Chat beépítése subsilver megjelenésbe

Szerző
Üzenet
Atis
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.05.02. Csütörtök 10:47
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.02. 10:51    Hozzászólás témája: Chat beépítése subsilver megjelenésbe
Hozzászólás az előzmény idézésével
Készítettem egy honlapot. A Sniper Elite v2-nek a magyar honlapja.
http://www.snipereliteonline.hu/
Szeretnék rá Chat-et rakni. Hogy tudom ezt megtenni kezdő vok. Mit hova kell felmásolni. Hol kell telepíteni hol kell aktiválni stb...
Aki nem regisztrált a lapra esetleg ő is tudjon rá írni ilyesmi köszi előre is. Subsilver van a honlapon és 3.0.11.



A hozzászólás legutóbb Atis által 2013.05.02. 20:52-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Atis
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.05.02. Csütörtök 10:47
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.02. 10:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Volt régebben még a Sniper Elite első részéhez egy honlapunk. Szeretnék olyasmit csinálni mint ami azon volt.
http://kepfeltoltes.hu/130502/341383_276461015731738_1705013712_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Szeretnék egy hasonló kezelőfelületet mint amit bekereteztem. Honlapon eltöltött idő,avatar név, üdvözlö szöveg, stb... amit ott láttok előre is köszi a segítséget. Jelenjen meg mint a fórum felett.
TeamSpeak 3-mat hogy tudnám beszúrni a honlapra hogy ott is látszódjon ki van fenn épp a teamspeaken.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Atis
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.05.02. Csütörtök 10:47
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.02. 10:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Lejátszó pultot hogy tudok berakni amibe mp3makat tudnél felrakni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.14. Péntek 17:08
Hozzászólások: 1128
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.02. 18:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Látom a "copyright" eltüntetése nem jelentett problémát!!!
Igy az ide írt kérdéseiddel is egyedül maradtál! :)
_________________
Ne kérd, hogy vegyelek fel MSN-re, mert nem használom!
Használj helyette te is inkább ooVoo-t!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Atis
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.05.02. Csütörtök 10:47
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.02. 20:38    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem én csináltam a skin beállításokat csak a lapot telepítettem rá a tárhelyre. Ha gond hogy valamit eltűntetett akkor visszarakatom csak mond meg hogy mit kell visszrakni. Mi ez valami phpBB-s reklám?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Atis
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.05.02. Csütörtök 10:47
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.02. 22:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Visszakapcsoltattam a sráccal erre gondoltál?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.14. Péntek 17:08
Hozzászólások: 1128
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.03. 14:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

Mi ez valami phpBB-s reklám?
Ettől azért többről van itt szó, amennyiben elolvastad volna az itteni "Fórum Szabályzatot" megtaláltad volna a választ is.
Különben ez nem olyan ki-be kapcsolós dolog, amit tetszés szerint lehet kapcsolgatni, inkább tudatosan ki lett törölve a fájlból.
Nem szeretnélek megbántani, de elég "nyegle stílusban" nyomatod, így nem hinném, hogy szívesen fog bárki segítséget adni. Viszont jó hírként írom neked, ha szépen elkezded olvasni a fórumon lévő anyagokat, főleg a MOD fórumot, megtalálod a kérdéseidre a választ, mivel ezek már sokszor ki lettek itt tárgyalva.

Jó böngészést kívánok.
_________________
Ne kérd, hogy vegyelek fel MSN-re, mert nem használom!
Használj helyette te is inkább ooVoo-t!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Atis
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.05.02. Csütörtök 10:47
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.03. 14:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Atis írta:

Mi ez valami phpBB-s reklám?
Ja most ez nem tetszik? Hogy megkérdeztem hogy mi ez amit számon kérsz rajtam. Ahogy szóltam a srácnak visszakapcsolta. Mert mondtam neki hogy ezt kérték itt tőlem számon különben nem segítenek. Videó és leírás alapján telepítettem gondolod hogy tudom mit h kell beállítani/bekapcsolni akkor nem írtam volna ide ha mindent pik pak-ra tudok. Tárhelyet én fizettem, domain-t is, én telepítettem(mint mondtam videó alapján) témákat én csináltam de a kinézetet nem én csináltam. Azért kapcsolta le a gyerek mert reklámnak nézte és minden reklámot eltüntetett.

"nyegle stílusban" Előre megköszöntem a segítséget ahogy illik igaz meg sem kaptam, de így illik hát jó.Egyből letámadtál 1 sort miatt ami eltűnt a lapomról. Most meg nyeglenek nevezel. Ahelyett hogy azt mondanád nem akarsz segíteni. Lehet hogy más szívesen segítene, egy újoncon. Látom rád nem illik ez a szlogen hogy közösséget teremtünk (Ha már 1 sor miatt nem segítesz használom én is a tieteket). Te inkább elküldöd az újakat.

Nem értem sajnálom, most mi volt megint a baj. Nehéz kiigazodni egyes embereken.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.03. 15:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Atis írta:

Ja most ez nem tetszik? Hogy megkérdeztem hogy mi ez amit számon kérsz rajtam. Ahogy szóltam a srácnak visszakapcsolta. Mert mondtam neki hogy ezt kérték itt tőlem számon különben nem segítenek. Videó és leírás alapján telepítettem gondolod hogy tudom mit h kell beállítani/bekapcsolni akkor nem írtam volna ide ha mindent pik pak-ra tudok. Tárhelyet én fizettem, domain-t is, én telepítettem(mint mondtam videó alapján) témákat én csináltam de a kinézetet nem én csináltam. Azért kapcsolta le a gyerek mert reklámnak nézte és minden reklámot eltüntetett.

"nyegle stílusban" Előre megköszöntem a segítséget ahogy illik igaz meg sem kaptam, de így illik hát jó.Egyből letámadtál 1 sort miatt ami eltűnt a lapomról. Most meg nyeglenek nevezel. Ahelyett hogy azt mondanád nem akarsz segíteni. Lehet hogy más szívesen segítene, egy újoncon. Látom rád nem illik ez a szlogen hogy közösséget teremtünk (Ha már 1 sor miatt nem segítesz használom én is a tieteket). Te inkább elküldöd az újakat.

Nem értem sajnálom, most mi volt megint a baj. Nehéz kiigazodni egyes embereken.
Ha elolvasnád ENNEK az oldalnak a Fórum Szabályzatát, rájönnél, hogy miért értette k959 nyeglének a stílusod, és miért "lovagolt" azon az egy (egyébként, több, mint egy, és a copyright NEM REKLÁM) soron.
Előbb olvass, és utána kritizálj - bár, ha továbbra is ezt a módszert követed, nem csak k959 fog nyeglének tartani.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Atis
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.05.02. Csütörtök 10:47
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.03. 16:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Bocsi h segítséget mertem kértem. Keresek másik lapot ahol segíteni. :( Törölhetitek a témám úgysem jutottunk semmire pedig én mindent megtettem. Normálisan beszéltem és kértem segítséget legközelebb nem így fogom. Látom ez a módszer nem használ :( Ja és a felhasználómat is úgyse írok ide mert nem kapok segítséget. :arrow:


Egy utolsó kérdés mi lett volna ha nem írom le a honlapom címét? Akkor gondolkodás nélkül segítetek? Kár volt leírni. :?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gerisz110
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 20:35
Hozzászólások: 32
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.06. 14:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Itt találsz témákat: http://demo.phpbb3styles.net/
Azt nem értem,hogy ha valaki "ki-be" kapcsolta a copyrightes dolgokat,akkor miért nem azt a valakit kéred meg,hogy segítsen?Ha "ki-be" kapcsolgatja,ami annyit jelent hogy a fájlból törölte,akkor azt is érti biztosan,hogy megcsinálja neked az igényeid.
A többieknek meg igazuk van,olvasgasd a MOD fórumot,és a kérdéseidre választ kapsz.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.07. 08:09    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Atis, két vicc is eszembe jutott most így hirtelen:

1)
Autós hajt fel a sztrádára, mikor a rádióban megszakítják a műsort:
- Kedves hallgatóink, műsorunkat megszakítjuk, mert egy autós szembe megy a forgalommal az M7-es autópályán!
Mire az autós dörmög az orra alatt:
- Mit egy, az összes!

2)
<Potyi> Bazzeg, ilyen a világon nincs.
<Ubibubi> Milyen ilyen?
<Potyi> most vagyok másodszor irc-n, és már 4 köcsög belém kötött.
<Ubibubi> Arra nem gondoltál, hogy nem a rendszerrel van a baj?
<Potyi> wazze, már 5 köcösg
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.07. 17:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Atis, két vicc is eszembe jutott most így hirtelen:

1)
Autós hajt fel a sztrádára, mikor a rádióban megszakítják a műsort:
- Kedves hallgatóink, műsorunkat megszakítjuk, mert egy autós szembe megy a forgalommal az M7-es autópályán!
Mire az autós dörmög az orra alatt:
- Mit egy, az összes!

2)
<Potyi> Bazzeg, ilyen a világon nincs.
<Ubibubi> Milyen ilyen?
<Potyi> most vagyok másodszor irc-n, és már 4 köcsög belém kötött.
<Ubibubi> Arra nem gondoltál, hogy nem a rendszerrel van a baj?
<Potyi> wazze, már 5 köcösg
:lol: :lol: :lol:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pistipisti
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2010.01.13. Szerda 20:44
Hozzászólások: 170
Hozzászólás Elküldve: 2013.05.07. 19:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt lopom :D :D :D :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés