szerkeztett hozászólás

Szerző
Üzenet
Rhyen
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.09.03. Hétfő 16:45
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2012.09.09. 19:00    Hozzászólás témája: szerkeztett hozászólás
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hello

Nem találtam ilyen jellegű kérdést, ezért bátorkodtam elkészíteni ezt a témát. Az lenne a problémám, hogy adminként nem jeleníti meg a fórumom ha szerkeztek egy hozzászólást. Viszont ha másik új account-tal szerkeztem a hozzászólást már megjeleníti, ki és mikor szerkeztette utoljára, azonban nem mindenhol. Tudom nem olyan vészes ez a probléma, de a kockadobások miatt szükséges volna.

Már átnéztem a jogosultságokat is, és a hozzászólások szerkeztésének kiíratása is be van kapcsolva. Valahol itt a phpbb.hu-n már olvastam, hogy csak akkor jeleníti meg, h ki szerkeztette utoljára, ha kitöltöm a hozzászólás szerkeztésének oka mezőt, azonban sok fórumon jártam már és soha nem töltöttem ki azt a csíkot.

Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pistipisti
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2010.01.13. Szerda 20:44
Hozzászólások: 170
Hozzászólás Elküldve: 2012.09.09. 19:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia :) Ha nem töltöd ki ,nincs mi megjelenjen a Témánál :) Viszont a Moderátori Vezérlöpultban igy is láthatod ,hogy szerkesztetted :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rhyen
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.09.03. Hétfő 16:45
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2012.09.10. 12:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
igen ezt már olvastam, de én még mindig fent tartom, hogy vmit elba*tam, mert azelőtt kiírta, és más fórumokon sem kell kitölteni azt a mezőt. Ráadásul némelyik topikba működik, hogy semmit nem töltök ki némelyikbe nem. Azért köszönöm a segítséget. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés