Egy teljes oldal mod?

Szerző
Üzenet
kiki
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.04.08. Hétfő 18:46
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2013.04.08. 18:49    Hozzászólás témája: Egy teljes oldal mod?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv.

Nem is tudom hogy kezdjek bele, ezért bele se kezdek, inkább mutatok egy példát.

http://forums.eventscripts.com/

Ha megnézitek az oldalt ennek az alapja a PHPBB, nekem is ehez hasonlóra lenne szükségem, aki tudna kérem segítsen. Amit nézni kell hogy van egy teljese kezdő lap, ahova lehet híreket írni, illetve az a welcome panel is nagyon jó, sőt ha így egy az egybe meglehetne oldalni azt megköszönném, s a válaszokat is nagyon várom, és előre is köszönöm.

Üdv. kiki

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 19:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2013.04.08. 20:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Ezt nevezik Portál-nak. :)

Tudom ajánlani a Board3 Portal Mod 2.0.1 verziót, ez a legfrissebb, ez jó a 3.0.11 alá.

Letöltheted innen is:
Board3 Portal Mod 2.0.1

A letöltési helyen is ez van fenn, de teljes egészében csak akkor láthatod, ha beregisztrálsz az oldalra, ráadásul már alaposan át van írva.
Viszont itt megnézheted, hogy standardba hogy néz ki (Német oldal angol nyelven):
Board3 portal DEMO

Honosítást hozzá letölthetsz innen is, és érdemes vissza olvasni, ha valahol megakadsz:
Portal - Board3

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés