Forum elérhetőség

Szerző
Üzenet
altx
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.01.18. Szerda 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.09. 11:00    Hozzászólás témája: Forum elérhetőség
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Megint bajom van :)
Probaltam foltenni az oldalam a Startlap oldalakra.
Es azt a valaszt kaptam hogy hianyzik a resz a honlapon az elérhetőség (melynek tartalmaznia kell a cég vagy vállalkozás nevét, telephely címét, telefonszámát és adószámát).
Ezt hogy oldajam meg?
hogy lehet a Fo menuhoz ahol vannak a Kilépés Felhasználói vezérlőpult Fórum új üzenet Taglista Keresés GyIK gombok hozzatenni megy egyet ahol volna talalhato ez az elerhetoseg gomb amibe lenenek az adatok?
Meg lehet azt szerkeszteni valahogy?
ES mi az a adoszam? Privat kis oldalrol van szo, nincs cegem..

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ian
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.27. Szombat 10:42
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.09. 18:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az én oldalaim is ott vannak a Startlap oldalain. Ehhez alapból nem kell semmi ilyesmi.

"amennyiben vállalkozóként, vállalkozásként kereskedelmi tevékenységet folytat, szolgáltatást, árut, terméket kínál, de nem tünteti fel jól láthatóan és könnyen hozzáférhetően a portálon a pontos elérhetőségeket (melynek egy helyen tartalmaznia kell a cég vagy vállalkozás nevét, telephely címét, email címét, telefonszámát és adószámát) "

Ez rád nem vonatkozik, tehát mehetsz tovább a linkajánláshoz...

Továbbá tudom ajánlani, hogy keresgess a neten további linktárak és banner csere oldalak között is. Ezek is hozzájárulnak-hozzájárulhatnak a fórumod népszerűsítéséhez. Persze ennek is meg vannak a szabályai, mert ezt is csak szép fokozatosan szabad csinálni, ugyanis a kugli büntethet érte :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
altx
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.01.18. Szerda 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.09. 19:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Koszonom hogy segitetel.
szoval a startlapal nem lesz gondom. :wink:

Akor marad a masik dolog. Hogy lehet a fo menube ahol vannak a Kilépés Felhasználói vezérlőpult Fórum új üzenet Taglista Keresés GyIK stb..gombok mele csinalni meg egyet ami megnjomasaval kijone egy ablak az oldal es a szerkeszto adataival?
Ti ezt hogy oldotatok meg?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.10. 11:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Az nem írod, hogy mivel foglalkozna az oldalad (ez amúgy is magánügy), de írod, hogy: " - .... Privat kis oldalrol van szo, nincs cegem ... - ". Így nem is értem, miért lenne szükség az oldal és a szerkesztő adataira. Egyébként a phpBB3 fórum motorba nincs is külön ilyen lehetőség.

Szerintem amire te gondolsz, az valami olyasmi lehet, mint az egyes oldalakon található "Rólunk" vagy "Elérhetőségeink" link, és annak tartalma.

De ezt neked egyedileg kell megoldanod. A linket elhelyezheted például a style/kinézeted/template/overall_header.html fájlban pont ott, ahol jelezted, az ottani formának megfelelően egy új sor beszúrásával, ahol is a link például egy általad készített *.html fájlra hivatkozik, aminek a tartalmát, stílusát, kinézetét te határozod meg.
Ehhez viszont legalább közepes HTML ismeret szükséges lenne.
Javaslom, hogy ismerőseid között keressél olyan személyt, aki ebben járatos, és kérd meg, hogy segítsen.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ian
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.27. Szombat 10:42
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.10. 11:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

altx írta:

Koszonom hogy segitetel.
szoval a startlapal nem lesz gondom. :wink:

Akor marad a masik dolog. Hogy lehet a fo menube ahol vannak a Kilépés Felhasználói vezérlőpult Fórum új üzenet Taglista Keresés GyIK stb..gombok mele csinalni meg egyet ami megnjomasaval kijone egy ablak az oldal es a szerkeszto adataival?
Ti ezt hogy oldotatok meg?
Szívesen :)
Erre tulajdonképp miért is van szükség?

De ha mindenképp akarsz pár sört :) írni magadról vagy az oldalról, akkor készíts egy lezárt fórumot és ott leírhatod azt, amit szeretnél. Lehet ez a főoldalon pl. az első fórum.

De Ragadozó megoldása is jó, ehhez viszont tényleg kell egy kis html és css ismeret.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
altx
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.01.18. Szerda 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.10. 15:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Igen, epp azt az Rolunk felet akarom megcsinalni. Egy forumot csinalok, a cim hunforum.com. Nezetek meg ha lesz kedvetek :)

Hat tenyleg jo volna rajta egy kis "rolunk" resz, nem csak a startlap miat (kerik azokat az adatokat), hanem mas oldalakon is lattam, es akor mar legyen nalam is..nagyon regen elege jol tudtam a html-t de mostmar sajnos sok mindent elfelejtetem..meg nincs is idom sokat kinlodni vele. Probalgatam a fejlechez teni meg egy menut, es sikerult is, de a megnyomasara csak feher oldal jelent meg, nekem meg az nem tetszet. Majd ki kell talalnom valami mast. Koszonom hogy segitetek, nagyon rendesek vagytok!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ian
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.27. Szombat 10:42
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.11. 09:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én továbbra is azt tartom a legjobb megoldásnak, hogy készítesz egy "Rólunk" lezárt fórumot és abban írod le ezt.

Időközben megnéztem az oldalt és lenne egy kérdésem ( elnézést, ha indiszkrét ): bár a felhasználónév alapján egy személyről van szó, de az írásbeli különbségek tekintetében az az érzésem van, hogy mégiscsak két különböző emberről van szó. Tehát aki ide ír, az más valaki, mint aki a nevezett fórumot szerkeszti... :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pom Pom
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.18. Péntek 21:06
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.11. 14:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
altx
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.01.18. Szerda 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.11. 15:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
En csinalom azz oldalt...szerbiai vagyok, es szerb suliba jartam, nem vagyok epp othonias a ekezetes irasal..valojaban amiuta van az oldal azuta tanulgatom a magyar irast. Amikor az oldalt csinalom, akor odafigyelek minden szora, beture stb ..de amikor nem olyan fontos az, akor igy irok ahogy most.
Remelem az nem zavar benneteket :)
Megoldotam a dolgot, tetem az oldal also reszere egy kis menut, es most gombnjomasra elerheto az a "elerhetoseg" resz.
meg egyszer koszonom hogy segitetetek, irtatok nekem. tobb helyen kerdeztem a dolog utan, es sehol se az emberek nem olyan kedvesek es megertok mint itt :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ian
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.27. Szombat 10:42
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.11. 17:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Egész jól megoldottad, ügyes vagy. Most már érthető a dolog, hogy miért van eltérés a két oldal helyesírásában.
Ezt viszont érdemes lenne javítani:
- Szügség - Szükség
- vagy írjon a a fórum - vagy írjon a fórum
További sok sikert!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
altx
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.01.18. Szerda 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2013.02.11. 19:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hehe..nem is lattam....sokszor sietek (nemtom miert) es elfuseralom a dolgokat..
kijavitotam :)

Koszonom hogy szoltal..

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés