saját oldal

Szerző
Üzenet
vivalaloki
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.24. Szombat 1:00
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Elküldve: 2006.07.14. 11:39    Hozzászólás témája: saját oldal
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én egy saját oldalt szeretnék csinálni, amelyhez egy az egyben a phpbb motorját használnám. A kérdésem az lenne, hogy melyeik az a script, hol találom meg, amelyik azt szabályozza, hogy az adott lapot regelt felhasználoók tekinthetik meg, vagy csak adminisztátor, valamint hogy hol tudom megváltoztatni a fórum kinézet vagyis hogy hol tudom leszedni a menü, tehát nekem csak atartalomjegyzéktől lentre lévő rész kéne, Meg még azt hogy a fórum copyright részét hol tudom kiszedni és azt belerakni a sajátom footer részébe, mivel végülis csak az egészet a phpbb-vel használom,,, , jah és még hogy hol van az a rész ahol megnyitja az adatbáziskapcsolatot, vagy azt ezzel én most hogy is tudom.Asszem ennyi elég is lenne....
bocs, ha fölöslegesen nyitottam ennek topikot,

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2006.07.14. 18:49    Hozzászólás témája: Re: saját oldal
Hozzászólás az előzmény idézésével

vivalaloki írta:

melyeik az a script, hol találom meg, amelyik azt szabályozza, hogy az adott lapot regelt felhasználoók tekinthetik meg
Ezt már fberci megírta itt.

vivalaloki írta:

hol tudom leszedni a menü
overall_header.tpl, a lábléc overall_footer.tpl

vivalaloki írta:

Meg még azt hogy a fórum copyright részét hol tudom kiszedni és azt belerakni a sajátom footer részébe, mivel végülis csak az egészet a phpbb-vel használom
A copyright az overall_header.tpl-ben van, de ne felejtsd el, hogy nem törölheted ki, szerepelnie kell az oldal alján.

vivalaloki írta:

jah és még hogy hol van az a rész ahol megnyitja az adatbáziskapcsolatot
Ez azért nem ilyen egyszerű, viszont a "beépített" oldalak el tudják érni a phpBB "dolgait".

Jó kiindulási alap lehet ez: Unique Pages Hack

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés