Alfórumok - csatolmányok

Szerző
Üzenet
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2013.03.04. 10:23    Hozzászólás témája: Alfórumok - csatolmányok
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Megakadtam ....
Az oldalamon nagyon sok csatolmány van, amik letölthetőek, és a portálon van egy TOP lista.
A különböző témákat alfórumokba rendeztem, és némelyiknek van még tovább egy alfóruma.
Az össz. feltöltések - letöltések számát megkapom, de az alfórum alatt lévő újabb alfórumba lévő topikokból már nem statisztikázza ki az egyes csatolmányok letöltéseinek számát a TOP listába.
Tehát ha van egy alfórumba lévő újabb alfórumba egy topik, amibe van egy csatolmány, hiába nagy a letöltései száma, nem jelenik meg a TOP listában.
Ha áthelyezem a topikot az első alfórumba, már be is olvassa, és a helyére kerül a TOP listában.

Van erre valami egyszerűbb megoldás, vagy rendezzem át a fórum ezen részét egy alfórumokra, ha szeretném, hogy a TOP listába megjelenjenek az adott csatolmányok letöltéseinek száma?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2013.03.04. 18:27    Hozzászólás témája:
Illeszd be ide a scriptet ami összegyűjti neked a toplistát.

Játék-világ - KillBill

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2013.03.04. 22:26    Hozzászólás témája:
Board3 Portal 1.0.5 -- MOD/root/portal/block/attachments.php

attachments.zip

Tudom!, .... nagyon régi verzió, de már úgy átírtam (főleg a *.html-eket, de sok php-ba is bele lett nyúlva), és egyébként 3.0.11 alatt probléma mentesen működik, hogy semmi kedvem frissíteni.
Néztem a board3_portal_2_0_0 verziót, szerintem napokig tartana a frissítés. Nem is a frissítés, hanem utána az átírás, hogy ugyanúgy nézzen ki és ugyanúgy működjön. :(

Speciel ehhez az attachments.php fájlhoz nem lett nyúlva! :)

Annyit nekem nem ér meg, ha más valami egyszerűbb megoldás nincs, inkább átszervezem a témákat, és feljebb teszem az al - alfórumokban lévő aktuális témákat.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2013.03.05. 06:22    Hozzászólás témája:
A script használ egy configot amit minden bizonnyal az adminba tudsz módosítani, szerepe, hogy tárolja az érintet fórum ID számait.

Az alfórum ID számait is hozzá tetted a listázáshoz?

Mert, ha nem akkor azokat figyelmen kívül fogja hagyni.

Esetleg még ezt az ellenőrzést törölheted is max akkor átnézi az összes fórumot.
Vagy ép megfordíthatod a feladatát úgy hogy a megadott fórumokat, hagyja figyelmen kívül.

Játék-világ - KillBill

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2013.03.06. 09:51    Hozzászólás témája:

Ragadozo írta:

Köszönöm. :)
A probléma leküzdve ....
Azért leírom, mert annyira banális .... :D

Amikor elterveztem, és elkészítettem ezt a kategóriát, akkor az adminban meg is csináltam a portál ide vonatkozó config beállításait.
Csakhogy ezt a két új al-alfórumot jóval utána készítettem el, és meg voltam győződve, hogy mivel a kategóriát már egyszer beállítottam, és eddig rendben működött is, ott nem lehet gond.
Ha KillBill nem említi, eszembe sem jutott volna megnézni, pedig az a két új al-alfórum ott virított a listába kijelöletlenül .... :)

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés