Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Forma 1 mod

Szerző
Üzenet
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2012.11.26. 10:51    Hozzászólás témája: Forma 1 mod
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,szeretnék tanácsot kérni.Feltettem a modot,de amikor pályarajzot illetve helyszínt szeretnék hozzáadni akkor egy ilyen hibaüzit kapok.

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/formel.php on line 828: Undefined offset: 10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4757: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4758: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4759: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)


Pilótát és csapatot tudok pluszként felvenni.
nem tudom miért ír ki hibát,ha valaki tudna segíteni,azt megköszönném. SQL-be sem tudom úgy módosítani,h jó legyen :(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szepylaci
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2009.07.26. Vasárnap 1:08
Hozzászólások: 108
Hozzászólás Elküldve: 2012.11.26. 16:13    Hozzászólás témája: Re: Forma 1 mod
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dragonheart írta:

Sziasztok,szeretnék tanácsot kérni.Feltettem a modot,de amikor pályarajzot illetve helyszínt szeretnék hozzáadni akkor egy ilyen hibaüzit kapok.

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/formel.php on line 828: Undefined offset: 10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4757: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4758: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4759: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)


Pilótát és csapatot tudok pluszként felvenni.
nem tudom miért ír ki hibát,ha valaki tudna segíteni,azt megköszönném. SQL-be sem tudom úgy módosítani,h jó legyen :(
A mod-hoz tudnál linket adni? akkor könnyebb lenne (legalább is nekem) mivel nem mindenki ismeri

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2012.11.26. 18:25    Hozzászólás témája: Szia
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia természetesen,itt a link amin én is megnéztem,hogy milyen

http://area51.lpi-clan.de/formel.php

Így is néz ki,csak ha új pályát adok hozzá,akkor ír hibát.

És innen töltöttem le: http://sourceforge.net/projects/phpbb3f1webtipp/

Ez a php 828-as sora:

'PACE' => (isset($drivers[$results[10]]['driver_name'])) ? $drivers[$results[10]]['driver_name'] : '',

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szepylaci
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2009.07.26. Vasárnap 1:08
Hozzászólások: 108
Hozzászólás Elküldve: 2012.11.27. 00:52    Hozzászólás témája: Re: Szia
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dragonheart írta:

Szia természetesen,itt a link amin én is megnéztem,hogy milyen

http://area51.lpi-clan.de/formel.php

Így is néz ki,csak ha új pályát adok hozzá,akkor ír hibát.

És innen töltöttem le: http://sourceforge.net/projects/phpbb3f1webtipp/

Ez a php 828-as sora:

'PACE' => (isset($drivers[$results[10]]['driver_name'])) ? $drivers[$results[10]]['driver_name'] : '',
Nekem az említett formel.php csak 131 sorból áll,így nem tudom te hogyan találtál 828-at.
Sajnos a MOD elég régi,mivel a 3.0.6-os motorhoz készült,így az is elképzelhető,hogy ez is bezavar.Egyébként nekem már telepítéskor is beadta azt a 4 sor hibát egy pillanatra,de a telepítő lefutott.

Teszt: ITT

Hiba nélkül funkcionál

Kép

Egy kicsit kutakodva megtaláltam ennek a MOD-nak a frissebb változatát,amely a 3.0.10 -es motorhoz készült,így valószínűbb a helyes működése a 3.0.11 -es motorral.

Link: Formel1WebTipp_037

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2012.11.27. 12:13    Hozzászólás témája: Re: Szia
Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

Nekem az említett formel.php csak 131 sorból áll,így nem tudom te hogyan találtál 828-at.
Sajnos a MOD elég régi,mivel a 3.0.6-os motorhoz készült,így az is elképzelhető,hogy ez is bezavar.Egyébként nekem már telepítéskor is beadta azt a 4 sor hibát egy pillanatra,de a telepítő lefutott.

Teszt: ITT

Hiba nélkül funkcionál

Kép

Egy kicsit kutakodva megtaláltam ennek a MOD-nak a frissebb változatát,amely a 3.0.10 -es motorhoz készült,így valószínűbb a helyes működése a 3.0.11 -es motorral.

Link: Formel1WebTipp_037
Szeretném megköszönni a segítségedet,letöltöttem az újabb kiadást és ez tökéletes.Bár nem tudok most sem pályát hozzáadni,de nem is kell,mert ebben mindegyik benne van.
(Az adminba nekem is beteszi az új pályát,csak a fórum oldalán,ha az új pálya képet hívom be akkor írja ki azt a pár sort az oldal tetején.)
Köszi még1-szer

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szepylaci
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2009.07.26. Vasárnap 1:08
Hozzászólások: 108
Hozzászólás Elküldve: 2012.11.27. 12:21    Hozzászólás témája: Re: Szia
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dragonheart írta:

Idézet:

Nekem az említett formel.php csak 131 sorból áll,így nem tudom te hogyan találtál 828-at.
Sajnos a MOD elég régi,mivel a 3.0.6-os motorhoz készült,így az is elképzelhető,hogy ez is bezavar.Egyébként nekem már telepítéskor is beadta azt a 4 sor hibát egy pillanatra,de a telepítő lefutott.

Teszt: ITT

Hiba nélkül funkcionál

Kép

Egy kicsit kutakodva megtaláltam ennek a MOD-nak a frissebb változatát,amely a 3.0.10 -es motorhoz készült,így valószínűbb a helyes működése a 3.0.11 -es motorral.

Link: Formel1WebTipp_037
Szeretném megköszönni a segítségedet,letöltöttem az újabb kiadást és ez tökéletes.Bár nem tudok most sem pályát hozzáadni,de nem is kell,mert ebben mindegyik benne van.
(Az adminba nekem is beteszi az új pályát,csak a fórum oldalán,ha az új pálya képet hívom be akkor írja ki azt a pár sort az oldal tetején.)
Köszi még1-szer
Szia!

Nagyon szívesen. Az alábbi linken több mindent megtalálsz a modd-al kapcsolatban,az aktuális frissítéseket is.

LINK

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2012.11.27. 21:42    Hozzászólás témája: Re: Szia
Hozzászólás az előzmény idézésével

szepylaci írta:

Dragonheart írta:

Idézet:

Nekem az említett formel.php csak 131 sorból áll,így nem tudom te hogyan találtál 828-at.
Sajnos a MOD elég régi,mivel a 3.0.6-os motorhoz készült,így az is elképzelhető,hogy ez is bezavar.Egyébként nekem már telepítéskor is beadta azt a 4 sor hibát egy pillanatra,de a telepítő lefutott.

Teszt: ITT

Hiba nélkül funkcionál

Kép

Egy kicsit kutakodva megtaláltam ennek a MOD-nak a frissebb változatát,amely a 3.0.10 -es motorhoz készült,így valószínűbb a helyes működése a 3.0.11 -es motorral.

Link: Formel1WebTipp_037
Szeretném megköszönni a segítségedet,letöltöttem az újabb kiadást és ez tökéletes.Bár nem tudok most sem pályát hozzáadni,de nem is kell,mert ebben mindegyik benne van.
(Az adminba nekem is beteszi az új pályát,csak a fórum oldalán,ha az új pálya képet hívom be akkor írja ki azt a pár sort az oldal tetején.)
Köszi még1-szer
Szia!

Nagyon szívesen. Az alábbi linken több mindent megtalálsz a modd-al kapcsolatban,az aktuális frissítéseket is.

LINK
Köszönöm átnézem,a linket elmentettem.Örök hálám :oops:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés