Melyik fórumot válasszam? *motor

Szerző
Üzenet
asde3
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.09.28. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 25
Hozzászólás Elküldve: 2013.07.17. 19:54    Hozzászólás témája: Melyik fórumot válasszam? *motor
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Milyen fórum motorok vannak jelenleg a piacon? Egy bizonyos edzésmódszerhez, szeretnék fórumot nyitni, ahol meg lehetne beszélni bármit a sportról. Smf, phpbb, ipboard, mik vannak még, melyiket ajánljátok ? Régen phpbb-használtam, és most is e felé hajlok. Jó választás lenne?!

üdv

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2013.07.17. 20:26    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Mindenki olyan fórumot választ, ami valamiért tetszik neki, vagy szimpatikus.
De ha már itt teszed fel a kérdést, akkor itt a válasz egyszerű, a phpbb3 az egyik legjobb fórummotor.
Hiszen ide azok járnak, akik valamiért kedvelik, szeretik ezt a fórum típust.
Kezdőknek is egyszerű, hiszen ha van tárhely, és domain, majd 10 perc alatt van egy kész alap fórum, amit már lehet is használni. Aztán menet közben lehet készíteni még kategóriákat, abban fórumokat, alfórumokat létrehozni, amikben majd a topikok lesznek.

Jelenleg ez az egyik legjobban támogatott fórummotor rengeteg kiegészítővel, kinézettel, leírással, mindegyik egyszerűen, gyorsan, és ráadásul ingyen letölthető, többségében ugyanígy egyszerűen feltelepíthető.
Persze előny legalább egy minimális HTML, és php ismeret, de nem feltétlenül szükséges egy alap sablon fórum működtetéséhez.

Az évek során én már kipróbáltam a CMS-től a Drupálig szinte majdnem mindegyiket. Mindegyikben volt valami jó, és persze kevésbé jó is, amit hiányoltam, vagy nem tetszett, de összességében ez a phpbb volt az, amibe szinte majdnem minden lehetőséget egy helyen megtaláltam, amit egy fórum motorban elképzeltem.
.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés