Láthatóság

Szerző
Üzenet
ilda
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.03.12. Kedd 18:37
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2013.03.12. 18:40    Hozzászólás témája: Láthatóság
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok, most indítottam fórumot.
Hogyan tudom beállítani, hogy csak a regisztrált felhasználók olvassák az egész fórumot?
Köszönöm

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ian
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.27. Szombat 10:42
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2013.03.12. 18:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt hiszem ezt meg lehet oldani úgy, hogy a "Fórumok"--"Csoportok fórum jogosultságai"-ban minden csoporthoz beállítod, azt amit engedélyezni akarsz nekik. Pl. "Vendégek" és itt "Szerep" semmi hozzáférés. A "Regisztrált felhasználóknál" pedig azt, amivel engedélyezed az olvasást. Itt finoman lehet a hozzáféréseket állítani. Én azt javaslom, hogy regisztrálj be mint egy új tag és ki is tudod próbálni a választott beállításokat. Persze ez utóbbira van erre más mód is, de én ezt szoktam csinálni...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2013.03.19. 09:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátori vezérlőpult -> Felhasználók és csoportok -> Csoportok fórum jogosultságai -> Csoport keresésében kiválasztod a "Vendégek"-et -> Fórum kiválasztása (felül) a lista alatt kijelölöd az "Összes fórum" checkboxot, majd "Elküld" -> Minden fórumnál, amit nem szeretnél, hogy a regisztrálatlan, be-nem-lépett emberek lássák, kiválasztod a "Semmi hozzáférés" opciót -> Alul katt az "Összes jogosultság alkalmazása" gombra.
Kész is vagy vele.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2013.03.19. 17:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

......Kész is vagy vele.
Off :lol:

Üdv 3 év elteltével

Jó újra itt látni :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2013.03.19. 19:27    Hozzászólás témája: Re: Láthatóság
Hozzászólás az előzmény idézésével

ilda írta:

Sziasztok, most indítottam fórumot.
Hogyan tudom beállítani, hogy csak a regisztrált felhasználók olvassák az egész fórumot?
Köszönöm
A jogosultságok megfelelő beállítása fontos feladat a phpBB fórumban mindegyik csoport számára.
Azonban, ha valaki azt szeretné, hogy senki ne láthassa a fórumot beregisztrálás nélkül, a jogosultságok megfelelő beállítása után érdemes felrakni a Force_Login_1_0_10 MOD-ot.

Ennek a MOD-nak a segítségével beállíthatjuk, hogy be-nem-lépett felhasználók (vendégek) mennyit láthassanak a fórumunkból. Blokkolhatjuk az egész fórumot, vagy szelektíven meghatározhatjuk, hogy vendégek mely részeket láthatnak, érhetnek el, vagy mely részek nem láthatók a számukra.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés