Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

ABBC 3 - magyarosítás

Szerző
Üzenet
manaszon
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.09.07. 20:05    Hozzászólás témája: ABBC 3 - magyarosítás
Hozzászólás az előzmény idézésével
Advenced BBcode Box 3 - Magyarosítás (ABBC 3)

Az ABBC 3 egy nagyon hasznos, és kidolgozott MOD, mely segítségével egyszerűen átváltoztathatjuk a szövegszerkesztőnk kinézetét, illetve nagyon sok új funkcióval lát el bennünket. A MOD meglepően jó, olyan részletes beállításokkal rendelkezik, hogy az hihetetlen, viszont ennek van egy kis bökkenője: némi (minimális) angoltudás kell a megértéséhez. Illetve a help-page is alapból angol nyelvű, a fordítás természetesen ezt is lefordítja magyarra.

Szóval, igazából ez csak maga ennek a jó MODnak a magyarosítása. A magyarosítást én végeztem, és sajnos még nem teljes, de azért megpróbálok egyre több,- és több angol szöveget lefordítani. Remélem ezzel valakinek segíthetek, mivel igazából emiatt adom ki ezt a magyarosított verziót.

ABBC 3 - Magyarosítás
v1.0 (ABBC 3.0.11-el kompatibilis)
Letöltés: - technikai gondok miatt késik -

Ha esetleg érkezik egy újabb magyarosítási verzió, azt itt, ebben a fórumtémában jelezni fogom.
Kérem, ne töröljétek ezt a fórumtémát. Köszönöm!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.09.08. 07:24    Hozzászólás témája:
Most ezzel itt mit akarsz elérni?
Lekopizod valakinek a munkáját és ide rakod.

A link lopást mindenhol büntetik, legalább annyi eszed lenne, hogy az eredeti helyet rakod be ide, mivel ide valószínűleg az is jár akit most ide idéztél, igy várható még kapsz megrovást ezért!

manaszon
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.09.08. 14:41    Hozzászólás témája:
Köszönöm értékes hozzászólásod, örülök, hogy ennyire segítőkész vagy, és hogy ennyire érdekel a téma, ami miatt ez a téma nyílt.
Az meg felettébb érdekes, hogy rögtön megvádolsz lopással, hazugsággal, amikor ha beszéltünk 2 alkalommal. Na nem baj...

Tisztázzuk a dolgokat!
1. Semmi különösebbet nem szeretnék elérni. Segíteni szeretnék, ha valakinek esetleg szüksége lenne egy magyarosításra ehhez a MODhoz.
2. Kopizás? Szó sincs ilyesmiről. Ezt a MODot sikerült feltelepítenem, és nagyon megtetszett, viszont elég sok angol szöveg volt benne, ezért elkezdtem magam részére fordítani... Utána meg gondoltam, hogy kiadom, ezzel hátha segíthetek valakinek...
3. Link lopásról beszélsz, amikor még link sincs?
4. Biztos, hogy jár ide az, aki készítette a fordítást... én. Megrovást meg miért kapnék?

Azt azért nem értem, hogy mi ez a támadó reflex rögtön? Nyitottam ezt a témát, hogy majd esetleg valaki majd letölti, aztán ennyi, erre meg megvádolsz lopással, meg hogy még hazudni se tudok rendesen, meg ilyenek. Mi alapján vontad le ezeket a gondolatokat? Biztosan páratlan logikával rendelkezhetsz, hogy ennyiből megállapítottad a dolgokat. Különben, ha nekem nem hiszel, van aki ezt tanúsítani tudja, hogy nem loptam el a magyarosítást...

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés