Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Redirect

Szerző
Üzenet
altx
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.01.18. Szerda 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2013.04.25. 22:00    Hozzászólás témája: Redirect
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok, van egy phpbb3 forumom, es probaltam leelenorizni egy Seo-s weboldalon (www.woorank.com) es kaptam egy ilyet:

WWW Resolve -- Be careful. Your website without www doesn't redirect to www (or the opposite). It is duplicate content!

Hogy javitsam ezt ki?

:shock:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2013.04.26. 16:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A Search Engine Optimization, vagyis a keresőoptimalizálás évekkel ezelőtt volt nagy szám, amikor még kevesen alkalmazták. Számtalan technikai fogás, tipp, trükk tartozott a tárházába, de mára már nagyjából kezd lecsengeni.
Ma már nagyjából ugyanazt a hatást éred el például phpBB3 esetén az overall_header.html fájlban alkalmazott pár alapvetően szükséges META utasítással, és a fórumodra jellemző kulcsszavakkal, nem kerülsz különösebb hátrányba egyéb hiper-szuper SEO alkalmazások nélkül sem.
Ha szeretnéd, hogy a keresőkben minél jobban megtalálható legyél egyes kulcsszavak beírásakor, engedélyezzél minél több kereső-indexelő robotot az oldaladon (Bot, Crawler).

WEB-robotok

Nekem semmi SEO nincs fenn az oldalamon, de a magyar nyelvű keresőbe a kulcsszavak beírásakor az első, vagy második oldalon ott az oldalam (külföldi nem is érdekel, hisz úgy is Magyar nyelvű az oldal).

Nem szoktam az ilyen oldalakat nézegetni, mert régebbi gyakorlati tapasztalatom, hogy soha sem adnak valós adatot. A körülmények rendszerint befolyásolják (vendég szintű láthatóság - olvashatóság, stb), és mindemellett maga az ilyen oldal sem egy nagy durranás annak ellenére, hogy lehet bármilyen népszerű.
Csak kíváncsiságból megnéztem, mit ad ki az én oldalamra, és bizony meglehetősen durva fake adatokat dobott. De ugyanezt megteheted más olyan oldalak beírásával is, amiket "belülről" is jól ismersz, mint tag, vagy moderátor, stb. És össze lehet egyeztetni a kapott adatokkal azt a valóságot, amit tudsz és/vagy látsz az oldalról.

Amúgy nekem is ugyan ezt az üzenetet dobta a SEO Basics-nál! :D :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2013.04.26. 20:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nézd meg fberci hozzászólását a www nélküli domain a címsorban c. témában vagy például itt is (találomra választott link a Google-ből): Teljes weboldal átirányítása - WWW-vel vagy anélkül

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
altx
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.01.18. Szerda 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2013.04.27. 14:55    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat..tobb mint egy eve ugy alt az oldal es aztan nem lenek en ha nem agyalnak valamit es kb 1 holnapja foltetem a Seo url modot..
Adig csak az oldalam a www alat ment

Egybol csak eszrevettem hogy 2 oldalam van..
www-s es az nelkuli - ma probaltam bealigatni vmi es az mod megvaltoztata a url-k cimet

Es ez nem jo mert mostmar nem elerheto az oldalam a hivatkozasokon keresztul amit pl a startlapra tetem..

Hat jol Kib@sztam magamal.. :twisted:

plusz eszrevettem hogy a www. nelkuli oldalon dupla url-k vannak..azokal se tudok mit kezdeni..hogy toroljem ki oket?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
altx
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.01.18. Szerda 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Elküldve: 2013.06.01. 16:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok, megint en... :oops:

Hogy lehet csak egyetlen egy temat atiranyitani?
Megvaltozot az Url-je, es a regit akarnam az ujra atiranyitani...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés