraellenőriztetem vele hogy minden rendben van-e az installhoz a következő sort képtelen vagyok OK-ra kihozni :

Idézet:

tmp path write :: No

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.27. 14:53    Hozzászólás témája: Re: Üdvözlet!
Hozzászólás az előzmény idézésével

lnorbert írta:

Én is szerettem volna telepíteni az EasyMod-ot de a 4. lépésnél gondjaim vannak. Sajnos nem vagyok egy profi a ezért nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem segíteni.
Előre is köszönöm!

Hiba:


Warning: copy(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 1086/100 is not allowed to access /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/em_includes owned by uid/gid 33/33 in /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/mods/easymod/em_includes/em_modio.php on line 544

Warning: copy(../../../admin/em_includes/em_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/mods/easymod/em_includes/em_modio.php on line 544

Valamint az alatta lévő ablakban:

Critical Error:
Function Trace: main[3]->modio_move[1]

COPY ERROR: could not move file [em_includes/em_functions.php] to [../../../admin/em_includes/em_functions.php]


Azt még hozzáírnám hogy amikor újraellenőriztetem vele hogy minden rendben van-e az installhoz a következő sort képtelen vagyok OK-ra kihozni : tmp path write :: No
Írási jogot kell adnod az FTP szerveren azoknak a könyvtáraknak, ahova az EasyMOD be szeretne települni. (Ha jól emlékszem, 777-est kell beállítani...)
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lnorbert
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.27. Péntek 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.27. 15:34    Hozzászólás témája: Easymod
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi szépen a segítséget! Már csak egy hibüzenetem van ha minden igaz ami a következő:

Idézet:

Warning: chmod(): Operation not permitted in /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/mods/easymod/em_includes/em_modio.php on line 546
Ha kaphatnék segítséget ezzel kapcsolatban is nagyon megköszönném..:)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.27. 15:45    Hozzászólás témája: Re: Easymod
Hozzászólás az előzmény idézésével

lnorbert írta:

Köszi szépen a segítséget! Már csak egy hibüzenetem van ha minden igaz ami a következő:

Warning: chmod(): Operation not permitted in /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/mods/easymod/em_includes/em_modio.php on line 546


Ha kaphatnék segítséget ezzel kapcsolatban is nagyon megköszönném..:)
Valószínűleg ez is hasonló probléma lesz, nem tudom, pontosan mi van az említett file 546-os sorában... Elképzelhető, hogy MÁSHOVA is akar írni a telepítő (pl. a fórum admin könyvtárába, hogy be tudjon települni.)
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lnorbert
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.27. Péntek 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.29. 13:08    Hozzászólás témája: EasyMod
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hali!

Sajnos nem bírok vele.. Már az egész fórum könyvtárát beállítottam 777-re de így sem tudom feltelepíteni. Illetve most már lehet hogy el is rontottam az egészet mert elvileg nem tudom újratelepíteni mivel kéri hogy szedjem le a régit.. :?
Ami érdekesség hogy ezt a bizonyos "tmp" könyvtárat amit install előtt leellenőrzött nem tudtam 777-re állítani mivel fogallmam sincs hogy hol keressem. Egyébként már az egész adatbázis kompletten 777...Lehetséges hogy ez a bizonyos "tmp" könyvtár nem a fórum könyvtárában van?
Helyre tudom egyáltalán állítani ezt vagy csak az adatbázis visszaállítás és egy új telepítés próba segíthet?
Ha esetleg valakinek lenne valami ötlete megköszönném..

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.29. 15:37    Hozzászólás témája: Re: EasyMod
Hozzászólás az előzmény idézésével

lnorbert írta:

Ami érdekesség hogy ezt a bizonyos "tmp" könyvtárat amit install előtt leellenőrzött nem tudtam 777-re állítani mivel fogallmam sincs hogy hol keressem.
Erről a tmp könyvtárról mit lehet tudni. Mit írt ki (az is érdekes, hogy milyen szövegkörnyezetben)?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lnorbert
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.27. Péntek 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.29. 19:50    Hozzászólás témája: EasyMod
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia fberci!

Elősször is köszi a segítséget!

Ami ezt a "tmp" könyvtárat illeti, nos akkor írja ki amikor elkezdeném az egészet telepíteni. Mindjárt az elején végignézi hogy minden könyvtár megfelelően van-e beállítva ( 777, stb.) Nem tudom hogy itt a "templates" könyvtárra gondol-e ami gyakorlatilag szerepel az EasyMod alkönyvtáraként. A lényeg az hogy így mint "tmp" sehol sem találtam meg.( Az is lehet hogy én tapogatózom rossz helyen.) A lényeg hogy nem tudom mi akar ez lenni..Már mindent 777-re állítottam még a képeket is.. :)

Ez lenne amivel kezdődik a telepítés:

b]Permissions:[/b] (including system errors)

read access :: [color=green]OK

write access :: OK
root path write :: OK
chmod access :: OK
unlink access :: OK
mkdir access :: OK[/color]
tmp path write :: No
FTP extension :: [color=green]OK
Safe Mode :: ON
copy access :: [b]OK[/b [/color]

Gondolom ez miatt nem működik most az egész..nem tudom...Minden esetre ha az admin felületről szeretném indítani a MOD CENTER valamelyik menüpontját a következő dobja nekem vissza:

Warning: main(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 33/33 is not allowed to access ../extension.inc owned by uid/gid 1086/100 in /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/admin_easymod.php on line 57
Warning: main(../extension.inc): failed to open stream: Success in /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/admin_easymod.php on line 57

Fatal error: main(): Failed opening required '../extension.inc' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www2/httpsd/htdocs/www.ipolypart.hu/forum/admin/admin_easymod.php on line 57


Szerinted helyrehozható még a dolog? :)
Előre is köszönöm a segítséged!
Norbi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.29. 20:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Próbáld meg a fórum gyökérkönyvtárában lévő extension.inc fájl jogosultságait 777-re állítani.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lnorbert
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.27. Péntek 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.30. 15:01    Hozzászólás témája: Easymod
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Már azt is átállítotam de sajnos ugyan ez az eredmény.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés